Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@igoliwerwitaofficial a ktoś nas tam zaprasza?
0
@Axoon myślę że nie będzie robił takich liczb jak Leo, ale będzie dawał tyle radości co R10
4
@Trojanek23 Barca właśnie grała w półfinale ligi mistrzów
6
Czy Pedri na meczu z Valladolid nie powinien być powołany i odpoczywać na kanapie? Myślę, że tak.
1
@esem91 nie widziałeś tej sytuacji z jego pozycji, nie powinno się czegoś takiego krytykować. mógł wyjść do piłki odchodzącej, odbiłby się od jakiegoś zawodnika, może nawet swojego i byłby posty przelot
1
@Eto'o9 R10 i jak masz się na to przygotować? przytyć 10 kg przed meczem, urosnąć o 10 cm? mają dzików na takie akcje i je wykorzystują bo grają to cały sezon.
0
@Swistus172 Vinicjusz zszedł z urazem a Mbappe grał z urazem
0
@Trojanek23 oglądam telewizję od 30 lat i teraz jest dokładnie tak samo jak za wszystkich poprzednich rządów - z pominięciem ostatnich 10 lat bo to była propaganda jak z Korei Północnej. Nawet za komuny dziennik tv nie robił takiego syfu
0
@Trojanek23 uważam że jest o niebo lepiej
0
@Kubsoleon może jak ktoś leci pierwszy raz to tak.
0
@4drian0 miałem to miejsce. Jest idealne - nie budzą cie żebyś otwierał okno w czasie turbulencji i lądowania, słońce nie świeci ci w mordę, jak lecisz sam, to jakieś baby nad tobą nie wiszą żeby popatrzeć przez okno. Można spać od startu do lądowania
0
@Prorokk tak myślałem wujku że chłopski rozum to u ciebie na pierwszym miejscu xD
0
@CLS63AMG no i tak będzie
0
@Luciano99 zawsze dostają jakąś górkę za takie rozbicie. Umtiti też nie zrobił tego za darmo.
0
@Luciano99 i jaki ma w tym interes?
0
@AbelKabel Xavi po pierwsze trafił na prime Leo i CR co dużo wyjaśnia a poza tym w tych latach Złota Piłka była przyznawana nie tylko przez dziennikarzy ale też selekcjonerow i kapitanów reprezentacji i często te głosy były kontrowersyjne (głosowali na swoich kumpli albo rodaków). Teraz jest przyznawana przez 100 dziennikarzy a to dużo zmienia co pokazała ZP dla Rodriego.
1
@tadzik447 bywa i ciepłej. A pod tym kocim łbem to pewnie temperatura podchodzi pod 50 stopni :)
1
@LeoMessiiBarcaPepa w Zgorzelcu jest lotnisko?
0
@Jonyx tak, lecę
6
@Filipem zmieniłbyś zdanie gdybyś pracował na umowie zlecenie za minimalną stawkę i biegał 2 godziny w tym kostiumie w 30 stopniowym upale ;)
1
@Zoker no i po naszym ostatnim meczu grzał temat Negreiry jakby to było najistotniejsze w tym momencie :)
1
@Zoker nie ma ciekawszych tematów w dzień półfinału LM tylko grzanie tematu Laporty?
2
@damianex10 pewnie jak w szkole dzwonią do tego jednego kujona który obejrzał wszystko i pytają na co głosować
0
Myślałem że on już do 40 dochodzi, tyle lat już jest w klubie ;)
0
@Zoker też tak myślę, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne jak jakiś autysta się trafi na bramce. Dzięki.
0
@Pedri16Future ruscy próbowali zrobić drugą Rumunię ale coś nie pykło i wzięli jakiegoś autystę na kandydata
7
@sokot będzie jednym z głównych, ale jeśli nie da jakiegoś konkretnego przytupu w ostatnich meczach, to bliżej Pedri za całokształt.
0
Pytanko do tych co ostatnio kupowali bilet na Barcę - pytają o dane osoby i numer DNI. W przypadku polskiego dowodu wpisać numer dowodu czy pesel czy bez większego znaczenia?
2
@blakkudium a podobno Carlo tak super się rozumie z Perezem i nie będzie problemów z odejściem. No widać nie ma problemów z odejściem pod warunkiem że go zwolnią i zapłacą
0
@Prorokk Ty mi dajesz dobre rady, a ja ci doradzam wgłębić się w temat, bo widzę braki. Proponuje zainteresować się pojęciem refundacja i dlaczego nie wszystkie leki są na tej liście. To nie państwo tworzy nowe leki, państwo za nie może płacić albo nie. Proponuję też zainteresować się tą sprawą, bo piszesz o operacji, a rozmawiamy o konkretnej sprawie. Ta ciężko chora dziewczynka ma nadzieję na poprawę (nie wyleczenie), dzięki preparatowi Daybue, który produkuje tylko jedna firma z USA i cena jest znana - 375 tys dolarów rocznie za syrop. Rocznie rodzi się w Polsce około 400 dzieci z zespołem Retta. Koszt teoretycznej refundacji preparatu dla tych 400 osób to 600 mln złotych. Ale nie wolno zapomnieć o wszystkich którzy urodzili się wcześniej, bo ten preparat trzeba podawać całe życie. Jeśli założymy, że średnio takie osoby dożywają 25 roku życia, to roczny koszt refundacji takiego leku tylko w Polsce wyniósłby około 16 miliardów złotych. A jest to tylko jedna z setek "niszowych" (przepraszam za określenie) chorób. Wnioski proszę wyciągnąć samemu.