0

@FcPortoFan1999 tak spytam z ciekawości, czy widzisz na polskiej scenie politycznej kogoś z charyzmą? jakiś czas temu się zastanawiałem, i nikt nie przyszedł mi na myśl.

0

@Kgorecki2500 no i co z tego, premierem w tym wieku można być a prezydentem już nie?

0

@FcPortoFan1999 Kaczyński na bank nie chce prezydentury bo się całkowicie do tego nie nadaje. Ale Tusk na zwieńczenie kariery politycznej będzie chciał zostać prezydentem.

0

@Kgorecki2500 za 5 lat to kandydować będzie Tusk i weźmie to w cuglach

0

@czarny20 ok ale obiecaj że nie będziesz płakać dziadku

0

@czarny20 a zapomniałem że to ty, ten lambrowy złotousty. To sorry za tak krótką ripostę, następnym razem napisze ci coś dłuższego.

0

@PatrykBarca pytanie czy lepiej się ścigać czy się ustawiać jak Cubarsi i Inigo wczoraj

0

@czarny20 ok boomer

12

@elcoloredo ok boomer

0

@PatrykBarca wątpię, Inter się cofnie, zagęści środek i odpuści Araujo, który nie umie rozgrywać ani dać długiej piłki, już to ostatnio przerabialiśmy.

0

@GTBTP jeśli jesteś skłonny zapłacić więcej za posiłek to nie ma problemu, możesz wymagać

2

Nie ma zapisu w protokole więc temat nie istnieje. Nie pamiętam żeby kogoś ukarali na podstawie zapisu wideo

2

Nie ma co się spinać na Gaviego, zapewne nie bez powodu podbiegł akurat do Asencio - nikt z nas nie wie jaki tam trashtalk mógł lecieć w trakcie meczu.

30

@1LY0 Cruyff mawiał, że żeby wygrywać trofea trzeba mieć w składzie minimum jednego Baska. Czas szukać następcy Inigo

0

@blablak i trzeba dodać, że w El Clasico na Camp Nou też jest taka atmosfera i doping. Kibice tak jak piłkarze inaczej mobilizują się na te mecze.

1

@Aragorn33 przecież to było w przerwie meczu

0

@MOLESTA nie wiem skąd to wymyśliłeś

0

@Cule1234 jeśli nie napisał że w sędziego to jeden mecz

0

@MOLESTA myślisz się kolego

0

@rodineusz tak na ciebie rodzice wołają?

0

@FCB24 jeśli było to w trakcie gry, to jest karny

0

@Lucyffffer1922 to ten łysy sędzia powiedział wczoraj "dowiecie się w swoim czasie"

0

@Prorokk nie do tego odnosił się mój pierwszy komentarz. Po postu jestem autystą i wyłapuję takie nieścisłości. A na tego kolesia mam wywalone i co gdzie robi.

0

@Prorokk fotografowal do przodu

0

@robsoNele Witam wędkarzy (。◕‿‿◕。)
Szukam kolegi na wspólne wędkowanie na Podlasiu,
Ja 48 lat, uległy 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

0

@ojWojtek nie wiem czy zrobią "porządek" z sędziami tak jak by to sobie wyobrażał real, bo z tego co czytałem, to RFEF chce całkowicie uniezależnić sędziów (cta to się chyba nazywa) od RFEF. Wtedy będzie jeszcze trudniej o naciski.

0

@Terapuls możliwe że opera ma włączone jakieś proxy

0

@tbas raczej nie selfie tylko do przodu fotografuje, nie wiem.co tam było, pewnie trumna :/

1

@kamiVeB a gdyby tak Duda zrobił, to Kaczyński by coś napisał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?