0

@TR3YWAY myślę że masz nadzieję że jeszcze do ciebie wróci

0

Kogo stary komentuje ten wyścig? Mój nie.

2

@RosjaninBut mój komentarz

0

Czasu jeszcze tyle co pół meczu a człowiek siedzi przed telewizorem jakby został już tylko doliczony czas gry.

0

@Matiasio 45 minut tylko

0

@FanBarcy22 jest chyba polski

4

@Kgorecki2500 znam to z Niemiec więc coś dorzucę od siebie. O ile kupowanie zgrzewek wody czy innych napojów albo puszek jest dosyć upierdliwe - trzeba zbierać całe siaty i później stać przy automacie i wrzucać wszystko pojedynczo jak dep (a dodam, że cenę kaucji na cienkie plastiki i puszki ustalili na tyle zaporowo - 25 centów, że mało komu przyjdzie do głowy wywalić to do śmieci), jednak większość Niemców kupuje skrzynkami - piwo, woda w grubym plastiku albo w szkle, gazowane napoje jak cola fanta też w szkle. Zwrot tego to szybka akcja bo oddajesz całą skrzynkę. Kaucja na to wynosi 3 euro za skrzynkę plus 8 centów za każdą butelkę. W każdej dzielnicy jest sklep, gdzie sprzedają tylko płyny i ludzie kupują skrzynkami na kilka dni, a jest jeszcze opcja dla nie zmotoryzowanych, Flaschenpost, który przywozi napoje pod drzwi i odbiera puste, ceny porównywalne jak w sklepie ale rzadziej dobre promocje jak w sklepach stacjonarnych - np brak promocji od dawna na skrzynka piwa 20 butelek 0,5 l Bitburger za 9 euro dlatego rzadko korzystam :)

1

Z punktu widzenia milionera, którym jeszcze nie jestem hehe, to zdecydowanie wolałbym żyć w Stambule niż w Manchester, Newcastle czy Paryżu.

1

@ViscaelBarca2007 to by się zgadzało, tam żaden nie zarabia powyżej 4 mln czyli to mniej więcej 30% pensji Ansu 14 mln. Trzeba zaznaczyć, że w Monako nie ma podatków dla obcokrajowca rezydenta więc brutto to netto, ale Ansu od zarobków pomiędzy lipcem-grudniem musiałby zapłacić podatek w Hiszpanii. Z moich prostych rachunków, gdzie oczywiście mogę się mylić, to mi wychodzi, że w pierwszym sezonie jeśli Monaco da 4 mln, to Barca musiałaby dorzucić 8 mln żeby Ansu dalej wyszła pensja 7 mln netto. W kolejnych latach jeśli zostanie w Monaco to Barca musiałaby dopłacać 3 mln.

Podsumowując, jeśli go wypożyczymy a Ansu nic nie odpuści, to będzie nas obciążał średnio na 5 mln w sezonie.

1

@Adran360 ciekawe czy studenci dojadą żeby wypełnić stadion

0

@directedbyfcb zgadzam się, tym większa będzie moja.radosc jak ten projekt padnie na pysk

0

@directedbyfcb Chcę żeby ten turniej był największą pomyłką w historii uefa i już nigdy więcej się nie odbył. Tyle.

1

@norbi77 4 godziny później bez zmian. Przestali płacić albo wszyscy jadą na pielgrzymkę do Krzeszowa i zasięgu nie mają

0

@RozowaPantera oby nigdy nie musiała

0

@RozowaPantera o której gra Barca?

0

0

@Czarny_ck Marc > zawodnik, który ma 33 lata będzie jeszcze przez kolejne 4 lata "nojerowewał' i wybiegał na 30 metr i w sumie to bardzo rzadko to robił? a jednocześnie piszesz o Wojtku i jego błędach, gdzie piętro wyżej pisalismy o tym, kto ma się czego od kogo nauczyć .

0

@FcPortoFan1999 no ale teraz trochę chyba ironizujesz bo nie wiesz jak odpowiedzieć

1

@norbi77 żadnych odpowiedzi od sekciarzy

sorry, jednego młodego musieli wysłać na ochotnika, z mocnymi argumentami xD

1

@Kamiloza91 nie używam tego, bo to dla boomerów a mam dopiero 51 lat

0

@FcPortoFan1999 i ciekawe jak będą tłumaczyć decyzje jak w ostatnim el Clásico typu ręka Fermina i ręka Tszuchameiniego?

3

@krol211 ten koleś na meczach myślami jest gdzieś w Bieszczadach

2

@Armandi co ty za kocopoły wypisujesz? Lenglet pierwszy skład Francji? no, w jednym meczu po 5 latach przerwy, półfinał, zmieniony w 70 minucie z najniższą notą w drużynie, wow! XD , nie dojechał i w kolejnym meczu już nie zagrał. wow, niesamowity wyczyn, sprzedawać go za 50 baniek bo reprezentant Francji, wow! w jednym meczu. xd

3

@Czarny_ck zastanawia mnie skąd opinia, że niemiec nauczy go więcej niż polak. jeden drugi to bardzo doświadczeni bramkarze, a patrząc na ich sytuację i charaktery, to Marc miałby mniej interesu w tym, żeby wspierać młodego. Wojtek może go prowadzić jak młodszego brata bo bez spiny.

A co do Lewandowskiego, to jeśli da takie liczby jak w tym sezonie, to mało który by takie dał na dzisiaj, masz jakieś propozycje?

1

@Cule1797 ale przyznasz, że po zajechaniu sztab pomógł Pedriemu nie tym, że go oszczędzał na boisku, tylko ewidentnie innymi metodami. Może na Olmo też znajdą sposób.

2

@Cule1797 to samo mówiło się rok temu o Pedrim. Dajmy mu szansę i sztabowi, bo jak zdrowy to jest rewelacyjnym grajkiem.

0

@ElKamil trenują razem, i co z tego?

1

@Luciano99 bardziej tak


0

@Gacu95 zgrani w szatni to na pewno. na boisku grają po przeciwnych stronach boiska. hmm?

0

@Cule1797 z kim on jest zgrany z naszymi oprócz Pedriego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?