2

@Nightraider i pewnie dodatkowo dochodzi mentalność południowców - Włosi Grecy Hiszpanie to całe życie maminsynki

0

Nie czaję tego, że tatuś ma coś do powiedzenia w sprawie życiowej decyzji dorosłego kolesia.

0

@pt9 sprzedaj komuś zaufanemu po zaniżonej cenie a reszta pod stołem

0

@partymaker ale instruktor winsurfingu pasuje idealnie na premiera patrząc na ostatnie wybory Polaków rodaków

0

@doc dlaczego tam są zombie w tle?

1

@fart a może Bayern? To już chyba będzie ostatni sezon Neuera. Marc może udowodnić bezpośrednio w rywalizacji na codzień, że jest od niego lepszy. Poza tym bramkarz Bayernu ma niemal gwarancję bycia pierwszym w reprezentacji.

0

@MOLESTA jeszcze Theo Hernandeza kojarzę, ale też w sumie raczej wtedy mniej znaczący zawodnik

0

@Vegeta88 "zabrać dla nich"? Podlasie? :)

0

czy oby na pewno Marc ma pewne miejsce w kadrze Niemiec? Nagelsmann może mieć takie same wątpliwości co do jego formy jak Hansi. Mają młodszego Nübel, który możliwe, że za rok zostanie pierwszym (albo drugim) bramkarzem Bayernu.

1

@urbipl najlepiej by było wyjść teraz z UE żeby nam niemcy tego nie zabrali

1

@lajcior jeśli zależy Ci na aparacie a szczególnie filmy to pro jest znacznie lepszy od zwykłej 16. Zdjęcia też według mnie lepsze wychodzą.

0

@lajcior mam 16 pro max ale jeśli dla ciebie za duży to bierz 16 pro. Co do AI to słabe to jest - pytasz o coś siri i ona i łączy się z chat gpt i mudisz to za każdym razem potwierdzić bo ochrona danych. Już lepiej od razu odpalić apke chat gpt. Siri używam tylko do przypomnień i timera

1

@Criss18Barca on zarabia dwa razy tyle.

0

@July_6_BcN „Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych…”

1

@Mankind byłem i są

0

@maroon zgodziłbym się, gdyby nie kazał mu robić pompki i nosić pralki w pierwszym etapie kampanii

0

@misterio on za bardzo nie ogarnia

0

@Nightraider jeśli odejdzie, to będziemy płacić jego pensję, innej opcji nie widzę

0

@Luciano99 dokładnie to, młodszy nie może dostać z automatu miejsca w pierwszym składzie.

a tak na marginesie, to wtedy Niemiec nie był gorszym bramkarzem. każdy kibic pamięta jak było - przychodził z obietnicą pierwszego (bo dokładnie tak samo jak teraz Garcia) miał oferty z wielu klubów. Jakby był gorszy, to LE nie wystawiłby go w LM, którą zdobyliśmy.

1

@th@les mam nadzieję, że wygra lepszy w sportowej rywalizacji, a nie że młodszy będzie gorszy ale będzie płakał że musi mieć pierwszy skład

1

@Nightraider ale gdzie on się zawinie?

4

@Deviler ale.to nie tak, teraz jest inna sytuacja xD

1

@Kozinho. Na Konfe czyli za domknięciem układu XD

2

@D10SLEO Bosak: "nie wolno pozwolić na domknięcie systemu" XD

0

@Pedri16Future masz na myśli ten myślozbiór?

0

@Destroyer_of_Worlds ale jak to tak, pójdziecie na domknięcie systemu?

1

Ale tam dzisiaj musi być u nich impreza.


3

@PatrychoO wyborcy konfederacji mają na to wpływ. Powinni domagać się deklaracji, że nie pójdą w koalicję z PiS bo domkną system.

4

W sumie to mogą robić przyspieszone wybory, to przynajmniej obecna koalicja się jeszcze umocni. Bo przecież nie można domknąć systemu, prawda?

1

@GTBTP to fejk.juz się wycofał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?