1

@Medium uderzył w szyję. Spokojnie 3 mecze odpocznie

1

@JohnnyBarca bo rotacja i odpoczynek?

0

@ProMILs gdzie to jest? Sprawdzałem dzisiaj i cena była 74 zl

0

Skoro kosztował 6,5 mln to jak wskoczy na poziom wyżej to grupa City z pewnością odda go za te.same pieniądze. Przecież oni nie chcą zarabiać.

0

Pieniądz nie śmierdzi - w Gironie reklamy ruskiego buka.

0

@AlwaysBlaugrana jeszcze kilka lat temu wszystkie mecze Bundesligi rozpoczynaly się o 15:30 sobota lub niedziela. Jak wprowadzili dodatkowo mecz o 18:30 to wielu się to nie podobało, bez szczególnych argumentów, po prostu bo tradycja itp.

0

@Serducho brak DM

0

@Murazor on ma umowę do 2025

0

@NsKi ale ja nie o tym. Przedłużenie albo i nie przedłużenie umowy o rok powinno nastąpić już wcześniej a nie dopiero w czerwcu po sezonie.

1

@kamyk_23 diagnozuję ostre odklejenie. Zalecam melisę, nie uleczy ale złagodzi objawy

0

0

@kamyk_23 przeczytaj sobie art. 19 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o publicznej służbie krwi. Oddając krew podpisujesz, że się na to zgadzasz.

0

@Bagsik88 bo go trener wystawiał na skrzydle. Dopiero Messi wziął sprawy w swoje ręce i bez porozumienia z trenerem zamienił się z LS pozycjami i wypaliło

0

@Zielony55 dokładnie. Xavi wycofa się po sezonie i zostaniemy nagle bez trenera w czerwcu.

0

Czyli czekamy do końca sezonu, nie udaje nam się zdobyć żadnego tytułu i wtedy Xavi odchodzi i w czerwcu szukamy na gwałt nowego trenera?

1

@Jackazz ciekawe ile im płacą

1

@Tomek54321 ale Xavi mógł nie poczekać. A kolejki trenerów do nas nie widzę przed bramą.

0

@FrankliN7 chyba bierzesz życia zbyt poważnie

0

@TadeuszK a jaki trener i drużyna nie męczy się przeciwko autobusom?

6

@Pawlak1992 Flick nie został zwolniony z Bayernu, wręcz przeciwnie, Beyern chciał go zatrzymać.

4

@marqino wracaj do siebie dzieciaczku

0

Postawiłem na Barcę 6:0 z 2xbooster. Blisko było.

1

@FcPortoFan1999 tylko kraje trzeciego świata traktują ten puchar poważnie.

0

@sokot nic nie będzie ciekawego, tych co idą pod prąd zakrzyczą, zastraszą, zaszczują

0

@zombie jaka walka o przekonania? One nadal nie określiły oficjalnie o co im chodzi konkretnie.

8

@Barcafan2020 jeszcze dwa lata będziemy się z nim męczyć po powrocie, bo na bank nikt go nie kupi

0

@LM10GOAT pamiętam Legie wychodzącą z grupy LM. Chciałbym jeszcze kiedyś przeżyć coś takiego.

1

@MessiForeverTheBest ale jeśli ktoś rozpowszechnia nieprawdę, jak np. "polskie obozy koncentracyjne" to rolą odpowiednich organów państwa jest reagować.

1

Jego ojciec jest jego menadżerem, powodzenia

0

@sintesox Felix nie nadaje się na prawe skrzydło w graniu szeroko. A do gry obok/za Lewym pierwszy w kolejce jest Pedri

Edit ale może być tak, że to Pedri + Felix w pierwszym a Gundogan na ławkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?