0

@FcPortoFan1999 zabronić bronić i będą same hity 10 do 9

0

@GTBTP game time, please..

3

@neymarjr_143 czyli ma coś z największego autysty i piłkarza w historii

1

@Tasde @wyrek to nie jest prawidłowa wymowa, nawet nie jako uproszczona na polskie potrzeby.

0

@wyrek nie dali ci urlopu?

0

@PaulFCB nie mam więcej pytań xD

6

"Czy krytyka twojego życia i plotki w sieci bolą cię?"

o co może chodzić?

0

@PaulFCB @Messibestplayerintheworld dalibyście mu 10 mln pensji? to więcej niż zarabia np. Pedri

2

@draxidox co to ten kick? gdzie się wysyła cv?

0

@Pnog37 Merino będzie grał wyżej

2

@UriBoyka nie była już z nim jak wypadł z okna

0

@SirChuck Ja wiem co to jest pierwokup. Ale przeczytaj jeszcze raz ten artykuł z chorwackiej gazety - pierwszy akapit: "To oznacza, że każdy klub – w tym także Barcelona – może pozyskać portugalskiego piłkarza angolskiego pochodzenia za tę właśnie kwotę, przy czym Barcelona ma prawo pierwokupu."

To prawo pierwokupu już nabyliśmy w momencie przyjścia młodego do Zagrzebia, ale teraz nowy prezes Boban wynegocjował, że już teraz wpłacamy te 5mln i zawodnik jest nasz ale zostaje na rok dwa w Chorwacji (ostatni akapit)

1

@chavez w Niemczech też było wesoło w ostatnich miesiącach. Na czele z Kanclerzem 2-Wahl :)

1

@SirChuck trochę namieszane w tym tekście, ale ja to rozumiem tak, że Barca zapłaci teraz te 5 mln tytułem pierwokupu a nie za prawo do pierwokupu bo to już posiada. ale zostawi go na dwa lata i dodatkowo zgodziła się na zmienne jak już do nas przejdzie, które mają być zachętą, żeby na niego stawiali i go rozwijali.

0

@Encore Ja to bym w pierwszej kolejności zwolnił tą jego makijażystkę - tutaj wygląda jak normalny zdrowy chłop 50+ a na tej ostatniej debacie wyglądał jak pomalowany w paincie xD

I jeszcze się do nich nie uśmiechał, pewnie to była zemsta

https://x.com/szef_dywizji/status/1861538408390095110

1

@ZuczekFCB1899 wygranie lm to dla księgowego najgorszy scenariusz, praktycznie każdy zawodnik ma w kontrakcie premię za wygranie

5

@sanmartean marzyciel

2

@patrykzmc2000 oddać go za darmo to jak zarobić 16 mln. A może i 32 mln bo nie ujawinili ile mu jeszcze zostało kontraktu.

0

@GTBTP ciekawe czy dostanie jakiś program w tvp w likwidacji po zmianie władz

0

@ZuczekFCB1899 jaka kasa za LM?

1

@Marcelinho132 Weź nie manipuluj, dziennikarz go złapał w strefie mieszanej po meczu.

0

@Eto'o9 R10 miał wtedy miejsce w składzie - wygrał LM i PK

0

@tribo to uznaj, że jeden Niemiec się wyłamał :)

3

@Kazragore a powinni brać prąd z tej elektrowni atomowej co ją Kaczyński wybudował w 8 lat.

1

@RosjaninBut dobrze ze jest ten nowy prezydent, za chwilę wszystko zablokuje, Uff. XD

0

@Criss18Barca popatrz trochę na grę Garcia bo chyba nie odrobiłeś pracy domowej. On jest właśnie mega agresywny w wyjściach i nie czeka na napastnika jak jest sam na sam. Dodatkowo wyróżnia go dobra gra na przed polu. Co ma mieć jeszcze, żebyś uznał ze się nadaje? Ma już dzisiaj obronić piłki, które dopiero za rok będą mu strzelać w finale LM?

0

@tribo tam nie ma zdecydowania w żadną stronę. Jak powiesz polskie krótkie Keln albo Kyln to dla Niemca zawsze brzmisz jak Polak. To jest KeOln czyli długie e z otwartą gębą w Ooo i to w sumie będzie brzmieć blisko KyOln.

0

Yamal się przywitał z Markiem

0

@tribo to nie jest ani Y ani E. jakby to było takie proste to by nie pisali Ö

1

@FcPortoFan1999 gwary nie, ale intonacja trochę specyficzna, takie lekkie zaciąganie z akcentem na ostatnie sylaby, typowe dla Siemiatycz, Hajnówki i wszystko co na wschód

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?