Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium uderzył w szyję. Spokojnie 3 mecze odpocznie
1
@JohnnyBarca bo rotacja i odpoczynek?
0
@ProMILs gdzie to jest? Sprawdzałem dzisiaj i cena była 74 zl
0
Skoro kosztował 6,5 mln to jak wskoczy na poziom wyżej to grupa City z pewnością odda go za te.same pieniądze. Przecież oni nie chcą zarabiać.
0
Pieniądz nie śmierdzi - w Gironie reklamy ruskiego buka.
0
@AlwaysBlaugrana jeszcze kilka lat temu wszystkie mecze Bundesligi rozpoczynaly się o 15:30 sobota lub niedziela. Jak wprowadzili dodatkowo mecz o 18:30 to wielu się to nie podobało, bez szczególnych argumentów, po prostu bo tradycja itp.
0
@Serducho brak DM
0
@Murazor on ma umowę do 2025
0
@NsKi ale ja nie o tym. Przedłużenie albo i nie przedłużenie umowy o rok powinno nastąpić już wcześniej a nie dopiero w czerwcu po sezonie.
1
@kamyk_23 diagnozuję ostre odklejenie. Zalecam melisę, nie uleczy ale złagodzi objawy
0
Z tym filmem będzie jak na tym obrazku
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/babciu-mam-juz-jedno-polubienie-babcia-dala-lajka.jpg
0
@kamyk_23 przeczytaj sobie art. 19 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o publicznej służbie krwi. Oddając krew podpisujesz, że się na to zgadzasz.
0
@Bagsik88 bo go trener wystawiał na skrzydle. Dopiero Messi wziął sprawy w swoje ręce i bez porozumienia z trenerem zamienił się z LS pozycjami i wypaliło
0
@Zielony55 dokładnie. Xavi wycofa się po sezonie i zostaniemy nagle bez trenera w czerwcu.
0
Czyli czekamy do końca sezonu, nie udaje nam się zdobyć żadnego tytułu i wtedy Xavi odchodzi i w czerwcu szukamy na gwałt nowego trenera?
1
@Jackazz ciekawe ile im płacą
1
@Tomek54321 ale Xavi mógł nie poczekać. A kolejki trenerów do nas nie widzę przed bramą.
0
@FrankliN7 chyba bierzesz życia zbyt poważnie
0
@TadeuszK a jaki trener i drużyna nie męczy się przeciwko autobusom?
6
@Pawlak1992 Flick nie został zwolniony z Bayernu, wręcz przeciwnie, Beyern chciał go zatrzymać.
4
@marqino wracaj do siebie dzieciaczku
0
Postawiłem na Barcę 6:0 z 2xbooster. Blisko było.
1
@FcPortoFan1999 tylko kraje trzeciego świata traktują ten puchar poważnie.
0
@sokot nic nie będzie ciekawego, tych co idą pod prąd zakrzyczą, zastraszą, zaszczują
0
@zombie jaka walka o przekonania? One nadal nie określiły oficjalnie o co im chodzi konkretnie.
8
@Barcafan2020 jeszcze dwa lata będziemy się z nim męczyć po powrocie, bo na bank nikt go nie kupi
0
@LM10GOAT pamiętam Legie wychodzącą z grupy LM. Chciałbym jeszcze kiedyś przeżyć coś takiego.
1
@MessiForeverTheBest ale jeśli ktoś rozpowszechnia nieprawdę, jak np. "polskie obozy koncentracyjne" to rolą odpowiednich organów państwa jest reagować.
1
Jego ojciec jest jego menadżerem, powodzenia
0
@sintesox Felix nie nadaje się na prawe skrzydło w graniu szeroko. A do gry obok/za Lewym pierwszy w kolejce jest Pedri
Edit ale może być tak, że to Pedri + Felix w pierwszym a Gundogan na ławkę