Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nikt nie pisze, na jaki okres to wypożyczenie, a to dosyć istotne
0
@Michu94 21 wiek, środek Europy? XD
2
@blakkudium jeśli on tak bardzo chciał do Barcy a my go teraz wyślemy do jakiegoś Las Palmas czy innej Granady na wypożyczenie to będzie mu chyba smutno.
0
@July_6_BcN Estonia głosuje zdalnie od 20 lat, ma sprawdzony system, open source, a my tutaj staramy się wymyślić koło na nowo.
0
@LOPEZ16 "Byli piętnowani społecznie, unikani."
Japonia to stan umysłu
12
Wprawdzie kot w worku ale przynajmniej będzie pewnie drogi
18
@mkl87 a mnie najbardziej środek obrony. Inigo nie daj B kontuzja i wchodzi Araujo i módlmy się
1
@blakkudium dlaczego Lapcio jak mówi do maskotki to patrzy jej w buzię a nie w oczy?
0
@barteq jeśli się super sprawdzi to po co mają go wykupić i samemu pokrywać pensję? Jeśli już, to te klauzule są po to, żeby Monaco miało gwarancję, że jak będzie na niego stawiać i wypali, to nie zabierzemy im go za darmo tylko za 17 baniek
0
To już są szachy 5d a ja jestem słaby w szachy i tego nie ogarniam.
Ansu będzie jeszcze naszym zawodnikiem przez 3 lata. Klauzula wykupu i odkupu oznacza, że Monaco nie ma żadnego interesu, żeby go kupować od nas z własnej woli, ani za rok, ani za dwa. Nie czaję, co dają te klauzule.
0
@CriminalFCB to się wszystko zgadza, ale żaden z tych wariantów, oprócz grania w pierwszej drużynie Barcy na powiedzmy poziomie 1000+ minut (plus jakieś ciekawe liczby) w sezonie nie zwiększy istotnie wartości piłkarza nie mówiąc już o "potężnych" pieniądzach a to o tym mowa w tym wątku. Na wypożyczeniach większość jest traktowana jako piłkarz drugiego wyboru. Ale może coś z tego będzie, kciuki trzeba trzymać.
0
@BORO_12 problem taki, że żeby dostać "potężny" zwrot, to taki zawodnik musi dostawać spore minuty do gry żeby się pokazać. Za przykładowo Torre lub Pau Victora potężnego zwrotu nie dostaniemy.
0
@Rupert_Haubica Ja to bym chciał zobaczyć mecz Barca Femeni vs nasze 15 letnie chłopaki z Cadete
0
@Lanosss sama rejestracja w drugiej drużynie ma jak najbardziej sens logistyczny. W pierwszej drużynie możemy mieć 25 zawodników, zakładając że odejdzie czterech (Ansu, Torre, Pau, Penia) a przyjdzie Nico, podpiszą z Wojtkiem, a Ter Stegen uprze się zostać, to zostaną nam tylko dwa miejsca w składzie więc lepiej mieć jakieś pole manewru bo okienko jeszcze się nie zaczęło i nie wiemy co jeszcze planują.
0
@MesQueUnClub_87 to jest tzw. zarzucanie wędki
1
@Misiusessi z kierunków które wymieniłeś to stosunek cena/jakość za allinclusive to Turcja jest duuuzo wyżej od pozostałych. Ceny to musisz już sobie posprawdzać, ale celowałbym w początek wakacji, bo w hotelach ekipy nie są jeszcze tak przemęczone sezonem i dużo bardziej zmotywowane do pracy co się przenosi na jakość serwisu.
0
@Adran360 co gorszego wynika z tej grafiki?
0
@PatrychoO to też jeden z symptomów
1
@MesQueUnClub_87 "Obstawiam, że większa część tego portalu funkcjonuje na takich zasadach :"
cały świat tak funkcjonuje
0
@PatrychoO większość chorych zostaje zbyt późno zdiagnozowanych
0
@PatrychoO niezła odklejka
1
@capoN "Warto dodać, że zdjęcie zostało wykonane kilka lat temu"
0
@Kgorecki2500 nie ma doktora, dopóki sąd w odwołaniu nie zdecyduje inaczej. tak samo jak jesteś bezrobotny jak cię zwolnią, dopóki sąd nie uzna, że zwolnili cię bezpodstawnie i wrócisz do kołchozu.
1
@chosenone działa od początku
0
@Irmscher10 Rosja, Iran, Korea Pn - takie państwa osi z Temu XD
0
@SeWo77 w Turcji? chyba ci się z Afryką pomyliło XD
3
@MateuszDoniec nie tylko w golach. u nich w grze w pokera "poker" to nasza "kareta" a nasz "poker" czyli strit w kolorze to u nich escalera de color
1
@ViscaelBarca2007 może też trzeba mieć dobrego agenta, który będzie umiał cie dobrze zareklamować. Puchacz co świata zwiedził to jego.
0
@Derean w sumie to jest taki Mastuantuno tylko cena jak z Temu
2
@blakkudium w Monaco dla rezydentów jest zerowa stawka podatkowa. Ale rezydentem stanie się dopiero w przyszłym roku.