2

a czy ta hiszpańska ministra znalazła już czas pomiędzy prześladowaniem karłów żeby zająć się swoim kolegą z partii panem Salazarem, który molestował inne koleżanki z partii?

1

@armin84 "Ana Redondo należy do hiszpańskiej partii PSOE – Partido Socialista Obrero Español, czyli Hiszpańska Socjalistyczna Partia Robotnicza."

kurcze, nie jestem pewien czy te jej pomysły są lewicowe.. xD

4

ta grupa karłów powinna zarejestrować dzialalność jako sex workerzy to wtedy ministra nie będzie mieć problemu

0

@KichuBlaugrana Tomasz ale to nie tak ;)

0

@BorzyKrzys ta w czerwonym też była na orbicie?

1

@Safrani gdzie Bakoma ;)

0

@barceloniak_radom gdzie uczą takiej manipulacji? A może to po prostu brak umiejętności czytania ze zrozumieniem? Do szkoły.

0

@slayer a zakładasz inne scenariusze, np że odstawili go od treningów na boisku? Nie za karę tylko żeby kontuzji nie złapał jeśli jest szansa że odejdzie.

1

@barceloniak_radom oczywiście, że staram się nie wypełnić okresu wypowiedzenia aktywnie szukając nowej pracy. W starej już nic dobrego mnie nie spotka.

0

@mmaciass tylko sklep barcy albo nike, reszta to duże ryzyko podróbki. poza tym daj linka do nowych koszulek barcy na r gol

0

@Xxxbarca4ever "Mats miał tylko pk i lm" no dobre mi tylko, chyba zapomniałeś, że te obydwa puchary zdobyliśmy.

0

@Faro jak ten Roony w pressingu i obronie? bo bez tego to Hansi go szybko odeśle do rezerw

0

@L3OM3SSI dodaj tu ten film, i zobaczysz czy za chwilę będziesz miał 1 wyświetlenie jak kliknę

https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/babciu-mam-juz-jedno-polubienie-babcia-dala-lajka.jpg

0

@Walker młodsi mogą to kojarzyć z tego video. które poszło viralem


0

@BORO_12 Deco mówił że Nico zaklepany

1

@R10MatiG Flick ma tutaj mało do gadania.

0

@Xxxbarca4ever on nigdy nie był dwójką w Barcelonie

2

3

@Nefir dodatkowy atut jeśli go kupimy, to jak dostarczy jakieś ciekawe liczby ale jakoś nie do końca wpasuje się w zespół, to dosyć łatwo będzie go sprzedać spowrotem do Anglii - anglicy na wyspach zawsze w cenie. Oczywiście podstawowy warunek, to zejście z pensji do normalnego poziomu.

0

Możliwe, że specjalnie odstawili go od treningów na boisku, bo jakby złapał jakąś poważniejszą kontuzję teraz to by było pozamiatane.

2

@BorzyKrzys na fotkach wychodzi git. Gorzej jak zacznie się ruszać

2

@mekston nie słowa a czyny - może mecz o Puchar Gampera przeciwko drużynie karłôw

2

@PatrychoO spędził tylko z siostrą, nie ma powodów do niepokoju...

0

Komentarz usunięty

0

@Karol145 a może to stary Yamala jest kumplem szefa tych karłów i często razem chillują więc załatwił mu fuchę? Tragedia jak ludzie oceniają jednostronnie bo tak ktoś napisał w mediach. Karol ogarnij źródła.

5

@SeWo77 to ty pierniczysz farmazony. Lepiej do arabów niż do jakiegoś średniaka holenderskiej ligi

0

@RosjaninBut zgłoszone do moderacji

2

@xvcWinterSoldier współczuję gustów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?