Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zmywarka powoli się zapełnia przed debiutem. Dzisiaj włożyłem dwa talerze, łyżkę, widelec i jeden kubek. w tym tempie szacunkowo odpalę ją na start LaLiga
2
@kubix05 dostał też trofeum za największego hiszpańskiego płaczka.
0
@esem91 masz na myśli przepłukać przed? musisz raczej zapytać bardziej doświadczonych. Ale z tego co się orientuję, to dobre zmywarki nie wymagają wcześniej obmywania naczyń, bo to w sumie byłoby bez sensu. Zrzucasz resztki z talerza do kosza a resztę robi zmywarka.
0
@Schoogs Liverpool to największy rywal United? Przecież oni grają w różnych ligach
0
@Azazel_Pazuzu trzymam kciuki, bo te podcasty fcbarca to niestety słabe są jak na dzisiejsze standardy.
0
@pozor przecież sam czerwony krzyż w swoich oddziałach sprzedaje te ciuchy.
0
@Redakcja w połowie października to my już będziemy po 8 kolejce a nie czwartej
2
@BISHBASHBOSH nagrywane szerokim kątem.
0
@lucca87 właściciel budynku zmodernizował piwnicę i zrobił pralnię gdzie mam swoje miejsce na pralkę z własnym licznikiem wody i własnym gniazdkiem.
23
A jego stary coś już się wypowiedział na ten temat?
1
Przechodzi do Serie A? Patrz tagi ;)
1
@Andi18 ważne żeby nigdy nie tracić wiary w tą drużynę - po meczu z Atletico w grudniu wszyscy zwalniali trenera i sprzedawali cały skład.
1
@karci0 krótka kuchnia 2,40m i nie było miejsca 18 lat temu jak się tu wprowadzałem, w tym miejscu w zabudowie pod blatem stała... pralka, co chyba w Polsce nie jest spotykane, a w Niemczech pralka w kuchni to dosyć powszechny obraz
3
tyle lat medytowałem nad zlewem podczas zmywania talerzy, dzisiaj wjechała zmywarka. Czy wasze życie się zmieniło jakoś znacząco, a może nie znacie życia bez zmywarki?
0
@leszeq przecież napisał "plan leczenia trójki" - wstawienie implantu to nie jest leczenie
2
@July_6_BcN o dziwo Polacy się ogarnęli i Brajany Jessiki straciły na popularności. Ja bym dziecku dał jakieś klasyczne polskie imię, ale żeby łatwo się też wynawiało i literowało będąc zagranicą. Podyktować w Anglii czy Niemczech komuś na hotline Krzysztof to jest jakiś koszmar. Ale jak masz na nazwisko Brzęczek to w sumie w dupie z tym, nic cie nie uratuje :)
0
@July_6_BcN pewnie chodzi o to, że Nikodem to najczęściej nadawane imię w Polsce w tym roku. Wśród dziewczynek Zofia. Julia na 5 miejscu.
0
@Gall ma jaja ;)
3
@Herbert nie miałem na myśli tego orlika tylko Montjuic
0
@staszekpk Sytuacja jest wyjątkowa i skoro nie wiedzą na jakim stadionie będziemy grali to nie mogą sprzedawać biletów. Nawet Laporta nie wie a ty się nas pytasz.
1
@Lanosss w sumie sytuacja identyczna - jeden j drugi nie grał od kilku lat.
1
Czyli Ansu Fati w piątym kolejnym meczu nie znalazł się nawet na ławce, a nie jest przecież kontuzjowany. Forma TOP.
0
Przecież chwilę później jest już pierwszy mecz Ligi Mistrzów, o tym cisza a to przecież wiąże się ściśle jedno z drugim - jak nie dostaną pozwolenia od ligi to od uafa tym bardziej a tam jest ustalany stadion na pół sezonu.
1
@blakkudium Rashford mówi do wszystkich ale tylko niewielu rozumie co on mówi xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Czyli na szczęście nie będzie napisu na meczowych
0
@cracker już wiele razy przerabiane z Umtiti, Lenglet, Ansu...
0
@Lanosss po służbie z bronią służbową?
1
@karolpiłkarz przecież z tymi plecami nie przeszedłby testów w żadnym klubie. I on o tym dobrze wiedział.
1
@addept takie małe dzieci to najmniejszy problem przy przeprowadzce.