Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JordiAlbion sędziego. czy dodali nowe?
0
@Encore i dlaczego on już nie chce śpiewać, młodo wygląda?
0
@MesQueUnClub_87 no nie przesadzaj, za darmo to nikt by nie chciał robić - np. te 8000 zł za podcast miesięcznie, to jest zakładając 4 podcasty w miesiącu 2000 zł za podcast - to już pomijając sprzęt to jest nadal 2000 zł do podziału na kilka osób. Trzeba docenić, że komuś się chce to robić za 400 zł, szczególnie gdy wie, że nikt go nie ogląda :)
1
@norbi77 on w 2049 będzie miał dopiero 41 lat
1
@Batys grzeczne chłopaki z La Masia
1
@norbi77 tak, ale mnie na priv zagadywały jakieś świeże nicki i już się niesmacznie robiło, na szczęście żaden mi nie wysłał swojego ptaka xD
1
@MesQueUnClub_87 w sumie to częściowo się zgadzam. wróciłem teraz do tego guzika zostań patronem w który pewnie nikt nie klika, i pop up wyłączają dopiero za 49 zł na miesiąc. a patronów jest w sumie 12 nicków, kto z tego płaci 49 zł to nie wiem. wychodzi, że kasa z każdego użytkownika w reklamach pop up jest lepsza. ale aż ciężko mi w to uwierzyć, aż tak dobrze płacą za reklamy?
0
@Fantastyczny Chłopiec ale co ty tutaj porównujesz Nico, który jeszcze nawet u nas nie jest i żadnych liczb dla nas nie zrobił, do Torresa? i jeszcze ceny porównujesz - przyprowadź kupca co da 62 bańki za Torresa to się wspólnie zastanowimy.
0
@Fantastyczny Chłopiec rzucasz kontrowersyjny komentarz bez uzasadnienia i liczysz na gównoburzę. to się nazywa trolling
0
@MesQueUnClub_87 nie chodzi o to, żeby ukryć reklamy, tylko żeby były nieinwazyjne. jakby wszyscy byli tacy geniusze adbloka to by się strona szybko zawinęła
2
@Fantastyczny Chłopiec dobrze, że jeszcze nie było cię na świecie, bo i Pedro byś się pewnie pozbył
1
@Kamilos84 tak to prawda
0
@Kgorecki2500 trochę mu klub uśpił czujność tym przedłużeniem kontraktu, myślał że jest nie do ruszenia.
ale ja dalej jest zdania, że on zostanie i będzie mniej lub bardziej skutecznie walczył o miejsce w bramce. Wojtka nie przedłużą.
0
@norbi77 mój czy tego ziomka? :)
1
@AxelF no tego nie wiemy czy poprawne, może Lapcio puszcza do nas oczko ;) Rejestracja nie ma nic do dokonania transferu. Ale chyba dopóki piłkarz nie podpisze kontraktu to można mówić, że jednego kroku brakuje.
1
Co byście zrobili jakby na mieście podszedł do was uśmiechnięty gostek i powiedział coś w stylu "o widzę że przeglądasz laRamble ziomeczku" mnie gość zjeb*ał i sobie poszedł
0
@AxelF spotkanie Laporty odbyło się godzinę temu a oficjalka była o 15:00
1
Widziałem to wznowienie od środka PSG, gdzie wybijają piłkę do przodu i idą pressingiem. Myślicie, że to rzeczywiście ma sens? Na nas zawsze siadają na samym początku więc może tez powinniśmy tak spróbować
0
@Gronek "Co gryzie Gilberta Grape'a" z Depp i DiCaprio, polecam jeśli ktoś jeszcze nie widział
0
@AxelF no nie bardzo precyzyjnie, jeśli miał na myśli Garcię
0
@gaq pewnie tęsknisz za Bartomeu
1
@krzywy logujesz się przez Google albo apple id i wsio
0
@marcin62 taa, na pewno dopiero dzisiaj papuga mu powiedziała ilu mu grozi xD
0
Teraz kolejny krok szwagrów, żeby dużo powiedzieć nadal nie wypowiadając ani słowa - to już na prezentacji w piątek dać nowemu jedynkę.
0
@Criss18Barca już ci pisze jak będzie - Sara opublikuje na insta wpis, że żegnamy, gracias i adios i da fotkę Niemca jak podnosi jakiś puchar... I to by było na tyle.
2
@Lionel_Messi10 fake konto. Na insta usunął zdjęcie w koszulce espanyol
0
@aspr1me zdecydowanie tak, oni już od dawna obserwowali Garcie a najpóźniej w momencie kontuzji Niemca podjęli decyzję, że trzeba działać.
0
@fart Na analizy przyjdzie jeszcze czas. Ale na początek fakt niezaprzeczalny, że chłopak ma jaja i nie boi się presji otoczenia skoro zdecydował się przejść z Espanyol do nas.
7
@SelloutCrowd kreatywna księgowość jak Pijanic za 65 mln
1
@greedo to było kreatywne xD