2

@michal26 no format fajny, szkoda, że prezydent ożywia się tylko w czasie kampanii jak trzeba patusa ratować

0

@Destroyer_of_Worlds Bartosiaka bardzo słabo się słucha, ma taką dziwną manierę w tonie jakby był najmądrzejszy ze wszystkich. Za to Duda udaje takiego luzaka i to się od razu wyłapuje, sztuczny luz, cień mgły.

0

@Nazio_87 przecież to jest współzałożyciel to ma sam siebie zwolnić? XD

4

@John_Doe biedna Polska ma być panem? Bez UE zaraz kacapy by położyły na nas łapę i tak by się skończyło rumakowanie.

0

@torondirn pierwsza i ostatnia. Dali mi rok temu na 3 miesiące.

0

@ketrab321 Szczęsny nie zostanie.

1

@ketrab321 a jak inaczej chcesz pozyskać młodego bramkarza poza wychowaniem go we własnej szkółce?

0

@torondirn no to powiedz łaskawie co on tam reklamuje. Poza reklamami sponsorów klubu jak Estrella czy Ambilight, bo z tego to kasy nie ma.

0

@GTBTP ale się młode chłopaki bawią jak niedźwiadki tygryski

0

@torondirn co cię tak rozbawiło geniuszu marketingu? Oczywiście, że jeśli już nie będzie grał w reprezentacji to będzie w Polsce dostawał mniej ofert reklamowych i za mniejsze pieniądze. A zagranicą i tak praktycznie nie istnieje jako słup reklamowy.

1

@Rupert_Haubica czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie można wystawiać rezerw. Są za to kary umowne. Nie po to fifa płaci miliony i chce zarobić miliony żeby drużyny grały juniorami.

0

@torondirn Lewy za bardzo łasy na pieniążki z reklam

0

@cules100pro Wojtek nie przedłuży. Ter Stegen zostanie pierwszym na rok, a Garcia będzie wprowadzany i za rok się zobaczy

1

@Ghandi pis i wiara? XD

2

@Rupert_Haubica umowa jest tak skonstruowana że nie można wystawić rezerw

0

W sumie to skoro nie chciał już wracać do reprezentacji to mógł to powiedzieć oficjalnie przed poprzednim zgrupowaniem i miałby spokój.

5

@CLS63AMG albo to ty robisz fikołki albo nie za bardzo znasz historię. Na konferencji poczdamskiej przyznano Polsce 15% z reparacji, które przyznano ZSRR. Kacapy nigdy się z tego nie wywiązały.

2

@Ls0811 pis tylko dlatego nie wydał milionów na nielegalną kampanię, bo ich nie miał xD

1

@RosjaninBut przecież to żaden aktor i sportowiec tylko zwykły patus. A tego po lewej to nie znam.

0

@SelloutCrowd no to w sumie nie rozumiem czego się czepiasz. O jakich szwagrów ci chodzi? Deco? No tak, sprowadził w sumie tylko Olmo, ale też jakiejś opery mydlanej z tym nie było bo z tego co kojarzę dołączył przed rozpoczęciem sezonu.

1

@Deathwing112 wydaje mi się, że tam matka ma więcej do powiedzenia (są rozwiedzeni). No ale pożyjemy zobaczymy. Według mnie on jest niegroźny.

2

@Deathwing112 nie ma za wiele podobieństw. Ojciec Yamala oprócz lansowania się w mediach nic złego nie robi. Od razu oddali syna pod opiekę najsłynniejszego doradcy i nie próbuje sam mu ogarniać kontraktów. Zwykły prosty chłop, imigrant z biednej dzielnicy i rodziny.

2

@RosjaninBut to ta co zastrzeliła psa?

0

@SelloutCrowd i po co zmyślać takie głupoty nie poparte niczym. Kiedy zostały ogloszone oficjalnie transfery Raphinii, Kounde, Lewego? W lipcu. Kiedy ogłoszono transfery Gundogana i Inigo? Koniec czerwca.

1

@blakkudium z Bravo to było zrozumiałe, miał propozycje z wielu klubów, Zubi go przekonał pierwszym składem a musiał usiąść na ławce. I to nie dlatego że był gorszy, bo bronił w LM. Teraz jest sytuacja odwrotna, jak przyjdzie młody to Niemiec musi zaakceptować ławkę albo do widzenia.

0

@A4ron a ile płacą za jeden wpis?

0

@DTMisTheBest manipulujesz, bo z filmu nie wynika czy auto Kia dokonało takiego manewru krótko przed kolizją. Na filmie Kia jedzie lewym pasem i zjeżdża na środkowy gdzie dochodzi do kolizji.

0

@th@les nie każdy czyta komentarze. A serwery już nie wyrabiają więc ukryli, żeby przyoszczędzić trochę na transferze

0

@DTMisTheBest a skąd wiesz, że wyjechała bez powodu?

0

@mekston myślę że jakby mieli film z tej ustawki 70x70 gdzie Batyr kopie kogoś w łeb to by się dobrze sprzedało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?