2

@Toretto jego wyborcy też nie wiedzą co to za podatek więc nie ma tematu

0

Czy mi się wydaje, że Braun w ostatnim czasie jeszcze podostrzył?

1

Chłopak się rozpłakał po strzale bramki honorowej a komentatorzy że to z pewnością łzy szczęścia xD

3

Senyszyn już leży za stołem

1

@PatrychoO z takimi najlepiej się pije, wujo chłopski rozum

0

@Kgorecki2500 a przeciwnicy?

1

@Stinger_ co? Jaka walka o prezydenta co ty gadasz xD

0

Dlaczego młodzi grają bez Spotify?

0

@Aqualitek czyli najlepszy kandydat na prezydenta to Maciak bo idealnie się mieści xD

1

@fart warto było czekać

1

@fart a zadawał już pytania? Bo jak tak to wyłączam

0

@Aqualitek ale wtedy nie zada pytania więc nie będzie odpowiedzi :)

1

1

@szymonekk ostatnie zdanie w newsie

5

Nie krytykuję go jak większość tutaj - koleś pochodzi z biednej rodziny, wychowywał się wśród podobnych sobie w biednej dzielnicy, nie każdy wygrywa na loterii geny Einsteina.

Ale jedna rzecz jest jednak lipna - Lamine dołączył do Barcy w 2014 roku, ten filmik nie wygląda mi na starszy niż 10 lat, więc stary był kibicem realu jak jego syn grał już w Barcelonie.

36

@AntiVARdridista Może. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

0

@Kgorecki2500 pójdzie na ps4?

0

@Pedri16Future to syn naszego Julesa?

1

@esem91 o ten fragment mi chodziło

Nie ma obecnie potwierdzonych informacji o przerwach w dostawie prądu w Berlinie, Amsterdamie, Helsinkach

0

@UriBoyka co ty za fejki piszesz?

1

@kevin77 jeszcze okres czasu i fakt autentyczny

0

@PawelBarcaVeB Na takie mecze albo fazy meczu gdzie gra jest praktycznie box to box to się nadaje. Ale jeśli chcemy przejmować kontrolę nad środkiem to jest mizerny bo nie umie rozegrać i przeciwnik go nie presuje zageszczając środek.

0

@yoli zamykać skrzydło to możemy w rewanżu przy korzystnym wyniku. Martin wykonał zadanie w obronie, ale z przodu Raphinia był osamotniony i podwajany gdy schodził do środka bo real w ogóle nie skupiał się na Martinie.

0

@Kitek1640 znając Laporte to możliwe że ten koleś robi to za darmo i jeszcze strój musiał sam kupić

1

@fejkenq dzięki ale chyba się nie uda. Youtube jakoś dobrze umie to zablokować

Edit: poszło podziękować

0

@ZygmuntTrzeciFaza dopóki nie dochodzi do agresji fizycznej to reszta jest dozwolona, El Clasico to nie jest przedszkole tylko odwieczna wojna. Może jeszcze napiszesz, że świński łeb był niegrzeczny wobec figo

1

@koszi skąd ty wyciągnąłeś to klub dżentelmenów i kultury? My jesteśmy od przynajmniej czasów Franco klubem uciśnionych, anty rządowym i jak trzeba było walczyć o swoje prawa (niepodleglosciowe) to nikt nie myśli o kulturze tylko o walce i nie nastawianiu drugiego policzka.

0

@Mankind możesz podesłać bezpośredni link? jestem zagranicą i mi tego nie wyświetla nawet z VPN, ale bezpośredni link pewnie zadziała

0

mogę prosić o skrót z polskim komentarzem z wczoraj?

0

@KamQiX Przecież lewą strona z Martinem i tak nie cisnęliśmy, a Flick go zmienił, bo miał żółtą kartkę. Wariant z Inigo na lewej ma ten minus, że Araujo nie umie rozgrywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?