0

@Szmulek czyli do meczu z Finlandia

0

Dlaczego gwiżdżą na Cucurelle?

0

Jakby miał jaja to lewy by teraz zakończył karierę w reprezentacji, ale on jak nie ma

1

@Gacek5 podobno Araujo zrobił jakiegoś dziadka na mieszkanie a Ter Stegen miał dziadka w Wermahcie

1

@Janas11224 w Niemczech oceny także w szkole są odwrotnie. 1 najlepszy

2

@blakkudium Słuchaj Marc taka głupia sprawa...

0

@PatrychoO Rabiot faulował pierwszy

1

Pierwszy faulował Rabiot łokciem w twarz

0

@PatrykBarca musi poinformować o negocjacjach z zawodnikiem, a o klauzuli nie musi informować Espanyol bo nawet im tej kasy nie wpłacają tylko do Laliga i to liga informuje espanyol. Także podwójne pudło

0

@PatrykBarca zawsze musi jeśli się kontaktowała, klauzula nic nie zmienia

2

@PerroHerro oficjalnie Barca powinna poinformować Espanyol o negocjacjach z zawodnikiem

0

@lambard Hansi nic nie może zablokować, bo to Deco decyduje, czyli przełożony Hansiego

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 tak było, byłem tym kiblem

1

@sokot nie ma problemu, odzywaj się kiedykolwiek

4

Komentarz usunięty

0

@norbi77 długi artykuł, na pewno jutro przeczytam, ale na szybko tam nie ma słowa o depresji jako chorobie. tam wcale to słowo nie występuje. wyłączenie sociali jest dobre, chyba nie ma żadnych plusów posiadania w obecnych czasach, ale to nie determinuje czy zachorujesz na depresję czy nie.

przed depresją nie ma żadnej metody obrony. obecna medycyna nie wie jak to leczyć, tak samo jak raka, możesz dostać jakieś zalecenia, albo jakąś chemię, ale gwarancji nie dostaniesz.

1

@MadafakinGuy zapomniałem o nim, teraz czytam, że rzeczywiście żyje, w sensie że nie jest całkowitym warzywem.

1

@blakkudium też piękne, ale tamto było w ofensywie, lewa strona i dynamiczne czyli wybiegał do podania ale dostał za lekko i musiał tak jakoś zamieść nogą z tylu żeby sobie wypuścić (nie miał przeciwnika blisko). heh, wiem że opis komiczny xD (ostatnie miesiące)

0

@FcPortoFan1999 dobrze że nie daliśmy mu w FCB dożywotniego kontraktu jak Inieście bo przez jego niezdecydowanie życiowe może by grał do śmierci

0

@norbi77 przeczytałem zanim zostawiłem poprzedni komentarz. Sugerujesz jakiś konkretny przypadek piłkarza, który mówi o depresji związanej z social media? czy tak o przyszło ci to porównanie do głowy?

0

@FcPortoFan1999 łatwo oceniać człowieka nie znając go, ale dla mnie Lewy to taki jakoś na mało zdecydowanego człowieka wygląda.

2

@norbi77 mam nadzieję, że trollujesz

0

@NeroTFP1 skąd wiesz że wszystko lepsze jak tak naprawdę nigdy nie piłeś? ;)

0

@blakkudium nie mogę znaleźć tej akcji, gdzie Pedri zawinął się z piłką na lewym skrzydle jakoś tak zawijając ją od tyłu miedzy nogami. Też wyglądało jak typowy Iniesta gdzie piłka się do niego klei

1

@blakkudium w sumie tak, jak już będzie bez żadnych wątpliwości rezydentem, to wtedy tam jest chyba brutto w netto.

2

@blakkudium tylko ciekawe jak to wszystko się rozkłada, bo skoro teraz biorą 75% a za rok muszą wykupić za 12 milionów, to znaczy, że Ansu znacznie zszedł z pensji w kolejnym roku bo Monaco nie stać na taką pensję

2

@Eto'o9 R10 będzie piękne jak podadzą że Monaco bierze na siebie całą pensję

0

@BulaKG to ciekawe, które z tych zna już Nadzieja, w sumie to pewnie wszystkie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?