0

@norbi77 przeczytałem zanim zostawiłem poprzedni komentarz. Sugerujesz jakiś konkretny przypadek piłkarza, który mówi o depresji związanej z social media? czy tak o przyszło ci to porównanie do głowy?

0

@FcPortoFan1999 łatwo oceniać człowieka nie znając go, ale dla mnie Lewy to taki jakoś na mało zdecydowanego człowieka wygląda.

2

@norbi77 mam nadzieję, że trollujesz

0

@NeroTFP1 skąd wiesz że wszystko lepsze jak tak naprawdę nigdy nie piłeś? ;)

0

@blakkudium nie mogę znaleźć tej akcji, gdzie Pedri zawinął się z piłką na lewym skrzydle jakoś tak zawijając ją od tyłu miedzy nogami. Też wyglądało jak typowy Iniesta gdzie piłka się do niego klei

1

@blakkudium w sumie tak, jak już będzie bez żadnych wątpliwości rezydentem, to wtedy tam jest chyba brutto w netto.

2

@blakkudium tylko ciekawe jak to wszystko się rozkłada, bo skoro teraz biorą 75% a za rok muszą wykupić za 12 milionów, to znaczy, że Ansu znacznie zszedł z pensji w kolejnym roku bo Monaco nie stać na taką pensję

2

@Eto'o9 R10 będzie piękne jak podadzą że Monaco bierze na siebie całą pensję

0

@BulaKG to ciekawe, które z tych zna już Nadzieja, w sumie to pewnie wszystkie ;)

0

czyli Lamotrygina

0

@Murazor a jakie źródło?

1

@SzepTun I am a freethinker, I am an individual, therefore I do not believe in silly, archaic doctrines or follow established religion like the
mindless sheep you all are.
I am intellectually superior.

0

@gumaz 2 minuty? Kowal streszczaj się

1

@Matheu12 ter Stegen to ma nowy kontrakt podpisany przez Laporte

11

A łysy dalej z tym Pedrim na 10

1

@Frimpong jaki głośniczek?

1

@Irmscher10 u niego nie zaszły żadne procesy myślowe - nie od tego jest. jeden to wymyśla a oni tylko powielają gdzie się da bez żadnej refleksji

0

@Vurt Hansi już czeka z w progu z wagą

5

@Uukasz_93 przecież akurat ta "dziennikarka" to pisze raczej pochwalne teksty o nowym prezydencie, wystarczyło dwa kliknięcia mojego "śledztwa", a wy dalej dorabiajcie sobie ideologię pod tezę xD

https://trojmiasto.eska.pl/takie-imie-nosi-corka-karola-nawrockiego-ma-piekna-symbolike-aa-ZyfE-5MTK-uKnD.html

2

@BORO_12 chore pieniądze i tu trzeba zaznaczyć, że dostał je już od Laporty

0

@Prorokk to ty robisz to za darmo?? XD

1

@MirusAmisz dniówkę trzeba wyrobić

1

@Zbiciu dokładnie pamiętam tamten sezon, niestety taki stary już jestem :) Zubizaretta sprowadził dwóch bramkarzy w jedno okienko - ter Stegen był młodym obiecującym i miał obiecany pierwszy skład (coś jak teraz Garcia) a Bravo przychodził na uzupełnienie. Pech chciał, że Niemiec złapał kontuzję w pre sezonie i LE (jego pierwszy sezon na ławce) musiał wystawić Bravo. Szło mu bardzo dobrze, i gdy chyba we wrześniu Marc wyzdrowiał to Enriqe miał dylemat. Zdecydował na wystawienie ter Stegena w LM i PK a Bravo dostał ligę. Jak każdy kibic pamięta, zdobyliśmy wtedy tryplet.

Każdy przyzna, że taki podział bramkarzy jest niecodzienny. Ten drugi dostaje ewentualnie tylko PK. Po zwycięskim sezonie Niemiec zaczął narzekać, że nie taka była umowa. Nie był tym gorszym, gdyby tak było to nie grałby w LM i jej nie zdobył. Granie tylko w LM to spory problem dla bramkarza - oczekiwania wielkie bo to najważniejsze rozgrywki a brakuje Ci rytmu meczowego. Teraz wylewa się na niego szambo pomyj za tamte zachowanie, ale gdy zadałem tutaj pytanie, czy gdyby za chwilę podobnie zachował się Garcia to czy też byłby krytykowany, to nie dostałem nawet jednej odpowiedzi.

1

@RosjaninBut Laporta już pokazał, że nie ma sentymentów do nie "swoich" transferów. W pierwszej kadencji wyczyścił chyba wszystkich w dwa lata.

0

Herb gumowy a nie wyszywany?

0

@slayer i Hansi Flick zadzwonił do ciebie i zdradził dlaczego MAtS nie był w samolocie.

0

@FcPortoFan1999 nie był na etacie tylko sprzedawał swój program tvp, coś jak Stanowski. Reszta się zgadza.

0

@FcPortoFan1999 w publicznej to on już nie pracuje chyba z 20 lat, czas leci :) i raczej go nie wygonili tylko poszedł do nowej telewizji TVN i dostał misję zrobienia Faktów, konkurencji dla Wiadomości, nawet na początku o 19:30 startowali ale się poddali.

0

@kosiarz92 przecież on miał dużo więcej niż tylko ten program.

0

@Hajny w Ballon Dor głosują tylko dziennikarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?