Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nightraider i pewnie dodatkowo dochodzi mentalność południowców - Włosi Grecy Hiszpanie to całe życie maminsynki
0
Nie czaję tego, że tatuś ma coś do powiedzenia w sprawie życiowej decyzji dorosłego kolesia.
0
@pt9 sprzedaj komuś zaufanemu po zaniżonej cenie a reszta pod stołem
0
@partymaker ale instruktor winsurfingu pasuje idealnie na premiera patrząc na ostatnie wybory Polaków rodaków
0
@doc dlaczego tam są zombie w tle?
1
@fart a może Bayern? To już chyba będzie ostatni sezon Neuera. Marc może udowodnić bezpośrednio w rywalizacji na codzień, że jest od niego lepszy. Poza tym bramkarz Bayernu ma niemal gwarancję bycia pierwszym w reprezentacji.
0
@MOLESTA jeszcze Theo Hernandeza kojarzę, ale też w sumie raczej wtedy mniej znaczący zawodnik
0
@Vegeta88 "zabrać dla nich"? Podlasie? :)
0
czy oby na pewno Marc ma pewne miejsce w kadrze Niemiec? Nagelsmann może mieć takie same wątpliwości co do jego formy jak Hansi. Mają młodszego Nübel, który możliwe, że za rok zostanie pierwszym (albo drugim) bramkarzem Bayernu.
1
@urbipl najlepiej by było wyjść teraz z UE żeby nam niemcy tego nie zabrali
1
@lajcior jeśli zależy Ci na aparacie a szczególnie filmy to pro jest znacznie lepszy od zwykłej 16. Zdjęcia też według mnie lepsze wychodzą.
0
@lajcior mam 16 pro max ale jeśli dla ciebie za duży to bierz 16 pro. Co do AI to słabe to jest - pytasz o coś siri i ona i łączy się z chat gpt i mudisz to za każdym razem potwierdzić bo ochrona danych. Już lepiej od razu odpalić apke chat gpt. Siri używam tylko do przypomnień i timera
1
@Criss18Barca on zarabia dwa razy tyle.
0
@July_6_BcN „Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych…”
1
@Mankind byłem i są
0
@maroon zgodziłbym się, gdyby nie kazał mu robić pompki i nosić pralki w pierwszym etapie kampanii
0
@misterio on za bardzo nie ogarnia
0
@Nightraider jeśli odejdzie, to będziemy płacić jego pensję, innej opcji nie widzę
0
@Luciano99 dokładnie to, młodszy nie może dostać z automatu miejsca w pierwszym składzie.
a tak na marginesie, to wtedy Niemiec nie był gorszym bramkarzem. każdy kibic pamięta jak było - przychodził z obietnicą pierwszego (bo dokładnie tak samo jak teraz Garcia) miał oferty z wielu klubów. Jakby był gorszy, to LE nie wystawiłby go w LM, którą zdobyliśmy.
1
@th@les mam nadzieję, że wygra lepszy w sportowej rywalizacji, a nie że młodszy będzie gorszy ale będzie płakał że musi mieć pierwszy skład
1
@Nightraider ale gdzie on się zawinie?
4
@Deviler ale.to nie tak, teraz jest inna sytuacja xD
1
@Kozinho. Na Konfe czyli za domknięciem układu XD
2
@D10SLEO Bosak: "nie wolno pozwolić na domknięcie systemu" XD
0
@Pedri16Future masz na myśli ten myślozbiór?
0
@Destroyer_of_Worlds ale jak to tak, pójdziecie na domknięcie systemu?
1
Ale tam dzisiaj musi być u nich impreza.
3
@PatrychoO wyborcy konfederacji mają na to wpływ. Powinni domagać się deklaracji, że nie pójdą w koalicję z PiS bo domkną system.
4
W sumie to mogą robić przyspieszone wybory, to przynajmniej obecna koalicja się jeszcze umocni. Bo przecież nie można domknąć systemu, prawda?
1
@GTBTP to fejk.juz się wycofał.