Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiSuarezNeymar najlepiej dwóch Stanowskich, żeby ten drugi wypunktował też kłamstwa innych kandydatów a nie tylko koalicyjnych
3
@Pedri16Future Zwiń komentarz to najlepsza część tego wysrywu.
0
@RafiVeB a co tutaj zmyślać? Nie raz tutaj pisałem że mieszkam na emigracji. Mam też na szczęście znajomych.
4
Dzisiaj spotkałem sporo znajomych polskich emigrantów w Niemczech jak ja, którzy też wczoraj oglądali debatę i większość podziela moje zdanie - Hołownia wypadł bardzo dobrze nie po raz pierwszy i będziemy na niego głosować w pierwszej turze, a w drugiej na Trzaskowskiego. Jeden kolega będzie głosował na Metzena, ale on jest zafiksowany skrajną prawicą i głosował na antyunijną i pro kacapską AFD więc się mu nie dziwię.
1
@gukwa głębokie
2
@michal26 Tv Republika i poważna debata: wybierz jedno.
0
@OBSERWATOR2021 lepiej na nIeZaLeŻnEgO kandydata doktora Karola
3
Mnie przekonała w ostatniej chwili
1
@Kamilos84 możliwe że nosi soczewki, Eric Garcia też ma takie podobne oczy
0
@Lukasz999 Jarku siadaj
5
3 hours later... Nawrocki dalej nie odpowiedział na żadne pytanie
0
@KamQiX taka była zawsze od momentu powstania telewizji. Tego nie zmienisz.
0
@kuz kanał Zero i ten siwy w nim to wzory obiektywizmu
0
@Prorokk nie startuje poważnie, ale pytania zadaje normalne a nie bekowe. I wali tylko w koalicję więc kierunek jasno pokazany
0
@turhiay jak typowy chłop od pługa oderwany
2
Dobrze że się Nawrocki nakręca, wtedy wychodzi z niego ten buc spod dyskoteki
0
@michal26 a to nie obejrzę
0
@Prorokk tak tak bekę sobie robi mhm
0
Nawrocki już czerwony jak flagą w tle
0
@Lukasz999 Jarku siadaj
8
Stanowski zaorany
1
@Irmscher10 ale skoro wspolkoalicjanci będą ci wszystko blokowali co próbujesz wprowadzić to nie ma sensu być w koalicji
1
Nawrocki wszystko wyuczone, nawet jak wspomniał o żonie to zrobił gest wskazujący bo zawsze jest na wiecach w pierwszym rzędzie xD
0
@clyde w pierwszej Hołownia w drugiej mimo wszystko Trzaskowski
0
@michal26 w jakiej tv?
2
A ja w Niemczech płacę 2600 zł składki zdrowotnej i nie płaczę
0
@Stinger_ ale Menzen w kanale Zero już był i jedynie co pokazał to że nie umie zrobić jajecznicy.Stanowski bierze pałac w cuglach.
0
Dzisiaj była tylko połowa kandydatów, w maju na debacie będzie ostra jazda
0
@Lordzi Stokrotkę mogli dać i tą z dużym nosem co po Sejmie lata i dla równowagi jakiegoś czołowego oszołoma z Republiki
1
@FanBarcy22 myślisz że Nawrocki by ich wymienił?