0

nikt nie pisze, na jaki okres to wypożyczenie, a to dosyć istotne

0

@Michu94 21 wiek, środek Europy? XD

2

@blakkudium jeśli on tak bardzo chciał do Barcy a my go teraz wyślemy do jakiegoś Las Palmas czy innej Granady na wypożyczenie to będzie mu chyba smutno.

0

@July_6_BcN Estonia głosuje zdalnie od 20 lat, ma sprawdzony system, open source, a my tutaj staramy się wymyślić koło na nowo.

0

@LOPEZ16 "Byli piętnowani społecznie, unikani."

Japonia to stan umysłu

12

Wprawdzie kot w worku ale przynajmniej będzie pewnie drogi

18

@mkl87 a mnie najbardziej środek obrony. Inigo nie daj B kontuzja i wchodzi Araujo i módlmy się

1

@blakkudium dlaczego Lapcio jak mówi do maskotki to patrzy jej w buzię a nie w oczy?

0

@barteq jeśli się super sprawdzi to po co mają go wykupić i samemu pokrywać pensję? Jeśli już, to te klauzule są po to, żeby Monaco miało gwarancję, że jak będzie na niego stawiać i wypali, to nie zabierzemy im go za darmo tylko za 17 baniek

0

To już są szachy 5d a ja jestem słaby w szachy i tego nie ogarniam.

Ansu będzie jeszcze naszym zawodnikiem przez 3 lata. Klauzula wykupu i odkupu oznacza, że Monaco nie ma żadnego interesu, żeby go kupować od nas z własnej woli, ani za rok, ani za dwa. Nie czaję, co dają te klauzule.

0

@CriminalFCB to się wszystko zgadza, ale żaden z tych wariantów, oprócz grania w pierwszej drużynie Barcy na powiedzmy poziomie 1000+ minut (plus jakieś ciekawe liczby) w sezonie nie zwiększy istotnie wartości piłkarza nie mówiąc już o "potężnych" pieniądzach a to o tym mowa w tym wątku. Na wypożyczeniach większość jest traktowana jako piłkarz drugiego wyboru. Ale może coś z tego będzie, kciuki trzeba trzymać.

0

@BORO_12 problem taki, że żeby dostać "potężny" zwrot, to taki zawodnik musi dostawać spore minuty do gry żeby się pokazać. Za przykładowo Torre lub Pau Victora potężnego zwrotu nie dostaniemy.

0

@Rupert_Haubica Ja to bym chciał zobaczyć mecz Barca Femeni vs nasze 15 letnie chłopaki z Cadete

0

@Lanosss sama rejestracja w drugiej drużynie ma jak najbardziej sens logistyczny. W pierwszej drużynie możemy mieć 25 zawodników, zakładając że odejdzie czterech (Ansu, Torre, Pau, Penia) a przyjdzie Nico, podpiszą z Wojtkiem, a Ter Stegen uprze się zostać, to zostaną nam tylko dwa miejsca w składzie więc lepiej mieć jakieś pole manewru bo okienko jeszcze się nie zaczęło i nie wiemy co jeszcze planują.

0

@MesQueUnClub_87 to jest tzw. zarzucanie wędki

1

@Misiusessi z kierunków które wymieniłeś to stosunek cena/jakość za allinclusive to Turcja jest duuuzo wyżej od pozostałych. Ceny to musisz już sobie posprawdzać, ale celowałbym w początek wakacji, bo w hotelach ekipy nie są jeszcze tak przemęczone sezonem i dużo bardziej zmotywowane do pracy co się przenosi na jakość serwisu.

0

@Adran360 co gorszego wynika z tej grafiki?

0

@PatrychoO to też jeden z symptomów

1

@MesQueUnClub_87 "Obstawiam, że większa część tego portalu funkcjonuje na takich zasadach :"

cały świat tak funkcjonuje

0

@PatrychoO większość chorych zostaje zbyt późno zdiagnozowanych

0

@PatrychoO niezła odklejka

1

@capoN "Warto dodać, że zdjęcie zostało wykonane kilka lat temu"

0

@Kgorecki2500 nie ma doktora, dopóki sąd w odwołaniu nie zdecyduje inaczej. tak samo jak jesteś bezrobotny jak cię zwolnią, dopóki sąd nie uzna, że zwolnili cię bezpodstawnie i wrócisz do kołchozu.

1

@chosenone działa od początku

0

@Irmscher10 Rosja, Iran, Korea Pn - takie państwa osi z Temu XD

0

@SeWo77 w Turcji? chyba ci się z Afryką pomyliło XD

3

@MateuszDoniec nie tylko w golach. u nich w grze w pokera "poker" to nasza "kareta" a nasz "poker" czyli strit w kolorze to u nich escalera de color

1

@ViscaelBarca2007 może też trzeba mieć dobrego agenta, który będzie umiał cie dobrze zareklamować. Puchacz co świata zwiedził to jego.

0

@Derean w sumie to jest taki Mastuantuno tylko cena jak z Temu

2

@blakkudium w Monaco dla rezydentów jest zerowa stawka podatkowa. Ale rezydentem stanie się dopiero w przyszłym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?