2

@MessiSuarezNeymar najlepiej dwóch Stanowskich, żeby ten drugi wypunktował też kłamstwa innych kandydatów a nie tylko koalicyjnych

3

@Pedri16Future Zwiń komentarz to najlepsza część tego wysrywu.

0

@RafiVeB a co tutaj zmyślać? Nie raz tutaj pisałem że mieszkam na emigracji. Mam też na szczęście znajomych.

4

Dzisiaj spotkałem sporo znajomych polskich emigrantów w Niemczech jak ja, którzy też wczoraj oglądali debatę i większość podziela moje zdanie - Hołownia wypadł bardzo dobrze nie po raz pierwszy i będziemy na niego głosować w pierwszej turze, a w drugiej na Trzaskowskiego. Jeden kolega będzie głosował na Metzena, ale on jest zafiksowany skrajną prawicą i głosował na antyunijną i pro kacapską AFD więc się mu nie dziwię.

1

@gukwa głębokie

2

@michal26 Tv Republika i poważna debata: wybierz jedno.

0

@OBSERWATOR2021 lepiej na nIeZaLeŻnEgO kandydata doktora Karola

3

Mnie przekonała w ostatniej chwili

1

@Kamilos84 możliwe że nosi soczewki, Eric Garcia też ma takie podobne oczy

0

@Lukasz999 Jarku siadaj

5

3 hours later... Nawrocki dalej nie odpowiedział na żadne pytanie

0

@KamQiX taka była zawsze od momentu powstania telewizji. Tego nie zmienisz.

0

@kuz kanał Zero i ten siwy w nim to wzory obiektywizmu

0

@Prorokk nie startuje poważnie, ale pytania zadaje normalne a nie bekowe. I wali tylko w koalicję więc kierunek jasno pokazany

0

@turhiay jak typowy chłop od pługa oderwany

2

Dobrze że się Nawrocki nakręca, wtedy wychodzi z niego ten buc spod dyskoteki

0

@michal26 a to nie obejrzę

0

@Prorokk tak tak bekę sobie robi mhm

0

Nawrocki już czerwony jak flagą w tle

0

@Lukasz999 Jarku siadaj

8

Stanowski zaorany

1

@Irmscher10 ale skoro wspolkoalicjanci będą ci wszystko blokowali co próbujesz wprowadzić to nie ma sensu być w koalicji

1

Nawrocki wszystko wyuczone, nawet jak wspomniał o żonie to zrobił gest wskazujący bo zawsze jest na wiecach w pierwszym rzędzie xD

0

@clyde w pierwszej Hołownia w drugiej mimo wszystko Trzaskowski

0

@michal26 w jakiej tv?

2

A ja w Niemczech płacę 2600 zł składki zdrowotnej i nie płaczę

0

@Stinger_ ale Menzen w kanale Zero już był i jedynie co pokazał to że nie umie zrobić jajecznicy.Stanowski bierze pałac w cuglach.

0

Dzisiaj była tylko połowa kandydatów, w maju na debacie będzie ostra jazda

0

@Lordzi Stokrotkę mogli dać i tą z dużym nosem co po Sejmie lata i dla równowagi jakiegoś czołowego oszołoma z Republiki

1

@FanBarcy22 myślisz że Nawrocki by ich wymienił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?