Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC przecież o tym jest mój wpis - tak, dzwoni do niego Barcelona i daje mu taki same warunki jak w Gironie, nie mniejsze, nie wyższe, takie same. i albo się decydujesz w tydzień albo bierzemy kolejnego na bęben. czego nie rozumiesz?
0
@heniusss "Nie wiedziałem, że założyciele pochodzili z Azji! Dzięki wielkie!" ten kraj nie powstał tylko dzięki "założycielom"
"USA widzę mocno narodową kadrę mają." a co jest nie tak w tych nastolatkach ze zdjęcia? nie stanowią narodu USA?
1
@ShawnC nigdy w karierze nie zarabiał znacznie więcej, a w Gironie zarabiał mniej, więc myślę że tak - to dobry hajs dostać rok kontraktu z podwyżką i grać w Barcelonie, ewentualnie z opcją przedłużenia o jeszcze rok (czyli wyrównanie długości kontraktu do Girony - 2025). A my daliśmy mu podwyżkę i daliśmy o rok dłuższy kontrakt. to jest XD
0
@AxelF no ale dolicz Gironie, albo odlicz nam te 2,7 mln (3 mln w zaokrągleniu). Czyli w zaokrągleniu w pierwszym wariancie 6mln do 6 mln a w drugim 5 mln do 7 mln.
0
@TR3YWAY no to ultra
1
@Astad wszystko się zgadza w twoim opisie, oprócz wyprzedzania na trzeciego, którego tutaj nie widzę.
0
@heniusss nie wiem czy coś cię ominęło na lekcjach historii, ale USA to jest kraj, który powstał jako mieszanka emigrantów z całego świata.
1
@Faro ogólnie to jest kumaty koleś, coś tam ma z deklem, możliwe że trochę autysta więc nie z każdym się dogaduje.
1
Takie transfery jak Romeu bolą mnie w sumie najbardziej. Ok, potrzebujemy na gwałt 31 letniego placka, to dzwonimy do niego i mówimy dawaj, przychodzisz na rok, dostajesz dobry hajs którego w innym klubie nie zarobisz w trzy lata i później się zobaczy. A oni mu dali trzy lata kontraktu. Katalońskie przydupasy w prasie ogłaszają, że do Barcy chce każdy chce przyjść, piękne miasto, Sagrada Familia, piękny klub, stadion. młody Cruyff w wywiadach opowiada jakieś kocopoły, że na słowo Barca wszystkim się oczy świecą, później przychodzi placek i dostaje 3 lata w prezencie.
1
@AxelF w pierwszym wariancie od zysku, zarobimy na nim o 1,1 mln więcej od Girony, w drugim wariancie od transferu Girona zarobi 0,6 mln więcej od nas.
1
@kacperFCB_ Kacper, wakacje nie zwalniają cię z myślenia.
1
Czyli Girona zarobi na nim więcej niż Barca? Nice
0
@luki123 zapomnij o biletach chyba, że macie ze szwagrem luźne minimum 2 tys euro
0
@marcin62 on zarabia teraz w Atletico 4 mln a w Villarreal żaden zawodnik tyle nie dostaje. Więc skoro tam pójdzie za kasę, to znaczy że zgodził się na obznizke pensji
2
Marcin cierpliwości, o 18 będzie
14
Rashford zapierdzielał aż miło na siłowni żeby się przygotować a Ansu w tym czasie wakacje na jachcie z ziomalami
4
@Deeespacito głowa do góry, za jakiś czas się odezwie, wychowaj jak swoje ;)
1
@marcin62 dziadku ale to nie tu..
4
@JohnKennedy taki problem populistów, że jak najpierw doprowadzili do wzrostu cen o 1000% to teraz muszą ogłosić, że obniżają o 800%, bo obnizki o 19% procent ciemny lud nie kupi.
1
@Lionel_Messi10 słabo umiesz w arabski. To nie specjalne odwołanie wysłane przez Messiego xD, tylko specjalne zwolnienie przyznane przez ligę.
4
@RosjaninBut no to do tego brakuje Krzysiowi jeszcze tylko 15 miliardów
0
@Lionel_Messi10 a jest kontuzjowany?
2
@Who_you_mam klubu szuka mu agent i on nie musi sam roznosić swojego cv
4
@pluszek zakładam że to były plastikowe butelki. W Deutschland to by było 25 Euro
0
@Cvzx Nawet Felix ma się pojawić ;)
1
@NeroTFP1 może lepiej podaj jakie zużycie roczne w kWh. U mnie to jest co roku w przedziale 900-1000. Co po przemnozeniu przez 31 centów daje około 300 euro rocznie (Niemcy)
2
@TaughtMule takie budki są w całej Wielkiej Brytanii
3
@blakkudium będzie tak - Rushford wchodzi w Londynie do budki, podnosi słuchawkę i teleportuje się do Barcelony jak w Matrix
0
Nie mam wielkich problemów z tą "karą" ale pod warunkiem, że już teraz jest spisane na papierze na jakich warunkach Rashford podpisałby nowy kontrakt za rok.
0
@Faro i co nie było zmian w tym meczu? Bo ja widzę pięć w tym Lewy, Olmo i Pedri.