Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@bartekvisca ciężko kojarzyć Anglika w Barcelonie w tym wieku skoro ostatnim był Lineker
0
@Faro na murarzy jedyna sprawdzona taktyka od lat to dużo biegać i wymieniać pozycje, ewentualnie wrzutki na Luuka
1
@Vurt w internecie nic nie ginie. dzięki ci za to!
0
mam nadzieję, że wypłynie na dniach jakaś fotka, jak Messi nosi na rękach małego Rashforda. wtedy będę już spokojny że odpali.
1
@Faro to Rashford będzie zabierał ze sobą dwóch obrońców na lewym skrzydle i po zrobieniu dwóch elastico wystawiał na pustą Robercikowi
0
@barcelonaLM czyli że z lodami czy o co chodzi?
1
@Kibicodlat5 fifty fifty ze wskazaniem na LW
0
@Kaioken88 bo mogę. Jakby to było zabronione to Bóg by inaczej stworzył świat.
0
@lithotripter potwierdzam, zawsze robiło się miło, jak się do nas przysiadł jakiś gimbus
1
@Mezocyklon87 ci którzy przyjechali tutaj przed wojną nie mają statusu uchodźców - przyjechali na normalnej wizie pracowniczej.
0
@Kaioken88 a jak cię mama urodziła to od razu ci rok naliczyła? XD Nie spodziewałem się musieć tutaj edukować w takich sprawach xD xD
0
@Kaioken88 ty za to jesteś geniuszem matematyki dla którego zawodnik mający 28 lat i 7 miesięcy jest 30 latkiem
0
@partymaker jednego kupionego i dwóch wolnych zawodników. Szczęsny podchodzi właśnie pod to drugie
0
@partymaker w umowie wypożyczenia zapisane są wszystkie szczegóły i podpisują się trzy strony.
4
@partymaker Garcia będzie zarejestrowany w miejsce ter sztegena a Rashforda zarejestrują warunkowo zgodnie z tym nowym przepisem, podobnie jak Szczęsnego.
0
@Kaioken88 no dla mnie to jest prawie 5 miesięcy
1
@blakkudium nie wiemy jednak ile będzie chciał zarabiać w kolejnym sezonie, zapewne gdzieś pomiędzy tymi 10 mln u nas i 19 mln, które ma obecnie w ManUTD
0
@Szreko to zmienia postać rzeczy. Jeszcze ciekawe, czy zgodził się na tą niższa pensję także po ewentualnym wykupieniu za rok
6
@Guillegavira w marcu czyli nie grał tylko w dwóch ostatnich meczach z Andora i towarzyski z Senegalem
3
całe wynagrodzenie a jednkczesnie mniejsza kwota? ten wpis jest bez sensu.
0
@Kaioken88 5 miesięcy różnicy xD
0
@Guillegavira ma jechać 26. W kadrze mamy 22 jeśli nie pojadą dwaj bramkarze, Romeu i Pau Victor. Czyli 4 wolne miejsca teoretycznie
0
@Walpiano wygląda jakby biały fartuch do gotowania założyli
0
@Mezocyklon87 a jak przyłożysz zapalniczkę to palnik też się nie zapala?
1
@RoberDzik oczywiście zaobserwowałem tą zmianę w ostatnim czasie i nie mam z tym problemu. Ale akurat ten komentarz odróżnia od innych tego typu jego skrajnie subiektywny wydźwięk. Chodzi przede wszystkim o ostatnie zdanie:
"Joan Laporta skompromitował się i po raz kolejny nie spełnił swojej obietnicy, ale socios mają krótką pamięć i otwarcie stadionu na krótko przed wyborami prezydenckimi tylko mu pomoże."
Ciężko to podpiąć pod "rozjaśnienie czytelnikowi o co chodzi i co się prawdopodobnie stanie".
1
@RoberDzik ale przecież to nie chodzi o to, czy tak się stanie czy nie. Redaktor może wydać swoją opinię tak samo jak każdy użytkownik w części komentarzy, tak jak i ty to robisz i to szanuję. Natomiast doklejanie swojej opinii pod newsa jest według mnie nie na miejscu bo odbieram to jako wpływanie na opinię wykorzystując uprzywilejowaną pozycję. To nie jest felieton, nie został tak otagowany.
1
Ten subiektywny komentarz redaktora Walczak to raczej należy do strefy komentarzy a nie do newsa.
0
@Hosh "jako symbol. " wszystko spoko, ale uśmiechnąłem się lekko, bo czego to symbol? :)
0
@Kozinho. nie pomoże w czym?
0
@Hosh nie widać bo ciemno - to jest ta spalona scena?