0

@Reviven bez sarkazmu - ciekawi mnie kogo proponował Cruyff?

1

@norbi77 przystojny i romantyczny kawaler


0

@partymaker jest bezpośrednim przełożonym Deco, czyli teoretycznie to on decyduje jak ma wyglądać kadra a Deco wykonuje jego polecenia i stara się to realizować. Oczywiście w Barcelonie wszystkie funkcje są trochę rozmyte i pomieszane.

1

Najlepsze ostatnie zdanie XD

0

@lucca87 dopiero jak wejdziemy w 1:1 możemy warunkowo zakkntraktować zawodnika

1

@Kgorecki2500 "jarać się czymś" oznacza nadmierną ekscytację ale nie koniecznie radość czyli przeciwieństwo smutku. po prostu zaangażowanie emocjonalne.

0

@Kgorecki2500 trzeba nie mieć rozumu albo życia żeby się tym jarać. chyba że robicie to za kasę to ok @wyrek xD

1

@Frimpong ile czego?

0

@jacobFCB raczej kupię cię, ale nie gwarantuję, że już jutro wyjedziesz z garażu

1

@Encore „most talented” ≠ „the best player”.

0

@Walker mądra inteligencja podpowiedziała mi, że "blue monday" w języku angielskim funkcjonuje już od XIX wieku i oznaczało np. poniedziałek z kacem albo ogólnie ponury poniedziałek po weekendzie.

Czyli?
• Wyrażenie „Blue Monday” było znane wcześniej, ale jako ogólny opis nastroju, nie konkretnego dnia.
• Dopiero w 2005 roku powstała „naukawa” a tak naprawdę marketingowa koncepcja, że jest jeden konkretny najbardziej depresyjny dzień.

2

@Walker chatgpt> Blue Monday to określenie na rzekomo najbardziej depresyjny dzień w roku, który przypada na trzeci poniedziałek stycznia. Termin został wymyślony w 2005 roku przez brytyjskiego psychologa Cliffa Arnalla na zlecenie biura podróży, jako część kampanii reklamowej. Opiera się na pseudonaukowym „wzorze” uwzględniającym pogodę, długi, motywację i inne czynniki. Choć nie ma żadnych naukowych podstaw, pojęcie przyjęło się w mediach i kulturze.

Skoro wymyślony w 2005 to jak to skąd się wziął w 1983? :)

0

Skoro według Marca niektórzy w klubie wolą transfer Luisa Díaza, to zastanawiam się kto to niby jest. Od zarządzania kadrą z osób decyzyjnych są Laporta i Deco, oraz zapewne znaczące zdanie ma trener. To kto miałby być tym, co woli Diaza?

1

@Safrani ale te widełki mogli jeszcze większe dać - tydzień albo dożywocie. Bez sensu to jest, będą dostawać 3 miesiące w zawieszeniu i na tym się skończy

0

@Bobo25 nie interesuję się tym na codzień ale sprawdziłem teraz to uzasadnienie no i powodów jest dużo więcej niż liczba lekcji. Niezgodność z Konkordatem, brak konsultacji społecznych itd. Czy zasadne czy nie to mi się nie chce wnikać.

0

@Bobo25 jeśli rozporządzenie wzbudza wątpliwość co do zgodności z ustawami i z ustawą zasadniczą to TK jest jak najbardziej od tego żeby to rozstrzygnąć. Oczywiście przemilczę aktualny skład TK, bo szkoda na nich słów.

0

@BORO_12 ale przecież Dumfries to prawe wahadło więc co ma do Nico?

0

@marcin62 jak nie będziesz trzymać plebsu za pysk, to by w UE też taki syf zrobił wcześniej czy później. mam nadzieję, że do nich nie należysz.

0

@wyrek zachowal twarz uznając orzeczenie sadu który nie jest sadem, niezły fikołek. jedyne czym może zachować twarze to oddaniem funkcji marszałka .

0

@John_Doe bo ma rację więc nie odpuszcza. tak działa wolne demokratyczne państwo

0

@FcPortoFan1999 romantyk

0

@Robert_Kubica cofnij się kilka okienek wstecz i co też tak było, że każdego kupowali, kto był potrzebny? wręcz przeciwnie. to dopiero pierwsze okienko od lat, gdzie poszli na całość bo im się dupa pali.

0

@Gomess przecież on już nie potrzebuje bardziej konkurencyjnej ligi, bo to nie ten etap kariery. On potrzebuje odpowiednio dobranych treningów i ustalenia ze sztabem trenerskim w klubie, kiedy i ile minut dostanie w meczach żeby trafić z formą. Nikt mu tego nie zapewni tak, jak Miami.

1

@blakkudium Athletic zakończył sezon meczem z nami 25 maja, a Nico grał 8 czerwca z Portugalią więc ma pewnie przesunięty urlop. Sorry, że popsułem scenariusz, oby zapłacili w tym tygodniu :)

0

@Lionel_Messi10 smutne, że trzeba robić apelację

0

@tomek8756 ty to policzyłeś?

2

0

@Criss18Barca wybory muszą się chyba odbyć przed końcem sezonu, więc za rok to już będzie inna historia. Co nie znaczy, że w kampanii nie będzie karuzeli nazwisk na 9

0

@ikar34 ciekawe co by te dzbany zrobiły, jak pojadą na wczasy do Makarskiej i im jakieś patusy chorwackie będą im trzepać bagażniki na granicy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?