Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 trzymam za słowo
1
@michal26 dla ciebie nawet jakby przeprowadził babcię na pasach to by wypadł fatalnie
0
@krol211 nie będzie.
7
Akurat niemiecki system to można sobie w d.. wsadzić. Menzen nie wie o czym gada.
1
@ViscaelBarca2007 to jest tylko wtedy do ogarnięcia, jeśli hiszpański US uzna francuską rezydencje Ansu, co nie będzie takie proste.
0
@PatrykBarca no i do czego mu ten wygląd i gadka?
1
@Seledynowy bo dzisiejszy w porównaniu do wczorajszego ma dużo mniejszą widownię
0
@Kgorecki2500 nawet w tak blahej sprawie musiał oszukiwać
1
@Uukasz_93 Nawrocki mistrzem gadania 2 godziny nie na temat.
0
@Encore czyli o rękach można pisać a o tym co kto wciąga na wizji już nie?
5
@Encore Polska jest tak podzielona, że jakby Kaczor namaścił na kandydata Trynkiewicza to też by miał 50%
7
@sokot przecież to flaga, którą olał i zostawił Batyr na wcześniejszej debacie
0
W głowie mi się nie mieści, że jak przyjeżdżam do Polski to co trzecia osoba, którą mijam będzie głosować na Batyr
1
@Encore w nochala tabletkę wciągnął xD
0
@maroon z samym sobą, tak jak lubi najbardziej
2
Nie mieści mu się w pale.. wreszcie przemówił swoim językiem
1
@pawello10 nie raz pisałem tutaj że mieszkam w Niemczech i że będę głosował na Trzaska. Także ten.
7
Wynik będzie na styk, dlatego trzeba iść na wybory. Jako obywatel Polski mieszkający w Niemczech moim obowiązkiem jest zagłosować na Trzaskowskiego dla dobra Polski i zjednoczonej Europy.
0
@Deathwing112 on tak zawsze chodzi jakby się zesrał w gacie
1
@pawello10 przenieś się lepiej na forum Lechii
0
@Deathwing112 tak brał tabletkę pod dziąsło
5
Zdecydowana przewaga Trzaskowskiego i o ile się lekko obawiałem przed debatę jak podali prognozy, to teraz jestem w sumie pewien wygranej
0
@maroon każdy moment jest dobry żeby przeczołgać braunowców
2
@maroon no i prawidłowo, jeszcze powinien poprawić z drugiej
0
Nawrocki powie wreszcie coś na temat?
1
@baster82 w laniu wody mistrz ustawek
3
@Kgorecki2500 jak trzeba będzie to będzie nawet politykiem RAZEM
0
@Kgorecki2500 nö zgadza się, Nawrockiego tego jeszcze nie nauczyli bo się nie da
0
@gohan77 yy my nic na nim nie zarobimy
0
@RC28 i pensja po naszej stronie. Czyli równie dobrze może siedzieć na trybunach.