Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@olejtm https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_d9GQvvFjEa2VC1IGpQR5QmfJwkdbKrMM.jpg
0
@Reviven bez sarkazmu - ciekawi mnie kogo proponował Cruyff?
1
@norbi77 przystojny i romantyczny kawaler
0
@partymaker jest bezpośrednim przełożonym Deco, czyli teoretycznie to on decyduje jak ma wyglądać kadra a Deco wykonuje jego polecenia i stara się to realizować. Oczywiście w Barcelonie wszystkie funkcje są trochę rozmyte i pomieszane.
1
Najlepsze ostatnie zdanie XD
0
@lucca87 dopiero jak wejdziemy w 1:1 możemy warunkowo zakkntraktować zawodnika
1
@Kgorecki2500 "jarać się czymś" oznacza nadmierną ekscytację ale nie koniecznie radość czyli przeciwieństwo smutku. po prostu zaangażowanie emocjonalne.
0
@Kgorecki2500 trzeba nie mieć rozumu albo życia żeby się tym jarać. chyba że robicie to za kasę to ok @wyrek xD
1
@Frimpong ile czego?
0
@jacobFCB raczej kupię cię, ale nie gwarantuję, że już jutro wyjedziesz z garażu
1
@Encore „most talented” ≠ „the best player”.
0
@Walker mądra inteligencja podpowiedziała mi, że "blue monday" w języku angielskim funkcjonuje już od XIX wieku i oznaczało np. poniedziałek z kacem albo ogólnie ponury poniedziałek po weekendzie.
Czyli?
• Wyrażenie „Blue Monday” było znane wcześniej, ale jako ogólny opis nastroju, nie konkretnego dnia.
• Dopiero w 2005 roku powstała „naukawa” a tak naprawdę marketingowa koncepcja, że jest jeden konkretny najbardziej depresyjny dzień.
2
@Walker chatgpt> Blue Monday to określenie na rzekomo najbardziej depresyjny dzień w roku, który przypada na trzeci poniedziałek stycznia. Termin został wymyślony w 2005 roku przez brytyjskiego psychologa Cliffa Arnalla na zlecenie biura podróży, jako część kampanii reklamowej. Opiera się na pseudonaukowym „wzorze” uwzględniającym pogodę, długi, motywację i inne czynniki. Choć nie ma żadnych naukowych podstaw, pojęcie przyjęło się w mediach i kulturze.
Skoro wymyślony w 2005 to jak to skąd się wziął w 1983? :)
0
Skoro według Marca niektórzy w klubie wolą transfer Luisa Díaza, to zastanawiam się kto to niby jest. Od zarządzania kadrą z osób decyzyjnych są Laporta i Deco, oraz zapewne znaczące zdanie ma trener. To kto miałby być tym, co woli Diaza?
1
@Safrani ale te widełki mogli jeszcze większe dać - tydzień albo dożywocie. Bez sensu to jest, będą dostawać 3 miesiące w zawieszeniu i na tym się skończy
0
@Bobo25 nie interesuję się tym na codzień ale sprawdziłem teraz to uzasadnienie no i powodów jest dużo więcej niż liczba lekcji. Niezgodność z Konkordatem, brak konsultacji społecznych itd. Czy zasadne czy nie to mi się nie chce wnikać.
0
@Bobo25 jeśli rozporządzenie wzbudza wątpliwość co do zgodności z ustawami i z ustawą zasadniczą to TK jest jak najbardziej od tego żeby to rozstrzygnąć. Oczywiście przemilczę aktualny skład TK, bo szkoda na nich słów.
0
@BORO_12 ale przecież Dumfries to prawe wahadło więc co ma do Nico?
0
@marcin62 jak nie będziesz trzymać plebsu za pysk, to by w UE też taki syf zrobił wcześniej czy później. mam nadzieję, że do nich nie należysz.
0
@wyrek zachowal twarz uznając orzeczenie sadu który nie jest sadem, niezły fikołek. jedyne czym może zachować twarze to oddaniem funkcji marszałka .
0
@John_Doe bo ma rację więc nie odpuszcza. tak działa wolne demokratyczne państwo
0
@FcPortoFan1999 romantyk
0
@Robert_Kubica cofnij się kilka okienek wstecz i co też tak było, że każdego kupowali, kto był potrzebny? wręcz przeciwnie. to dopiero pierwsze okienko od lat, gdzie poszli na całość bo im się dupa pali.
0
@Gomess przecież on już nie potrzebuje bardziej konkurencyjnej ligi, bo to nie ten etap kariery. On potrzebuje odpowiednio dobranych treningów i ustalenia ze sztabem trenerskim w klubie, kiedy i ile minut dostanie w meczach żeby trafić z formą. Nikt mu tego nie zapewni tak, jak Miami.
1
@blakkudium Athletic zakończył sezon meczem z nami 25 maja, a Nico grał 8 czerwca z Portugalią więc ma pewnie przesunięty urlop. Sorry, że popsułem scenariusz, oby zapłacili w tym tygodniu :)
0
@Lionel_Messi10 smutne, że trzeba robić apelację
0
@tomek8756 ty to policzyłeś?
2
@Messi:D widzę, że Nico już zrobiła ;) https://www.vinted.pl/items/6597986476-brelok-marchewka
0
@Criss18Barca wybory muszą się chyba odbyć przed końcem sezonu, więc za rok to już będzie inna historia. Co nie znaczy, że w kampanii nie będzie karuzeli nazwisk na 9
0
@ikar34 ciekawe co by te dzbany zrobiły, jak pojadą na wczasy do Makarskiej i im jakieś patusy chorwackie będą im trzepać bagażniki na granicy