0

@IronMan43 oj tak ziomuś, zgniły zachód, tylko w Rosji teraz ratunek, no i nie zapomnieć o modlitwie o deszcz.

1

@Alvarinho no i?

13

Czytam sobie książkę o rozbiorach. Wiecie, że ówcześni Polacy debile byli podzieleni na dwa stronnictwa: pro-zachodnich reformatorów zapatrzonych w rewolucję przemysłową oraz tradycjonalistów chcących żeby było tak jak zawsze było i ofiarujących nas pod opiekę Bożą zamiast reform? Byli tak skłóceni ze sobą, że tradycjonaliści w końcu zawiązali Konfederację i poprosili o pomoc carycę Katarzynę żeby zaprowadziła porządek bo w Rosji widzieli obrończynię tradycji. Jak można było być tak krótkowzrocznym i stracić kraj na 120 lat. Dobrze, że współcześnie jesteśmy o wiele mądrzejsi od naszych przodków.

nie moje ale dobre

0

@Dejvo wstyd to kraść... za długo jestem w temacie, żeby się podniecać szacunkami innych anonów czy dany zawodnik według ich skomplikowanych wyliczeń z dupy jest wart 47,5 mln czy może 70 mln. oceniam tylko przydatność zawodnika do drużyny

0

@Herbert a co cie tu dziwi? popsuję zabawę jeszcze bardziej, on prawdopodobnie odejdzie na wypożyczenie dostając część swojej pensji za kolejny sezon.

0

@Dejvo wali mnie to, nie moje pieniądze

2

@novy1899 najlepszą obroną jest atak. gdyby czekali na ruch MAtSa to by okazali słabość w negocjacjach. prawdopodobnie jest jak piszesz, że idą na wojnę. Laporta ogólnie nie lubi zawodników, których sam nie sprowadzał (jedynie Pedri stanowi wyjątek).

3

@RezerwowyWojtus nie no, w przed sezonie młody ogarnie wysoką obronę, młodszy 10 lat więc start do piłki powinien być szybszy, poza tym komunikacja z obrońcami łatwiejsza ze względu na język. ale co ma być to będzie, niech Szczena mentor go prowadza, nie widzę problemu.

1

@bryzabity thank you :)

0

o co chodzi z tym wpisem "Unfinished Business.
He’s not done yet."? nie ogarniam podtekstu

1

@turhiay skupiałem się tylko na sprawach czysto sportowych.

0

@Dejvo 28 latka

0

@Kapitan9 dwa lata młodszy

0

@mkl87 pensja właśnie może tutaj pasować, bo zarabiałby dużo więcej niż w Liverpool więc dodatkową motywację ma, a jednocześnie nie dostanie więcej, niż miał dostać Nico.

4

Pomijając telenowele, na którą nikt tutaj nie ma ochoty, to super gdyby przyszedł - wszystko u niego pasuje, żeby wejść z buta do pierwszego składu bez jakiejś magicznej aklimatyzacji czy magicznego kształtowania przez Flicka: wiek, pozycja, intensywność w grze, drybling, pressing.

0

@Inmessionate10 przecież on ma 28 lat. Poza tym ci poludniowcy nie są jakoś bardzo przywiązani do Europy i jak kasa się zgadza to chętnie pójdą później do arabów

7

@alone49 mamy mur na granicy z Litwą?coś mnie ominęło

0

@norbi77 pomimo, że to nie moje universum, to nie widzę do czego tu się czepiać, coś tam nagrała dla lekkiej beki i atencji wiadomo, chyba jeszcze nie ogłosiła się pierwszą kucharką RP

3

@Rupert_Haubica o co chodzi w tym zdjęciu? Że ma funkcję pilnowania rzeczy kolegów?

0

@LukaszFan bo poruszamy się nadal w przestrzeni na granicy 1:1. Dopiero jak będziemy powyżej 1:1 to będziemy mogli rejestrować z większym luzem. Tak jak teraz real czy Real Sociedad, Villarreal, Betis, Athletic, Girona.
A żeby znaleźć się powyżej 1:1 to trzeba dużo zarabiać i mało wydawać (na wszystkim, nie tylko na zawodnikach)

0

@BorzyKrzys słuchasz też może podcastów w tym stylu i możesz kogoś polecić? Chodzi mi o takie dłuższe minimum godzinne.

1

@daniel32778 Puyol wszedł na wysoki poziom w wieku 26 lat. Więc Cubarsi ma jeszcze 10 lat żeby go dogonić ;)

0

@BorzyKrzys w dzieciństwie byłem u kolegi i akurat szykowali obiad i zaprosili mnie do stołu. Wpadłem w przerażenie jak zobaczyłem przede mną talerz z makaronem i truskawkami z kompotu. Wyczułem moment jak matka kumpla wyszła do kuchni i uciekłem.

0

@igoliwerwitaofficial 50% od zysku z następnej sprzedaży, czyli z tego co powyżej 5 mln

0

"W Hamburgu doszło do szokującego incydentu: kompletnie pijany mężczyzna rozebrał się w wagonie szybkiego pociągu ICE. Gdy został zatrzymany i przewieziony na komisariat, nie skończył na tym – tam zaczął molestować funkcjonariuszkę policji. Interweniować musieli inni mundurowi."
Welt.de

0

@Xxxbarca4ever tu jest twoje kolano XD


1

@kubix05 ojciec otwierał te butelki na Wielkanoc w łazience 30 minut żeby uniknąć ryzyka malowania całej kuchni

1

@marcin62 oczywiście, że KMS miało na to wpływ, bo jakby nie było tego turnieju, to by nie było tej kontuzji bo dzisiejszy mecz by się nie odbył

0

@Encore chory chłop (dosłownie) a ty dalej się tym jarasz. pytanie kto w takim razie ma większy "burdel na bani"?

1

@Kaktusek nie wiadomo, ale takie kontuzje kolana skręcone w chińską ósemkę nie leczy się szybko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?