Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aspr1me jeszcze 3 tygodnie urlopu mniej więcej. Ale nie licz że to się od razu wyjaśni. Myślę że poleci do Azji
0
@shinthps 20 lat temu nikt tak nie mówił.
0
@Criss18Barca przed meczem większość młodych hiszpanek miała koszulkę Gaviego, to one zapewne nabiły ten wynik, lubią go.
4
@APTAPT z Fatim to Laporta sam sobie zgotował ten los, tam zabrakło jakiejś głębszej analizy, nawet psychologicznej zawodnika, to był populizm z taką podwyżką i daniem mu 10.
Co do stadionu, to nie wina Laporty, to była po prostu ruina i wielu rzeczy nie przewidzisz. A te ogłaszanie wcześniejszych terminów otwarcia to były też zagrywki z Laliga bo mogli uwzględniać już potencjalne wpływy z biletów na nowym Camp Nou do FFP, przynajmniej raz się Tebas na to nabrał.
1
@Pedri16Future trzema bramkami
0
@fart bez przesady, ile Perez wyciągnął za Hazarda albo Bejla? Po drugiej stronie my chcemy się pozbyć balastowych, którzy nic u nas nie grają. Jeśli wystawimy na rynek Gaviego, Fermina, Kounde to na bank możemy krzyczeć za każdego 50+. Tylko wiadomo, że nikt nie chce się ich pozbywać.
0
@Lucyffffer1922 bo teraz komentarze są ukryte że względu na ochronę prywatności ;)
1
@ViscaCataluna "Czy wszyscy muszą zaraz hejtowac tym się żywicie? Macie satysfakcje z tego czy co?"
Napisał ten, który komentarz wyżej napisał hejterski komentarz o Yamalu.
0
@Tomcio to akurat jest niedozwolone
0
@mekston dlaczego wysoko? Jak patrzę ne tabelę to wystarczy Atletico wygrać dwoma bramkami, co przy jednoczesnym zwycięstwie psg zrzuca botafago na trzecie miejsce.
Edit a nie sorry, w małej tabeli gole bez Seattle czyli muszą wygrać trzema bramkami
4
@fart ej młody a będzie coś w weekend ten teges he he
0
@Lionel_Messi10 w białej koszulce grał dzisiaj?
0
w pierwszej kolejności decyduje mecz bezpośredni? czyli Porto jest aus czy nie?
1
@blakkudium są jakieś gole, gdzie xG wynosił 0,00?
1
@Arkon nie więcej, niż dwa kluby z jednego kraju w Europie. pozdrawiam.
0
@directedbyfcb to jeszcze poszerzę moją rozkminę - Messi jest jak u nas Pedri i Yamal. Dają mu wszystkie piłki do wyprowadzenia i do wykończenia. No taka drużyna, nie ma co się dziwić mają najlepszego zawodnika w historii piłki nożnej
0
nie wiem czy to jest celowe, ale raczej tak - w safari na komputerze nie ma guzika zaloguj w prawym górnym rogu na dazn.com a w Firefox jest. tak jakby wymuszali tą płatną subskrypcję dla tych mniej kumatych
0
@Deathwing112 nie wiem o jakiej akcji konkretnie mówisz, ale jeśli jest to akcja w polu karnym albo "mocny" faul, to liczą że VAR to zauważy więc trzeba leżeć do skutku, wiadomo, głupie ale często skuteczne
0
@directedbyfcb skoro my momentami w najważniejszych meczach szukaliśmy Yamala, to co się dziwić takim drużynom.
0
@WiernyKatalonii może być każdego, bo AI ją zrobiło
0
@adamek20151 PSG go chyba wyleczyło z pozostania w Europie.
1
@fart nic to nie zmieni, po bramce Fermina wyjdzie i powie, że zagrał ręką. Po ręce Rüdigera powie, że ręka w naturalnej pozycji nie ma karnego.
1
skoro Polacy tacy skłóceni bo kandydaci słabi, to może w kolejnych wyborach prezydenckich wybrać jakiegoś z zagranicy?
0
@FcPortoFan1999 byłeś już wreszcie w Porto czy mam nie pytać?
1
@Getas nawet jego śmierć, żyje teraz z fidelem i michaelem Jacksonem.
1
@Alex1995 oni w Madrycie tak jakby nałożyli sarkofag na stary stadion. Jak w Czernobylu ;)
1
@Zbyszard VV miał przede wszystkim jaja i to dodaje mu sporo, Niemiec to ciepłe kluchy
0
@TR3YWAY w sumie bym się zgodził, ale akurat podkreślanie ich wieku jest tutaj bez sensu.
3
@RoberDzik według capology 6,3 a oni podają brutto. Wcześniej zarabiał 9 mln. Ale 2,7 mln x 2 sezony Barca ma mu zwrócić. Więc sumując zarabiałby 8,1 mln brutto za sezon.
Według mnie dziennikarze celowo podają takie liczby z kosmosu jak np 16 mln bo jest na niego nagonka żeby zrobił out z klubu i liczą na hejt kibiców
3
@MesQueUnClub_87 nie miałbym problemu, żeby nasz obecny kapitan przeszedł do realu ;)