0

@RoberDzik pensja Niemca nie jest jakaś gigantyczna, ale i tak będzie miał problem znaleźć klub w europie, który ją pokryje, szczególnie, że te bogatsze chyba nie potrzebują bramkarza, więc wchodzi scenariusz z wypożyczeniem i opłacaniem części pensji

0

@GTBTP w sumie to jakieś tam umiejętności już pokazali - nie wiem jak to zrobili, ale rok temu Gundoghana spakowali jak się jeszcze nikt nie zdążył zorientować

1

@GTBTP to przynajmniej tyle dobrze, że KO nie kontynuowało tego festiwalu rozdawnictwa.

2

@Redakcja "Czy będę nosił numer 10? To numer, który bardzo lubię"

Tam chyba zabrakło "19" przed "to" albo 19 zamiast 10.

2

@Uven nawet dzisiaj był artykuł, że Nico chce przedłużyć umowę z Bilbao i chce zarabiać 20 mln, w tej chwili zarabia 10,5 mln. Były też wypowiedzi z naszego obozu oraz z angielskich klubów że oczekiwania Williamsa są bardzo wysokie. Dla porównania Diaz zarabia w tej chwili 3 mln, więc to chyba zrozumiałe ze nie wyskoczy nagle z 20 milionami. Dostanie u nas z 8 mln i będzie całował Deco po rękach.

3

@Bykunn tam była jakaś akcja z taką blondyną. Możliwe, że i filmy jakieś ma kaczor w sejfie

1

@Wossi61FCB no czyli jeszcze dodatkowy plusik

3

@matador Rodrygo

2

@matador brazylijski hindus z Madrytu

0

@novy1899 no jeśli trzeba będzie mu zapłacić 16 mln w jednej transzy to obciąży to budżet na ten sezon. Może się dogadają na niższą kwotę i/albo rozbitą na kilka lat. Tak czy tak każda kwota którą musimy mu zapłacić jak najbardziej obciąża nasz budżet i zalicza się do ffp

0

@jeonek "SBU przeprowadziła nową, unikalną operację specjalną — i po raz trzeci uderzyła w Most Krymski, tym razem pod wodą!

Operacja trwała kilka miesięcy. Agenci SBU umieścili ładunki wybuchowe na podporach tej nielegalnej konstrukcji. I dziś, bez żadnych ofiar cywilnych, o godzinie 4:44 nad ranem, zdetonowano pierwszy ładunek wybuchowy!

Podwodne filary fundamentowe zostały poważnie uszkodzone na poziomie dna morskiego — 1100 kg materiału wybuchowego (w przeliczeniu na trotyl) zrobiło swoje. W rezultacie most znajduje się obecnie w stanie awaryjnym."

0

@SelloutCrowd co jest z nim nie tak? Dobry grajek, w stylu Raphinii

1

@GTBTP UE nie jest na rękę, żeby odbywała się migracja wewnątrz unijna bo to nie rozwiązuje problemu. Podobnie nie chcą osłabiać Ukrainy czy Białorusi bo na miejscu pozostanie tylko putinowski beton.

4

@PatrychoO takie elity polityczne w tym kraju panie

1

Dobrze ze nie żąda dożywocia xD

0

@PerroHerro trzymam cię za słowo :)

1

@Uven co to za argument inwalida że klub go nie chce? Może im nie pasuje do koncepcji? Może mają inne priorytety, Wirtz? Może muszą reagować bo ma tylko dwa lata kontraktu? A co do tych 80 mln to fakt sporo. Ale 20 mln rocznie pensji dla Baska to mało? Wskoczyłby od razu na podium najlepiej oplacanych. Szczególnie że nie przyszedłby za darmo. Jakiś żart.

0

@Danielsiwy8 fakt użyłem złego określenia: pozostałą pensję

0

@novy1899 Ansu to nie "jakiś" procent tylko większą część kontaktu - Monaco nie stać. A Lenglet chce rozwiązania kontraktu, ale chce też dostać zaległą pensję albo przynajmniej dużą jej część (16 mln na rok, i nie wiadomo czy kontrakt ma jeszcze rok czy dwa bo klub nie ujawnił)

3

I pomyśleć, że gdyby Laporta nie przedłużył mu kontraktu, to już by Niemca nie było w klubie, dostałby bombonierkę Merci na pożegnanie i adios.

2

@Starrk

2

@Uven Luis Fernando Díaz Marulanda

1

@Rhaan Garcia może się obawiać, że nie będzie priorytetem do rejestracji jak kupią jeszcze Leao czy innego Rashforda a będzie na styk.

0

@PerroHerro "Z kolei Ferran Martínez z Mundo Deportivo uważa, że przed ostateczną zgodą bramkarz ma spotkać się z agentami i najbliższą rodziną." no chyba że starego nie zalicza do najbliższej rodziny

1

@novy1899 akurat tym dwóm będziemy dalej płacić

0

@jeonek tego nie wiesz. Nie wiadomo jak się zachowa pod obciążeniem np. jak towarowy przejedzie. Poza tym czytałem że były kolejne takie wybuchy.

3

Ależ to by był game changer na larambla jakby pod wpisem trzeba było zaznaczyć #polityka #pilka #inne i by sobie można było ukrywać co się nie chce

0

@tervas zakładam, że stary ma około 50, to już czas zmądrzeć

1

@Derean te 10 baniek to brutto? No to w sumie niewiele. A były tutaj pogłoski że on chce 20 baniek zarabiać

2

@Nightraider i pewnie dodatkowo dochodzi mentalność południowców - Włosi Grecy Hiszpanie to całe życie maminsynki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?