Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
czy ewentualna bramka po rzucie rożnym gdy wszedł Raphinia z linii końcowej byłaby uznana?
0
@PuszkinFan bez przesady
2
@FanLeal8 nie dyskutuj z nim, to jest zwykły hejter
1
@Lucyffffer1922 a co tu się ma nie zgadzać?
2
@cules100pro w przerwie nie zaszkodzi
0
Dlaczego c+ nie wysłało Mai tylko jakiś sztywniaków???
0
@BorzyKrzys to jest matka któregoś z piłkarzy?
0
@Kyonego mam prawo mieć swoje zdanie, i według mnie Lamine gra dokładnie tak, jak oczekuje tego od niego trener - bierze grę na siebie. Pozdro.
1
@Gall katar wyleczy nie od ręki tylko w 7 dni
0
@Rompul wcale nie wystawiają
0
@Lewangoooolsky czy ta samolubna gra znajduje się teraz z nami w tym pokoju?
0
Jak śmietankowi zaraz po laniu wychodzą i mówią "jeszcze nie wszystko stracone, odrobimy to w rewanżu, nazywamy się real madryt" to nawet na la rambla czuć respekt, a jak nasz zawodnik pokazuje pewność siebie, to tutaj płacz, że brak mu pokory xD
0
@PatrychoO sorry, ale musiałem zgłosić
16
Komentarz usunięty
1
@tbas a w tym meczu grał też real?
0
@Pedri16Future a ile takich meczów było? Kojarzę tylko jeden z Dortmundem 1:4 półfinał 2013. W rewanżu było blisko, zwycięstwo 2:0
0
@Pawlak1992 Ja mówię "welan"
0
@kondzix2115 lecieć do Malagi
0
@SeWo77 nie mogę krytykować żadnego filmu bo nigdy nie byłem na planie filmowym xD
3
Nie widzę tutaj i nigdy nie widziałem żadnych kontrowersji w tych zawirowaniach 2016. Zubizaretta obiecał mu, że sprowadza go jako pierwszego bramkarza i Bravo na rezerwę. Kontuzja sprawiła, że do bramki wskoczył Bravo, ale Marc dostał LM. To nie jest normalna sytuacja w dużych klubach - albo jesteś wystarczająco dobry i grasz wszystko (poza pucharem krajowym) albo siedzisz na ławce - a tutaj LE musiał kombinować żeby zadowolić obydwu. Nie jest łatwo spiąć się na te 20 meczów w sezonie. Bramkarz musi być cały czas pod grą.
0
@derlysy1979 synku mówimy że coś się źle zestarzało a nie dobrze xD
0
@pt9 kilka głupich niewymuszonych błędów im się zdarzyło w środkowej strefie, tego muszą unikać
1
@Eklerek a wczoraj ten siwy ekspert w studio C+ dał mu ocenę 5 xD
0
@paweuwarrior legendarna nokia 8110 banan phone, której używał Neo w Matrix
0
@lukkobe czas liczy się pomiędzy zakończeniem i rozpoczęciem kolejnego więc 72 godziny i tak nie ma
1
@Foton że co? Xd
0
@sergio5 piłkarzy którzy to zrobili w LM było jeszcze trzech - Rivaldo, CR i Neymar, ale wszyscy strzelali w meczach grupowych
0
@Mat1079 to były jego pierwsze bramki z wolnego w karierze :)
2
Liczba bramek strzelonych z wolnego przez Declan Rice do dzisiaj: zero.
0
@Kuchar ostatnio to Neymar, wcześniej CR i Rivaldo z Milanem