0

@krol211 trzymam za słowo

1

@michal26 dla ciebie nawet jakby przeprowadził babcię na pasach to by wypadł fatalnie

0

@krol211 nie będzie.

7

Akurat niemiecki system to można sobie w d.. wsadzić. Menzen nie wie o czym gada.

1

@ViscaelBarca2007 to jest tylko wtedy do ogarnięcia, jeśli hiszpański US uzna francuską rezydencje Ansu, co nie będzie takie proste.

0

@PatrykBarca no i do czego mu ten wygląd i gadka?

1

@Seledynowy bo dzisiejszy w porównaniu do wczorajszego ma dużo mniejszą widownię

0

@Kgorecki2500 nawet w tak blahej sprawie musiał oszukiwać

1

@Uukasz_93 Nawrocki mistrzem gadania 2 godziny nie na temat.

0

@Encore czyli o rękach można pisać a o tym co kto wciąga na wizji już nie?

5

@Encore Polska jest tak podzielona, że jakby Kaczor namaścił na kandydata Trynkiewicza to też by miał 50%

7

@sokot przecież to flaga, którą olał i zostawił Batyr na wcześniejszej debacie

0

W głowie mi się nie mieści, że jak przyjeżdżam do Polski to co trzecia osoba, którą mijam będzie głosować na Batyr

1

@Encore w nochala tabletkę wciągnął xD

0

@maroon z samym sobą, tak jak lubi najbardziej

2

Nie mieści mu się w pale.. wreszcie przemówił swoim językiem

1

@pawello10 nie raz pisałem tutaj że mieszkam w Niemczech i że będę głosował na Trzaska. Także ten.

7

Wynik będzie na styk, dlatego trzeba iść na wybory. Jako obywatel Polski mieszkający w Niemczech moim obowiązkiem jest zagłosować na Trzaskowskiego dla dobra Polski i zjednoczonej Europy.

0

@Deathwing112 on tak zawsze chodzi jakby się zesrał w gacie

1

@pawello10 przenieś się lepiej na forum Lechii

0

@Deathwing112 tak brał tabletkę pod dziąsło

5

Zdecydowana przewaga Trzaskowskiego i o ile się lekko obawiałem przed debatę jak podali prognozy, to teraz jestem w sumie pewien wygranej

0

@maroon każdy moment jest dobry żeby przeczołgać braunowców

2

@maroon no i prawidłowo, jeszcze powinien poprawić z drugiej

0

Nawrocki powie wreszcie coś na temat?

1

@baster82 w laniu wody mistrz ustawek

3

@Kgorecki2500 jak trzeba będzie to będzie nawet politykiem RAZEM

0

@Kgorecki2500 nö zgadza się, Nawrockiego tego jeszcze nie nauczyli bo się nie da

0

@gohan77 yy my nic na nim nie zarobimy

0

@RC28 i pensja po naszej stronie. Czyli równie dobrze może siedzieć na trybunach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?