Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 tak spytam z ciekawości, czy widzisz na polskiej scenie politycznej kogoś z charyzmą? jakiś czas temu się zastanawiałem, i nikt nie przyszedł mi na myśl.
0
@Kgorecki2500 no i co z tego, premierem w tym wieku można być a prezydentem już nie?
0
@FcPortoFan1999 Kaczyński na bank nie chce prezydentury bo się całkowicie do tego nie nadaje. Ale Tusk na zwieńczenie kariery politycznej będzie chciał zostać prezydentem.
0
@Kgorecki2500 za 5 lat to kandydować będzie Tusk i weźmie to w cuglach
0
@czarny20 ok ale obiecaj że nie będziesz płakać dziadku
0
@czarny20 a zapomniałem że to ty, ten lambrowy złotousty. To sorry za tak krótką ripostę, następnym razem napisze ci coś dłuższego.
0
@PatrykBarca pytanie czy lepiej się ścigać czy się ustawiać jak Cubarsi i Inigo wczoraj
0
@czarny20 ok boomer
12
@elcoloredo ok boomer
0
@PatrykBarca wątpię, Inter się cofnie, zagęści środek i odpuści Araujo, który nie umie rozgrywać ani dać długiej piłki, już to ostatnio przerabialiśmy.
0
@GTBTP jeśli jesteś skłonny zapłacić więcej za posiłek to nie ma problemu, możesz wymagać
2
Nie ma zapisu w protokole więc temat nie istnieje. Nie pamiętam żeby kogoś ukarali na podstawie zapisu wideo
2
Nie ma co się spinać na Gaviego, zapewne nie bez powodu podbiegł akurat do Asencio - nikt z nas nie wie jaki tam trashtalk mógł lecieć w trakcie meczu.
30
@1LY0 Cruyff mawiał, że żeby wygrywać trofea trzeba mieć w składzie minimum jednego Baska. Czas szukać następcy Inigo
0
@blablak i trzeba dodać, że w El Clasico na Camp Nou też jest taka atmosfera i doping. Kibice tak jak piłkarze inaczej mobilizują się na te mecze.
1
@Aragorn33 przecież to było w przerwie meczu
0
@MOLESTA nie wiem skąd to wymyśliłeś
0
@Cule1234 jeśli nie napisał że w sędziego to jeden mecz
0
@MOLESTA myślisz się kolego
0
@rodineusz tak na ciebie rodzice wołają?
0
@FCB24 jeśli było to w trakcie gry, to jest karny
0
@Lucyffffer1922 to ten łysy sędzia powiedział wczoraj "dowiecie się w swoim czasie"
0
@Prorokk nie do tego odnosił się mój pierwszy komentarz. Po postu jestem autystą i wyłapuję takie nieścisłości. A na tego kolesia mam wywalone i co gdzie robi.
0
@Prorokk a ty wiesz w którą? Nawet zamieścił to zdjęcie na X.
A poza tym to:
https://wykop.pl/cdn/c3201142/ae63d507249d2b5d645dc2083a3e5d29a04d3050b3c7be604794ae8fc9b841c9.jpg
0
@Prorokk fotografowal do przodu
0
@robsoNele Witam wędkarzy (。◕‿‿◕。)
Szukam kolegi na wspólne wędkowanie na Podlasiu,
Ja 48 lat, uległy 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
0
@ojWojtek nie wiem czy zrobią "porządek" z sędziami tak jak by to sobie wyobrażał real, bo z tego co czytałem, to RFEF chce całkowicie uniezależnić sędziów (cta to się chyba nazywa) od RFEF. Wtedy będzie jeszcze trudniej o naciski.
0
@Terapuls możliwe że opera ma włączone jakieś proxy
0
@tbas raczej nie selfie tylko do przodu fotografuje, nie wiem.co tam było, pewnie trumna :/
1
@kamiVeB a gdyby tak Duda zrobił, to Kaczyński by coś napisał?