Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brakuje jeszcze tylko Mourinhio do tego psychiatryka, może przyjdzie w przyszłym sezonie za Carlo
0
@novy1899 Tebas nie ma nic do gadania, a z REEF ma na pieńku
5
Obrzydliwy klub
1
@Azi ciekawe czy Ukraińcy tak dobrze są chronieni, bo aż dziwne, że do tej pory żaden z wysoko postawionych nie został zlikwidowany w podobnym zamachu albo otruty.
0
@Bernard777 w Europie je się konie co jest tak samo poj#b@ne
23
Obrzydliwy klub
4
@Inclusus wiadomo, że zmienne. i tak nie ma czegoś takiego jak oprocentowanie stałe - za 3 lata bank się do ciebie zgłosi o zmianie stałego oprocentowania jak nie będzie mu pasować.
0
@Criss18Barca jak wygra LE i:
a) będzie w top 4 to 6 miejsce nie przepadnie
b) będzie na 5 w lidze, to szóste miejsce przepadnie.
0
@Lucyffffer1922 bez kaparów, bez musztardy Dijon? śmiechłem xD
1
z całym szacunkiem, ale taki artykuł to powinien się pojawić po sezonie, na zasadzie co zrobić jeszcze lepiej. Bo wymądrzanie się w momencie, kiedy na koniec kwietnia nadal gramy na trzech frontach jest trochę dziwne. Pisanie, że trener powinien planować długofalowo, to oznaka nieznajomości specyfiki tego klubu, gdzie nikt nie dostaje tego czasu, nawet takie legendy jak Pep, czy nawet Xavi. tutaj jesteś albo w piekle albo w niebie, w zależności jaki był twój ostatni mecz. Flick szybko to rozpoznał i narazie wszystko robi dobrze żeby zostać tutaj na dłużej.
0
@th@les w LM nie zagra, bo trzeba wtedy wyrejestrować Wojtka, a na taki ruch żaden trener się nie zdecyduje.
3
@Kapitan9 przecież on zarabia od przyszłego sezonu 13 mln na rok. nikt za niego nie zapłaci 10 mln, Atletico też nie
0
@Lucyffffer1922 złoty gol się nie sprawdził, dogrywka była grana na stojąco bo drużyny bały się atakować
0
W dzisiejszym meczu realu wykryją te okrzyki dzień po meczu.
6
@Bernard777 że co? XD
0
@Criss18Barca finał pucharu króla odwołali?
1
@Aragorn33 w sumie to racja. Jedynie Gavi powinien się wykartkować z realem bo nie chce żeby wyłapał czerwo z papużkami
0
@Pedri16Future Gavi wykartkuje się z realem. Na Espanyol lepiej go nie wystawiać bo czerwona pewna :)
0
@Pedri16Future jaki jest sens wykartkowania na takim etapie sezonu? Lepiej mieć opcje na ławce gdyby coś się wysypało. Wpuszczać ich nie trzeba.
0
@Aragorn33 specjalne wykartkowanie na takim etapie sezonu jest bez sensu - Hansi woli mieć tych zawodników na ławce w razie poważnych problemów kadrowych, ale nie musi ich wpuszczać.
2
@DragonxNF „A Walk to Remember” (2002)
polski tytuł: „Szkoła uczuć”, ale czasem był też tłumaczony jako „Dotknięcie nieba”.
1
@kejdzi poza tym 7 kwietnia to było wiadomo, że gramy w niedzielę
0
Jestem ciekaw czy my kiedykolwiek zobaczymy kasę za niego
5
@KamQiX takie deale zawsze prowadzą do problemów. Nagle masz kupę kasy na koncie (jeśli zapłacą w jednej transzy) i musisz zrobić zakupy a wszyscy krzyczą 100 mln za byle ogórka.
1
@gaq kto przyjdzie na mecz w tygodniu o 16 godzinie?
28
Komentarz usunięty
0
@Cule1797 wprowadził Pau Victora i to pewnie to go sfrustrowało
2
Ansu był wkurzony, kiedy nie został wprowadzony a wynik nie był jeszcze korzystny więc w sumie to zrozumiałe, że mógł się wkurzyć. Yamal, Raphinia może a Ansu nie może pokazywać focha?
2
A gdyby to był hiszpański papież i by przełożyli nasz mecz, to kiedy byśmy go zagrali? I o takie właśnie losowe zderzenia mi chodziło, gdy argumentowałem dlaczego nie możemy grać z Osasuna przed ostatnią kolejką.
2
Za lekceważące potraktowanie kogokolwiek z drużyny powinien być wewnętrzny ban na jeden mecz. Niech te gwiazdeczki ogarną emocje.