0

@Destroyer_of_Worlds z tym rozbiciem głosów masz rację. Dlatego wszyscy musieliby jeszcze dostarczyć liczby w ostatnich 4 meczach

0

@palel95 myślę, że po ZP dla Rodrigo teraz będzie trend ponownie w stronę liczb i trochę magia pod młodych kibiców (Lamine) i Pedri niezasłużenie na podium nie stanie. Ale jeśli jednak dziennikarze pójdą po rozum do głowy to oczywiście podium dla Pedri, Lewy, Raphinia i Yamal na 4 miejscu.

0

Jeśli wygramy tryplet, a w półfinale i finale LM wszyscy nasi trzej z ataku dadzą liczby, oraz w finale LM zagramy z Arsenalem a nie PSG (Dembele odpada) to według mnie na podium ZP może stanąć całe nasze trio.

0

@Ghostface gratuluję sporo wolnego czasu :)

2

@MOLESTA za bardzo na północny wschód żeby większość tam poleciała, chyba że akurat taki wiatr dzisiaj w Paryżu ;)

5

@MesQueUnClub_87 Hansi go odbudował, a jednocześnie Frankie sam się odbudował bo ta kontuzja stopy długo się za nim ciągnęła

0

@Ghostface do Choroszczy

1

@Derean przecież zaraz gramy we wtorek a oni w środę

6

@Kamiloza91 zdrowia!

0

@regatta52 Na jakie własne życzenie? Coś mnie ominęło chyba

0

@Eto'o9 R10 niezła odklejka, jak zwykle

0

@Faro 7 zawodników na 3 pozycje, ale Bernal, Casado, Fermin nie będą robić problemów jeśli będą grać mało, więc w przyszłym sezonie nie widzę żadnych problemów dla Flicka.

0

@SinMistico słabo czytasz grę, 10 to nie jest pozycja Torre. a aktualnie prawego skrzydłowego nie potrzebujemy, tzn potrzebujemy, ale zmiennika. Olmo jest idealny na 10, gdyby oczywiście nie kontuzje.

0

@FrankliN7 niesportowe zachowanie, żólta. dobrze że nie strzeliliśmy bo by była tutaj afera

1

@beikus zgodnie z przepisami gola nie ma i żółta dla Raphinii

1

czy ewentualna bramka po rzucie rożnym gdy wszedł Raphinia z linii końcowej byłaby uznana?

0

@PuszkinFan bez przesady

2

@FanLeal8 nie dyskutuj z nim, to jest zwykły hejter

1

@Lucyffffer1922 a co tu się ma nie zgadzać?

2

@cules100pro w przerwie nie zaszkodzi

0

Dlaczego c+ nie wysłało Mai tylko jakiś sztywniaków???

0

@BorzyKrzys to jest matka któregoś z piłkarzy?

0

@Kyonego mam prawo mieć swoje zdanie, i według mnie Lamine gra dokładnie tak, jak oczekuje tego od niego trener - bierze grę na siebie. Pozdro.

1

@Gall katar wyleczy nie od ręki tylko w 7 dni

0

@Rompul wcale nie wystawiają

0

@Lewangoooolsky czy ta samolubna gra znajduje się teraz z nami w tym pokoju?

0

Jak śmietankowi zaraz po laniu wychodzą i mówią "jeszcze nie wszystko stracone, odrobimy to w rewanżu, nazywamy się real madryt" to nawet na la rambla czuć respekt, a jak nasz zawodnik pokazuje pewność siebie, to tutaj płacz, że brak mu pokory xD

0

@PatrychoO sorry, ale musiałem zgłosić

16

Komentarz usunięty

1

@tbas a w tym meczu grał też real?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?