0

@Commando Panie módl się za Polskę amen

0

@Criss18Barca w sumie nie, najlepszy zawodnik powinien być kapitanem ale ukurat łysy nam go pogonił

0

@Roobo niech wtedy łysy przyzna oficjalnie, że po odmowie wspólnego ogłoszenia sprawy, liczył się z taką decyzją Lewego, czyli "dla dobra reprezentacji" świadomie odpalił najlepszego zawodnika w historii Polski na rok przed MŚ.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeneralXavi i dostaną dokładnie takie same odpowiedzi wszystko dla dobra reprezentacji

1

@MateS to chyba gdzieś na Śląsku? Zufall to przypadek

0

@KrwawiaceoczyVEB ponad 4 mln brutto. Jeden z najlepiej opłaconych bramkarzy w Laliga

0

Gdyby ci dziennikarze mieli jaja, to nie powinni iść na konferencję po meczu z Finlandią.

0

@Deathwing112 a jaka była saga z Neymarem? Może Ci się z Griezmanem pomyliło

1

@Messiankaramessi ale wymyśliłeś xD

0

@Stinger_ ter Stegen przykuje się do bramy Cam Nou

1

@Redakcja "Barceloną, w ramach którego miał otrzymać 16 milionów brutto za oba lata" - można to błędnie zrozumieć. Lepiej napisać "16 mln brutto za każdy rok"

0

@Przemo1 nie można wysłać do rezerw. Przepisy zabraniają. Może siedzieć na trybunach i musi mieć prawo do treningów z drużyną.

0

@LinekMichal ale jakie "już"? Przecież ogłosił że nie jedzie na kadrę dzień PO ostatnim meczu w Bilbao a nie przed.

4

@Patry10 nikt nie gra tak jak Barca, nawet Barca B, tak więc na kogoś trzeba postawić.

0

Jak tam Nico wczoraj? Bierzemy go czy jednak Leao?

0

@LinekMichal u po co tak oszukiwać?

0

@LinekMichal co ty za bzdury opowiadasz, zagrał w meczu Barcy po odmowie reprezentacji?? I tak się właśnie rodzą manipulacje wstyd

0

@Andi18 on coś tam odwalił w tamtym meczu na ME i tam też już później cały mecz na niego gwizdali. Ale nie pamiętam co odwalił.

0

@sokot wkurza się cały mecz bo mu nic nie grają i Mingueza nie pomagał

0

@Criss18Barca to są reprezentacje krajowych związków piłkarskich a nie kraju

0

@greedo a to dopiero początek głupich decyzji łysego

0

Piękny na bank nie ma żadnej kontuzji tylko się tak z mówił z trenerem żeby nie było obciachu że go zdejmuje

1

A co jeśli kolejność była odwrotna - zdzwonili się, Lewy powiedział że mu z Probierzem nie po drodze i robi przerwę a ten wtedy zrobił X że zabiera mu opaskę

0

@Bobo25 ale oni mieli nadzieję polecieć na te MŚ więc nie wiem czy takie super humory będą mieli

0

@nightwishygt tak jest w regulaminie, żeby nie spamować czystymi linkami tylko jakoś się do tego odnieść samemu

0

@patrykzmc2000 niech niech nie cwaniakuje bo go na 3 lata do trybun przyspawają

0

@Marek_z_Marek i git, powtarzam to już od roku i miałem nadzieję że wreszcie zawstydzę Lewego

0

Czyli Zieliński ta parówa zgodził się na przejęcie opaski? Xd

0

@nightwishygt że wrzucanie z X bez komentarza lecą tu bany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?