Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Pitinho To już nie można słowa krytyki napisać o Marcu, bo od razu hejt? Dobry jesteś typie.
0
@Pitinho i swoim wpisem nakręcasz hejt na Szczęsnego
3
@tomek8756 niestety dla Trumpa interes w osłabieniu UE jest ważniejszy niż los Polski
3
@ShawnC pytanie kiedy te zmienne się kończą? Bo jak wce to znaczy że on już nigdy u nas nie zagra?
0
@Kozinho. Torres nie jest kontuzjowany
0
@jakub1906 Raphinia ławka, jest zagrożony żółtymi przed El Clasico
0
@NeyJr11 kontuzja kolana
0
Pozdrawiam @SeWo77 . Szkoda ze ban nie wszedł.
1
@Kasy w lidze mistrzów
12
Gdyby to Penia zagrał tak z Interem, to dzisiaj wszyscy by się radowali, że Marc wreszcie wraca do bramki. Fakt nie opinia.
2
@Ronad10 strzały z daleka to dobra broń, ale trzeba je dobrze przygotować bo jest duże ryzyko kontry
0
@Kgorecki2500 a no to nie ma problemu, trzeba jeszcze czekać aż zaczną coś wspominać, wtedy się coś wymyśli, może Polska zamknie autobahny, zbuduje jakiś mur nad Odrą i wyrazi oburzenie.
0
@Kgorecki2500 porównujesz swoje poglądy - anona z labamby - i ich wpływ na przyszłość państwa, do poglądów drugiej największej partii w kraju, który 100 lat temu już miał takiego ancymona o podobnych poglądach i każdy wie jak to się skończyło? XD
0
@Kgorecki2500 czyli nie wolno krytykować OUN-B bo oni też przecież chcieli tylko etnicznie definiowaniować pojęcie narodu i nic złego nie mieli na myśli.
1
Gavi zdecydowanie ławka, będzie mega potrzebny na real
0
@Barcaa12 niestety mijasz się z prawdą. zmienili ale tylko w przypadku walki o piłkę, czyli właśnie jak Szczęsny rzucał się pod nogi ale piłka była blisko.
0
@ShawnC to nie była taka sama sytuacja. Guirassi nie wychodził sam na sam, faul podczas wrzutki 13 metrów od bramki.
0
@FcPortoFan1999 tzn mi nie chce się przyglądać czy tam był faul bo nie interesuje mnie ten mecz, Ale jeśli sędzia uznał ze tak, to karny i czerwona.
0
@MaziFCB to jest oczywista czerwona kartka, Jeśli obrońca popełnia przewinienie gdy nie walczy o piłkę. Faul taktyczny na wychodzącym na czysto do takich należy.
1
@Sulimo nie ma ręki jeśli piłka dotknęła ręki podpierającej
0
@FcPortoFan1999 zdecydowanie tak. Obrońca nie był zainteresowany walką o piłkę. Za faul taktyczny na zawodniku sam na sam w bramkarzem karny i czerwona.
0
@Antimadridista_WR to jest czyste czerwo. Zgodnie z przepisami.
0
@L4ngusta faul taktyczny, obrońca nie był zainteresowany piłką, napastnik sam na sam z bramkarzem. Czyste czerwo bez względu czy w polu karnym czy poza.
0
@Barcaa12 nie masz racji.
0
@ShawnC oczywiście że za to jest czerwona. Musisz poczytać przepisy.
1
@Sulimo oczywiście że to jest czerwona kartka. Żółta jest wtedy, gdy faul jest w polu karnym walce o piłkę. Tutaj nie było żadnej walki tylko faul taktyczny za pociągnięcie w sytuacji sam na sam.
2
@aspr1me zaraz go wypuszczą
0
@Kengo ale to 1,2 w wieku 18-24 wymyślił sobie autor tego newsa
0
@Kengo a jakieś Źródło?
0
@adi7adi8 poddaje się. Poczytaj przepisy.