Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds z tym rozbiciem głosów masz rację. Dlatego wszyscy musieliby jeszcze dostarczyć liczby w ostatnich 4 meczach
0
@palel95 myślę, że po ZP dla Rodrigo teraz będzie trend ponownie w stronę liczb i trochę magia pod młodych kibiców (Lamine) i Pedri niezasłużenie na podium nie stanie. Ale jeśli jednak dziennikarze pójdą po rozum do głowy to oczywiście podium dla Pedri, Lewy, Raphinia i Yamal na 4 miejscu.
0
Jeśli wygramy tryplet, a w półfinale i finale LM wszyscy nasi trzej z ataku dadzą liczby, oraz w finale LM zagramy z Arsenalem a nie PSG (Dembele odpada) to według mnie na podium ZP może stanąć całe nasze trio.
0
@Ghostface gratuluję sporo wolnego czasu :)
2
@MOLESTA za bardzo na północny wschód żeby większość tam poleciała, chyba że akurat taki wiatr dzisiaj w Paryżu ;)
5
@MesQueUnClub_87 Hansi go odbudował, a jednocześnie Frankie sam się odbudował bo ta kontuzja stopy długo się za nim ciągnęła
0
@Ghostface do Choroszczy
1
@Derean przecież zaraz gramy we wtorek a oni w środę
6
@Kamiloza91 zdrowia!
0
@regatta52 Na jakie własne życzenie? Coś mnie ominęło chyba
0
@Eto'o9 R10 niezła odklejka, jak zwykle
0
@Faro 7 zawodników na 3 pozycje, ale Bernal, Casado, Fermin nie będą robić problemów jeśli będą grać mało, więc w przyszłym sezonie nie widzę żadnych problemów dla Flicka.
0
@SinMistico słabo czytasz grę, 10 to nie jest pozycja Torre. a aktualnie prawego skrzydłowego nie potrzebujemy, tzn potrzebujemy, ale zmiennika. Olmo jest idealny na 10, gdyby oczywiście nie kontuzje.
0
@FrankliN7 niesportowe zachowanie, żólta. dobrze że nie strzeliliśmy bo by była tutaj afera
1
@beikus zgodnie z przepisami gola nie ma i żółta dla Raphinii
1
czy ewentualna bramka po rzucie rożnym gdy wszedł Raphinia z linii końcowej byłaby uznana?
0
@PuszkinFan bez przesady
2
@FanLeal8 nie dyskutuj z nim, to jest zwykły hejter
1
@Lucyffffer1922 a co tu się ma nie zgadzać?
2
@cules100pro w przerwie nie zaszkodzi
0
Dlaczego c+ nie wysłało Mai tylko jakiś sztywniaków???
0
@BorzyKrzys to jest matka któregoś z piłkarzy?
0
@Kyonego mam prawo mieć swoje zdanie, i według mnie Lamine gra dokładnie tak, jak oczekuje tego od niego trener - bierze grę na siebie. Pozdro.
1
@Gall katar wyleczy nie od ręki tylko w 7 dni
0
@Rompul wcale nie wystawiają
0
@Lewangoooolsky czy ta samolubna gra znajduje się teraz z nami w tym pokoju?
0
Jak śmietankowi zaraz po laniu wychodzą i mówią "jeszcze nie wszystko stracone, odrobimy to w rewanżu, nazywamy się real madryt" to nawet na la rambla czuć respekt, a jak nasz zawodnik pokazuje pewność siebie, to tutaj płacz, że brak mu pokory xD
0
@PatrychoO sorry, ale musiałem zgłosić
16
Komentarz usunięty
1
@tbas a w tym meczu grał też real?