Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PiotrR najważniejszy ten pierwszy punkt, bo ile można powielać ten sam błąd. drugi punkt raczej nie wchodzi w grę, nie gramy z przewagą 4 bramek, będą mieli swoje fazy i my swoje. trzeci punkt może być, ale niech to nawet będzie Gerard Martin :)
1
@blakkudium Carlo rozdaje karty, real już go nie chce, myślę że Carlo nie odpuści tej odprawy
0
Co mówi prawo kanoniczne?
• Kanon 332 §1 Kodeksu prawa kanonicznego mówi, że papieżem może zostać mężczyzna katolickiego wyznania, który został wybrany przez konklawe.
• Nie ma wymogu pełnoletności w prawie kanonicznym. Kodeks nie precyzuje minimalnego wieku, co oznacza, że teoretycznie każdy mężczyzna, który spełnia warunki, mógłby zostać papieżem, niezależnie od wieku.
Czyli to może być ktoś z la rabli
2
@mariben85 byłem, widziałem na własne oczy, to był chyba jedyny mecz gdzie częściej skandowano "Guardiolaaa" niż "Meeessiiii" :)
0
@escarabajo ale dlaczego Palmeiras wyłożyło taki pieniądz to do dzisiaj zachodzę w głowę jak skomplikowany wałek to musiał być.
2
@Faro Hansi widział w nim barcelońskiego Goretzkę, nawet wzrost podobny. jak się wyleczy to myślę, ze w przyszłym sezonie będzie terminatorem.
0
@Barceloniarz987 zielone
0
Na dzień dzisiejszy
0
@mr Barca @Pomimo27 skoro gonili naszych na murawie, to ja nie jestem taki pewny że tam jest spokój po meczu, szczególnie, jeśli zdobędziemy w nim mistrzostwo
0
@FcPortoFan1999 jakby świat się zatrzymał, to by był koniec świata. na szczęście świat dalej się kręci.
0
@Comentateiro mistrzostwo to mistrzostwo, ale to chyba najsłabszy sposób zostania mistrzem, czyli na kanapie, mieli wczoraj szansę na murawie to się zesrali metr przed kiblem
1
Jestem w dniu meczu z Espanyolem w BCN, czy na ten mecz można iść bezpiecznie na stadion, czy lepiej nie ryzykować wspi#rdolem?
0
@Barclonismo Spoko, dzięki. Coś się ogarnie w czwartek.
0
@Lucyffffer1922 teraz zobaczyłem że sprzedaje też inne prosto z chińskich sklepów.
0
@Eklerek dzięki. Tutaj więcej fotek
https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/fc-barcelona-araujo-m/3062036057-160-46?utm_source=copyToPasteboard&utm_campaign=socialbuttons&utm_medium=social&utm_content=app_ios
0
@Barclonismo a były koszulki we wszystkich rozmiarach czy taka lipa jak na stronie nike?
0
Da się po tej fotce rozpoznać czy to podróbka? Były te koszulki w sprzedaży bez napisu Spotify? Nie za wysoko to logo?
https://ibb.co/YFTyMGRq
0
Megastore pod Camp Nou jest cały czas otwarty?
1
@klimek19 https://www.fullreplays.com/spain/laliga/valladolid-vs-barcelona-3-may-2025/
1
@BezglutenowyPedri przerwa Gaviego trwała 337 dni. Dzisiaj mija 250 dni od kontuzji Bernala
0
@addept czyli Fati wykorzystał?
4
Świetny występ na tle kolegów i rywali. Lewa strona zamknięta. Chyba tylko jeden błąd w drugiej połowie przy ustawianiu linii spalonego. Asysta z tych co tylko kumaci potrafią. Zasłużenie MVP.
12
@Greenalley ekspert się wypowiedział.
2
@PatrychoO do odbudowania wyjścia
2
Oby tylko Gavi się hamował, potrzebujemy go na real
3
@dawidlampa jest gitarka, tylko nie dodawajcie dwa razy konferencji po meczu i będzie miód :)
0
@Murazor akurat w pierwszych 10 prezentował się lepiej niż dobrze.
2
@Eklerek Wszystko zależy jaką strategię obiorą bracia Hartono.
0
@Chudini123 Atletico wystawiło go na sprzedaż?
0
@ShawnC jeśli by to była prawda, to po pierwsze nic by nie stało na przeszkodzie, żeby go wystawiać od 60 minuty, a on praktycznie nie gra wcale. A po drugie nawet jeśliby Barca chciała go sprzedać, to sensowne byłoby mu dać zagrać te 20 meczów w sezonie od początku, i zainwestować 2 mln, żeby później sprzedać go za lepszą cenę. Za kota w worku nikt nie wyłoży dobrych pieniędzy.