Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 tylko jeśli Nico nie będzie progresował za chwilę, to nikt w Barcelonie nie będzie czekał 6 lat z nadzieją że wystrzeli.
0
@ViscaelBarca2007 a kogo wtedy kupić?
0
@Derean Na rok i tak go bez problemu zarejestrują a później będziemy się martwić.
2
@Kgorecki2500 on bierze fotel premiera
1
@Ojciec5tkidzieci zdecydowanie dopisujemy cie do teleexpresowej galerii ludzi pozytywnie zakręconych
0
@michal26 a ty głupa znowu palisz i zamiast odnieść się do sedna, to rozmywasz temat. Publikacja to przestępstwo a nie ze to jest słabe czy skandaliczne.
0
@Comentateiro zapytaj jeszcze to twoje AI czy Błaszczykowski powtórzy tego karnego
0
@Zenon83 Diaz da liczby za chwile, u Nico trzeba się o nie modlić że się poprawi
1
Panowie i Panie ja wiem, że można sobie wszystko uzasadnić bo hype i emocje biorą górę nad rozsądkiem. ja też mam nadzieję, że ten młodziak Nico wypali jak do nas przyjdzie, jest medialny, fajny, szybki, uśmiecha się, ma kiwkę, lubi się z Yamalem. Ale podawanie jako argument, że rozegrał kilka fajnych piłek z naszymi w reprezentacji to trochę naciągany argument, a najczęściej właśnie ten się tutaj powtarza. A jak ktoś odważy się napisać, że liczby trochę nie dojeżdżają , to pojawia się karta joker "Hansi Flick zrobi z niego potwora bo zrobił z Raphinii" - gdzie przecież to są całkowicie różni zawodnicy, na różnych etapach swojej kariery, innym wieku i innej przeszłości. Ja nawet zaryzykuję, że Yamal jest ze względu na swoją przeszłość dużo bardziej dojrzały niż Nico wychowany w rodzinie milionerów i wychuchany przez klub, który na wszystkie talenty chucha i dmucha bo ma tak mały wybór. Obyśmy się za rok nie zdziwili i go nie wyganiali, bo to może być nawet casus Ansu, bo nie wiemy, czy ta psycha dojedzie, rekin się zbierał kilka lat a dalej jest często krytykowany. Ale bardzo chętnie usłyszę jakieś argumenty, które mnie uspokoją.
0
@barpol11 jedno duże nazwisko jeszcze dowiozą
3
@Hadim jakby się zafiksowali tylko na Nico, to by jego agent wyskoczył z pensją z kosmosu. trzeba mieć alternatywy
0
@Rupert_Haubica a Liverpool już się zgodził na 60 mln w 5 ratach?
1
@GrubyZGR ale z jakimi reprezentantami Barcy on gra? Pedri.
0
@Faro hajsu nie było a na Olmo się znalazło
11
@Bernard777 ale zdajesz sobie, że grają w USA, tam są 4 strefy czasowe
0
@Marusek a kto będzie badał? xD
1
@Kgorecki2500 coś tam się mocnego pojawiło pod twoim wpisie o rzymianach czy usuwają za samych rzymianów?
0
@MOLESTA Bo jego real jak narazie uzbroił się bardziej. Ale jak transfer Nico będzie na ostatniej prostej to wtedy wyjdzie ze swojej jamy
0
@Eto'o9 R10 12 mln + 14 mln. W premię za podpis nie bardzo wierzę, bo to nie jest wolny transfer, i mamy alternatywy więc pozycja negocjacyjna dosyć mocna. Agent pewnie jakąś pajdę dostanie. Odejdzie Ansu i przynajmniej część jego pensji, odejdzie Christensen i jakoś powoli uciułają.
0
@Criss18Barca Na drugim "Złotopolscy" a na trzecim "Zaklęta"
0
@jacobFCB Czygryński? Przecież on nie miał problemu odejść. Wrócił po roku do Szschtara i jego prezes bardzo się ucieszył.
0
@kejdzi dochodzi jeszcze zaległa pensja, którą przesunęli w latach 2023-2025 i teraz będą to zwracać. Prawdopodobnie jest to 5,4 mln brutto
0
@igoliwerwitaofficial oni mu jedną pensję to wiszą zaległą za 2023-2025 więc łaski nie robią
0
@maatiixx Ter Stegen niczym nie zasłużył sobie na takie traktowanie i Hansi wyszedłby na szuje gdyby się tak zachował. Rolą dyrektora sportowego jest kupowanie i sprzedawanie. To nie leży w obowiązkach trenera. Najgorsze co by zrobił, to odstawił statuę w czasie okienka a jak ten jednak nie odejdzie to co? Kwas w drużynie. Trzeba umieć zachować się z klasą.
0
@maatiixx to nie jest sprawa trenera, niech szwagry ogarniają
9
@RosjaninBut dobra a możesz jakoś ostrzegać o takich treściach? Nie chcę tutaj takiego g*wna czytać
0
Mogli by zabrać tych dwóch młodych Koreanczykow
1
@ViscaelBarca2007 a wtedy podbiega Puyol i ich na kopach wygania
0
@ViscaelBarca2007 dostaną chyba 3 mln za uczestnictwo, ale klub nie zgarnia wszystkiego tylko oddaje większość swojej federacji która ma to podzielić na wszystkie kluby.
1
@GTBTP 17 lat to już przecież dorośli ludzie. Za moich czasów to dach wieżowca odwiedzało się regularnie w początkach szkoły podstawowej.