5

@bartekvisca ciężko kojarzyć Anglika w Barcelonie w tym wieku skoro ostatnim był Lineker

0

@Faro na murarzy jedyna sprawdzona taktyka od lat to dużo biegać i wymieniać pozycje, ewentualnie wrzutki na Luuka

1

@Vurt w internecie nic nie ginie. dzięki ci za to!

0

mam nadzieję, że wypłynie na dniach jakaś fotka, jak Messi nosi na rękach małego Rashforda. wtedy będę już spokojny że odpali.

1

@Faro to Rashford będzie zabierał ze sobą dwóch obrońców na lewym skrzydle i po zrobieniu dwóch elastico wystawiał na pustą Robercikowi

0

@barcelonaLM czyli że z lodami czy o co chodzi?

1

@Kibicodlat5 fifty fifty ze wskazaniem na LW

0

@Kaioken88 bo mogę. Jakby to było zabronione to Bóg by inaczej stworzył świat.

0

@lithotripter potwierdzam, zawsze robiło się miło, jak się do nas przysiadł jakiś gimbus

1

@Mezocyklon87 ci którzy przyjechali tutaj przed wojną nie mają statusu uchodźców - przyjechali na normalnej wizie pracowniczej.

0

@Kaioken88 a jak cię mama urodziła to od razu ci rok naliczyła? XD Nie spodziewałem się musieć tutaj edukować w takich sprawach xD xD

0

@Kaioken88 ty za to jesteś geniuszem matematyki dla którego zawodnik mający 28 lat i 7 miesięcy jest 30 latkiem

0

@partymaker jednego kupionego i dwóch wolnych zawodników. Szczęsny podchodzi właśnie pod to drugie

0

@partymaker w umowie wypożyczenia zapisane są wszystkie szczegóły i podpisują się trzy strony.

4

@partymaker Garcia będzie zarejestrowany w miejsce ter sztegena a Rashforda zarejestrują warunkowo zgodnie z tym nowym przepisem, podobnie jak Szczęsnego.

0

@Kaioken88 no dla mnie to jest prawie 5 miesięcy

1

@blakkudium nie wiemy jednak ile będzie chciał zarabiać w kolejnym sezonie, zapewne gdzieś pomiędzy tymi 10 mln u nas i 19 mln, które ma obecnie w ManUTD

0

@Szreko to zmienia postać rzeczy. Jeszcze ciekawe, czy zgodził się na tą niższa pensję także po ewentualnym wykupieniu za rok

6

@Guillegavira w marcu czyli nie grał tylko w dwóch ostatnich meczach z Andora i towarzyski z Senegalem

3

całe wynagrodzenie a jednkczesnie mniejsza kwota? ten wpis jest bez sensu.

0

@Kaioken88 5 miesięcy różnicy xD

0

@Guillegavira ma jechać 26. W kadrze mamy 22 jeśli nie pojadą dwaj bramkarze, Romeu i Pau Victor. Czyli 4 wolne miejsca teoretycznie

0

@Walpiano wygląda jakby biały fartuch do gotowania założyli

0

@Mezocyklon87 a jak przyłożysz zapalniczkę to palnik też się nie zapala?

1

@RoberDzik oczywiście zaobserwowałem tą zmianę w ostatnim czasie i nie mam z tym problemu. Ale akurat ten komentarz odróżnia od innych tego typu jego skrajnie subiektywny wydźwięk. Chodzi przede wszystkim o ostatnie zdanie:
"Joan Laporta skompromitował się i po raz kolejny nie spełnił swojej obietnicy, ale socios mają krótką pamięć i otwarcie stadionu na krótko przed wyborami prezydenckimi tylko mu pomoże."

Ciężko to podpiąć pod "rozjaśnienie czytelnikowi o co chodzi i co się prawdopodobnie stanie".

1

@RoberDzik ale przecież to nie chodzi o to, czy tak się stanie czy nie. Redaktor może wydać swoją opinię tak samo jak każdy użytkownik w części komentarzy, tak jak i ty to robisz i to szanuję. Natomiast doklejanie swojej opinii pod newsa jest według mnie nie na miejscu bo odbieram to jako wpływanie na opinię wykorzystując uprzywilejowaną pozycję. To nie jest felieton, nie został tak otagowany.

1

Ten subiektywny komentarz redaktora Walczak to raczej należy do strefy komentarzy a nie do newsa.

0

@Hosh "jako symbol. " wszystko spoko, ale uśmiechnąłem się lekko, bo czego to symbol? :)

0

@Kozinho. nie pomoże w czym?

0

@Hosh nie widać bo ciemno - to jest ta spalona scena?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?