Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY myślę że masz nadzieję że jeszcze do ciebie wróci
0
Kogo stary komentuje ten wyścig? Mój nie.
2
@RosjaninBut mój komentarz
0
Czasu jeszcze tyle co pół meczu a człowiek siedzi przed telewizorem jakby został już tylko doliczony czas gry.
0
@Matiasio 45 minut tylko
0
@FanBarcy22 jest chyba polski
4
@Kgorecki2500 znam to z Niemiec więc coś dorzucę od siebie. O ile kupowanie zgrzewek wody czy innych napojów albo puszek jest dosyć upierdliwe - trzeba zbierać całe siaty i później stać przy automacie i wrzucać wszystko pojedynczo jak dep (a dodam, że cenę kaucji na cienkie plastiki i puszki ustalili na tyle zaporowo - 25 centów, że mało komu przyjdzie do głowy wywalić to do śmieci), jednak większość Niemców kupuje skrzynkami - piwo, woda w grubym plastiku albo w szkle, gazowane napoje jak cola fanta też w szkle. Zwrot tego to szybka akcja bo oddajesz całą skrzynkę. Kaucja na to wynosi 3 euro za skrzynkę plus 8 centów za każdą butelkę. W każdej dzielnicy jest sklep, gdzie sprzedają tylko płyny i ludzie kupują skrzynkami na kilka dni, a jest jeszcze opcja dla nie zmotoryzowanych, Flaschenpost, który przywozi napoje pod drzwi i odbiera puste, ceny porównywalne jak w sklepie ale rzadziej dobre promocje jak w sklepach stacjonarnych - np brak promocji od dawna na skrzynka piwa 20 butelek 0,5 l Bitburger za 9 euro dlatego rzadko korzystam :)
1
Z punktu widzenia milionera, którym jeszcze nie jestem hehe, to zdecydowanie wolałbym żyć w Stambule niż w Manchester, Newcastle czy Paryżu.
1
@ViscaelBarca2007 to by się zgadzało, tam żaden nie zarabia powyżej 4 mln czyli to mniej więcej 30% pensji Ansu 14 mln. Trzeba zaznaczyć, że w Monako nie ma podatków dla obcokrajowca rezydenta więc brutto to netto, ale Ansu od zarobków pomiędzy lipcem-grudniem musiałby zapłacić podatek w Hiszpanii. Z moich prostych rachunków, gdzie oczywiście mogę się mylić, to mi wychodzi, że w pierwszym sezonie jeśli Monaco da 4 mln, to Barca musiałaby dorzucić 8 mln żeby Ansu dalej wyszła pensja 7 mln netto. W kolejnych latach jeśli zostanie w Monaco to Barca musiałaby dopłacać 3 mln.
Podsumowując, jeśli go wypożyczymy a Ansu nic nie odpuści, to będzie nas obciążał średnio na 5 mln w sezonie.
1
@Adran360 ciekawe czy studenci dojadą żeby wypełnić stadion
0
@directedbyfcb zgadzam się, tym większa będzie moja.radosc jak ten projekt padnie na pysk
0
@directedbyfcb Chcę żeby ten turniej był największą pomyłką w historii uefa i już nigdy więcej się nie odbył. Tyle.
1
@norbi77 4 godziny później bez zmian. Przestali płacić albo wszyscy jadą na pielgrzymkę do Krzeszowa i zasięgu nie mają
0
@RozowaPantera oby nigdy nie musiała
0
@RozowaPantera o której gra Barca?
0
@FcPortoFan1999 ok
0
@Czarny_ck Marc > zawodnik, który ma 33 lata będzie jeszcze przez kolejne 4 lata "nojerowewał' i wybiegał na 30 metr i w sumie to bardzo rzadko to robił? a jednocześnie piszesz o Wojtku i jego błędach, gdzie piętro wyżej pisalismy o tym, kto ma się czego od kogo nauczyć .
0
@FcPortoFan1999 no ale teraz trochę chyba ironizujesz bo nie wiesz jak odpowiedzieć
1
@norbi77 żadnych odpowiedzi od sekciarzy
sorry, jednego młodego musieli wysłać na ochotnika, z mocnymi argumentami xD
1
@Kamiloza91 nie używam tego, bo to dla boomerów a mam dopiero 51 lat
0
@FcPortoFan1999 i ciekawe jak będą tłumaczyć decyzje jak w ostatnim el Clásico typu ręka Fermina i ręka Tszuchameiniego?
3
@krol211 ten koleś na meczach myślami jest gdzieś w Bieszczadach
2
@Armandi co ty za kocopoły wypisujesz? Lenglet pierwszy skład Francji? no, w jednym meczu po 5 latach przerwy, półfinał, zmieniony w 70 minucie z najniższą notą w drużynie, wow! XD , nie dojechał i w kolejnym meczu już nie zagrał. wow, niesamowity wyczyn, sprzedawać go za 50 baniek bo reprezentant Francji, wow! w jednym meczu. xd
3
@Czarny_ck zastanawia mnie skąd opinia, że niemiec nauczy go więcej niż polak. jeden drugi to bardzo doświadczeni bramkarze, a patrząc na ich sytuację i charaktery, to Marc miałby mniej interesu w tym, żeby wspierać młodego. Wojtek może go prowadzić jak młodszego brata bo bez spiny.
A co do Lewandowskiego, to jeśli da takie liczby jak w tym sezonie, to mało który by takie dał na dzisiaj, masz jakieś propozycje?
1
@Cule1797 ale przyznasz, że po zajechaniu sztab pomógł Pedriemu nie tym, że go oszczędzał na boisku, tylko ewidentnie innymi metodami. Może na Olmo też znajdą sposób.
2
@Cule1797 to samo mówiło się rok temu o Pedrim. Dajmy mu szansę i sztabowi, bo jak zdrowy to jest rewelacyjnym grajkiem.
0
@ElKamil trenują razem, i co z tego?
1
@Luciano99 bardziej tak
0
@Gacu95 zgrani w szatni to na pewno. na boisku grają po przeciwnych stronach boiska. hmm?
0
@Cule1797 z kim on jest zgrany z naszymi oprócz Pedriego?