Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam prawdziwe jajca zaczną się po podpisaniu z Wojtkiem, a takie prawdziwe prawdziwe po zarejestrowaniu obydwu.
0
@Joe_Barbaro nie ma szans, żeby Brożek zadebiutował, Probierz nie stawia na młode talenty
0
@BORO_12 tylko, że w sumie podpisanie Wojtka nie jest przecież wcale zależne od podpisania Garcii i negocjacji jakiś wielkich tam też już raczej nie było, więc mogli to już zrobić a jednak jeszcze nie zrobili. Tu pojawia się nutka niepewności.
2
@FcPortoFan1999 to się obudziłeś :)
0
@ZuczekFCB1899 siedziba firmy znajduje się w... Madrycie :)
0
@BORO_12 trzeba jeszcze nadal zakładać wariant pośredni, czyli negocjacje z ter Stegenem do końca okienka (bo myślę, że Szczęsny może tyle czekać na decyzję klubi) i wtedy fifty fifty albo jednak wypchną Niemca albo zostaje na jeszcze przynajmniej jeden sezon a Szczęsny emerytura.
0
@Luciano99 "dziennikarze" gotują pod swoją tezę. Jedni trzymają stronę Lewego inni stronę Łysego i tak to się kręci.
1
@Roobo czyli podjął decyzję z pominięciem rady drużyny, ale przekonali go inni zawodnicy nie będący w radzie.
7
@Ghostface miał być Nico a będzie Perisic :) a idealnie do twojego opisu pasuje Pedro.
3
@directedbyfcb 10 dni w hotelu i później prosto na ławkę rezerwowych na Finlandie xD coraz bardziej idiotyczne te pomysły ekspertów
0
@th@les ale klub nie wisi mu zaległych pieniędzy tylko tyle by jeszcze u nas zarobił w dwa lata. Akurat tyle w trzy lata Atletico mogło mu zapłacić, bo pozyskali go za darmo. Lenglet też już może nie chciał bardziej cisnąć Barcy żeby jeszcze coś więcej ugrać, bo jednak w tym Atletico już się zadomowił no i ma nawet szansę na MŚ.
0
@norbi77 to raczej nie jest takie oczywiste - przyjazd na kadrę to 10 dni treningów. Jakby to miało wyglądać, że 10 dni trucht albo siedzi w hotelu i później siada na ławce w meczu? On po prostu powinien uzgodnić z trenerem że nie przyjeżdża i na 3 miesiące odciąć się od reprezentacji a nie przylatywać z niespodzianką do Grosika. Ma chujow*ch doradców od pijaru taka prawda.
0
@PatrykBarca kibicuje Barcelonie a reprezentacji nie więc wybór prosty
0
@jacobFCB nie chce mi się tego bełkotu jeszcze raz oglądać, ale on tam chyba mówił, że rozmawiał z wieloma ale w sumie powiedział chyba konkretnie o kogo chodzi
0
@Criss18Barca nö to zdecyduj się, najlepszy nie, z charyzma nie. Od czego jest kapitan, od dzielenia premii w hotelu
0
@Commando Panie módl się za Polskę amen
0
@Criss18Barca w sumie nie, najlepszy zawodnik powinien być kapitanem ale ukurat łysy nam go pogonił
0
@Roobo niech wtedy łysy przyzna oficjalnie, że po odmowie wspólnego ogłoszenia sprawy, liczył się z taką decyzją Lewego, czyli "dla dobra reprezentacji" świadomie odpalił najlepszego zawodnika w historii Polski na rok przed MŚ.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GeneralXavi i dostaną dokładnie takie same odpowiedzi wszystko dla dobra reprezentacji
1
@MateS to chyba gdzieś na Śląsku? Zufall to przypadek
0
@KrwawiaceoczyVEB ponad 4 mln brutto. Jeden z najlepiej opłaconych bramkarzy w Laliga
0
Gdyby ci dziennikarze mieli jaja, to nie powinni iść na konferencję po meczu z Finlandią.
0
@Deathwing112 a jaka była saga z Neymarem? Może Ci się z Griezmanem pomyliło
1
@Messiankaramessi ale wymyśliłeś xD
0
@Stinger_ ter Stegen przykuje się do bramy Cam Nou
1
@Redakcja "Barceloną, w ramach którego miał otrzymać 16 milionów brutto za oba lata" - można to błędnie zrozumieć. Lepiej napisać "16 mln brutto za każdy rok"
0
@Przemo1 nie można wysłać do rezerw. Przepisy zabraniają. Może siedzieć na trybunach i musi mieć prawo do treningów z drużyną.
0
@LinekMichal ale jakie "już"? Przecież ogłosił że nie jedzie na kadrę dzień PO ostatnim meczu w Bilbao a nie przed.
4
@Patry10 nikt nie gra tak jak Barca, nawet Barca B, tak więc na kogoś trzeba postawić.