0

@MesQueUnClub_87 jeśli miałbym się kierować ocenami i nagrodami to już bym wiedział co mam myśleć i co ma mi się podobać. ale jakoś tak wyszło w życiu, że urodziłem się na tyle myślącą jednostką, że podoba mi się to, co mi się podoba, bo nie sprawdzam tych opinii innych.

ale ciekawa jest ta twoja obserwacja, że jak zakładam kilka milionów obejrzało ten film, ale 200 tys osób zagłosowało pozytywnie na jakimś portalu, to tym trzeba się kierować jak myśleć, i reszta jest "pojedynczym głosem". ja bym jednak nie szedł tą droga.

0

@Doren01 realistyczne podejście do wojny to to nie było nawet w jednym procencie.

0

@matirix20 najlepiej jakby WK wzięło wszystkich reprezentantów na magiel, to by może ludziom się rozjaśniło jakie to są proste chłopaki i jak zero jedynkowo funkcjonują

1

@blakkudium Tuchel był brany według mediów pod uwagę, jako nasz trener, także ten.. ;)

0

@Roobo a ty dalej nie ogarnąłeś, że Korwin to ma już wywalone w politykę i sobie popija dobre Brandy a jego socjale przejęła jego żonka?

1

obejrzałem wczoraj "Civil War" i tak się zastanawiam, czy oni już nie potrafią zrobić dobrego filmu, gdzie jakoś uwierzysz w odgrywane role? To jest niby pełnometrażowy film, ale tam żadna postać nie została poznana, żadna nie zagrała tak, żeby ją poznać i w nią "uwierzyć, że jest prawdziwa". Może jedynie ten rebeliant w czerwonych okularach, który miał swoje pięć minut i udźwignął. Oni zapomnieli w tym USA, jak robić dobrą rozrywkę na poziomie?


0

@urbipl media mainstream trzeba całkowicie wyłączyć ze swojego życia, dla zdrowia

0

@Kismeth chyba pomyliłeś grę nogami ze startem do piłki. Swego czasu graliśmy z Niemcem, stojącym na 30 metrze jako ostatni obrońca i rozgrywającym piłki od tyłu i bardzo dobrze mu to wychodziło - miałeś zawał przez cały mecz?

0

@Prorokk dlaczego reprezentacja PZPN to coś więcej niż klub?

0

@SenseiFCB jako że okienko się jeszcze nie zaczęło, to sporo konkretów już

2

@urbipl 9 lat dzieli artykuły, różni dziennikarze. kto im na to pozwolił ja się pytam żeby mieli odmienne zdania??

1

@Matheu12 ten nowy selekcjoner dostanie teraz kontrakt na 5 meczów plus ewentualne baraże. Żaden magik nie zgra całkiem nowych kopaczy żeby ugrali 3-4 punkty na Holandii

0

@LinekMichal Pep go chciał, wprawdzie 9 lat temu, ale on jest zafiksowany na mitycznej grze nogami, wziął wtedy Bravo, który był w wieku Niemca teraz

11

Brać go koniecznie na 1+1 jeśli jest za darmo.Taki zawodnik jest na wagę złota, szczególnie w tak młodym składzie jaki mamy. od kogoś muszą się uczyć, a on ma wielkie doświadczenie i nadal gra na wysokim poziomie. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że jakby wszedł na rewanż z Interem pod koniec meczu, to byśmy go wygrali 4:2

1

@blakkudium a ten w czarnej bluzie to kto?

1

@Tatazolwinia Kroos w Beyernie był jednym z wielu. Nie poznali się na nim - to oczywiste, ale tak naprawdę wystrzelił dopiero w realu. Nie ma co porównywać do Lewego czy tych, których wymieniłem wyżej.

0

@krystus48 bo jest cieńszy

4

Jak przyjdzie za te 60 baniek to będzie mega. Piłkarsko dużo lepsza opcja niż Nico, Leao czy Rashford. Ten koleś odda serce i wypluje płuca za naszą drużynę. Za dwa lata będziemy mu dawać opaskę kapitańską.

1

@Herbert akurat Bayern to klub który kupuje i sprzedaje bez sentymentów, i tacy są też jego kibice w Monachium. W ostatnich dwóch dekadach to wydaje mi się, że z największym sentymentem żegnali Ribery. Nawet za Schweinsteigerem i Ballackiem nie było większego płaczu.

0

@MesQueUnClub_87 nie miałbym z tym problemu, gdyby to Torre odszedł za 60 baniek :)

0

Sprzedać Fermina za 60+ i zostawić Torre, który dzięki temu będzie mógł więcej grać.

0

@Kismeth ale to co powstaje nadal i jest jeszcze nie skończone to Fasada Chwały, gdzie opierają się na szkicach Gaudiego, więc to nie jest samowolka. Plany były właśnie takie, że każda z fasad będzie się znacząco różnic, to nie jest samowolka dzisiejszych budowniczych.

Na twoim zdjęciu jest Fasada Narodzenia, ta którą rozpoczął osobiście Gaudi.

0

@Kamiloza91 i Puchacz na kapitana

2

@lithotripter coś w stylu Faye

1

"plus 20 milionów w zależności od wyników 16-latka w pierwszej drużynie"

W pierwszej drużynie Dinama czy Barcy, bo to istotna różnica?

6

Czy Kamil Glik skomentował już dzisiejszą decyzję byłego selekcjonera?

5

@Safrani 5. I jak dwie strony poważnie podejdą do tego punktu, to nikt nie wyjdzie z ofertą xD

0

@Luccas ostatni to był Gundogan

1

Nie chodzi o tłumaczenie się, ale skoro to dyrekcja dokonuje zakupów, to też dyrekcja informuje piłkarza, że chce go pożegnać. Bo chyba nikt nie uwierzy, że im jest wszystko jedno, i mogą sobie pozwolić na czterech bramkarzy w drużynie i dają taki luksus trenerowi żeby sobie z nich wybierał.

Przecież gdyby taka wersja jak tutaj podają była prawdziwa - to jeśli dają czas trenerowi na podjęcie decyzji, na którego bramkarza będzie prawdopodobnie stawiał jako nr jeden, to najpierw musi przepracować z nimi pre sezon (szczególnie odnośnie Garcii, którego przecież nie zna)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?