1

@Pressinho niektórzy myślą że plan treningowy Hansi obmyśla każdego dnia przy śniadaniu.

1

@Murazor najlepiej ustalić termin płatności minutę przed meczem xD

7

@Ryoumen kasa powinna być wpłacona na kilka miesięcy przed wylotem a nie dzień przed.

0

@ShawnC dali mu 5,5 miliona więcej bo o jeden rok więcej kontraktu. A w sumie to pewnie i 6,5 mln bo w zeszłym roku już go nie chcieli a przynajmniej część pensji płacili za wypożyczenie do Girony (Girona na bank nie zapłaciła więcej, niż 2,5mln). Teraz też nie mogą go nigdzie wypchnąć nawet za darmo. Czyli na chwilę obecną przepalili minimum 6,5 mln. Za placka. A ty dalej skupiaj się na De Jongu który jest pierwszym wyborem Flicka.

8

"Ale nie tylko to - chcę też lepiej poznać ten klub: jego kibiców, jego wartości... Chcę się zanurzyć w tym doświadczeniu w pełni."

to jest najważniejsze zdanie z tego wywiadu.

0

@filip1998 yyy hmmm??

0

@ShawnC przecież o tym jest mój wpis - tak, dzwoni do niego Barcelona i daje mu taki same warunki jak w Gironie, nie mniejsze, nie wyższe, takie same. i albo się decydujesz w tydzień albo bierzemy kolejnego na bęben. czego nie rozumiesz?

0

@heniusss "Nie wiedziałem, że założyciele pochodzili z Azji! Dzięki wielkie!" ten kraj nie powstał tylko dzięki "założycielom"
"USA widzę mocno narodową kadrę mają." a co jest nie tak w tych nastolatkach ze zdjęcia? nie stanowią narodu USA?

1

@ShawnC nigdy w karierze nie zarabiał znacznie więcej, a w Gironie zarabiał mniej, więc myślę że tak - to dobry hajs dostać rok kontraktu z podwyżką i grać w Barcelonie, ewentualnie z opcją przedłużenia o jeszcze rok (czyli wyrównanie długości kontraktu do Girony - 2025). A my daliśmy mu podwyżkę i daliśmy o rok dłuższy kontrakt. to jest XD

0

@AxelF no ale dolicz Gironie, albo odlicz nam te 2,7 mln (3 mln w zaokrągleniu). Czyli w zaokrągleniu w pierwszym wariancie 6mln do 6 mln a w drugim 5 mln do 7 mln.

0

@TR3YWAY no to ultra

1

@Astad wszystko się zgadza w twoim opisie, oprócz wyprzedzania na trzeciego, którego tutaj nie widzę.

0

@heniusss nie wiem czy coś cię ominęło na lekcjach historii, ale USA to jest kraj, który powstał jako mieszanka emigrantów z całego świata.

1

@Faro ogólnie to jest kumaty koleś, coś tam ma z deklem, możliwe że trochę autysta więc nie z każdym się dogaduje.

1

Takie transfery jak Romeu bolą mnie w sumie najbardziej. Ok, potrzebujemy na gwałt 31 letniego placka, to dzwonimy do niego i mówimy dawaj, przychodzisz na rok, dostajesz dobry hajs którego w innym klubie nie zarobisz w trzy lata i później się zobaczy. A oni mu dali trzy lata kontraktu. Katalońskie przydupasy w prasie ogłaszają, że do Barcy chce każdy chce przyjść, piękne miasto, Sagrada Familia, piękny klub, stadion. młody Cruyff w wywiadach opowiada jakieś kocopoły, że na słowo Barca wszystkim się oczy świecą, później przychodzi placek i dostaje 3 lata w prezencie.

1

@AxelF w pierwszym wariancie od zysku, zarobimy na nim o 1,1 mln więcej od Girony, w drugim wariancie od transferu Girona zarobi 0,6 mln więcej od nas.

1

@kacperFCB_ Kacper, wakacje nie zwalniają cię z myślenia.

1

Czyli Girona zarobi na nim więcej niż Barca? Nice

0

@luki123 zapomnij o biletach chyba, że macie ze szwagrem luźne minimum 2 tys euro

0

@marcin62 on zarabia teraz w Atletico 4 mln a w Villarreal żaden zawodnik tyle nie dostaje. Więc skoro tam pójdzie za kasę, to znaczy że zgodził się na obznizke pensji

2

Marcin cierpliwości, o 18 będzie

14

Rashford zapierdzielał aż miło na siłowni żeby się przygotować a Ansu w tym czasie wakacje na jachcie z ziomalami

4

@Deeespacito głowa do góry, za jakiś czas się odezwie, wychowaj jak swoje ;)

1

@marcin62 dziadku ale to nie tu..

4

@JohnKennedy taki problem populistów, że jak najpierw doprowadzili do wzrostu cen o 1000% to teraz muszą ogłosić, że obniżają o 800%, bo obnizki o 19% procent ciemny lud nie kupi.

1

@Lionel_Messi10 słabo umiesz w arabski. To nie specjalne odwołanie wysłane przez Messiego xD, tylko specjalne zwolnienie przyznane przez ligę.

4

@RosjaninBut no to do tego brakuje Krzysiowi jeszcze tylko 15 miliardów


0

@Lionel_Messi10 a jest kontuzjowany?

2

@Who_you_mam klubu szuka mu agent i on nie musi sam roznosić swojego cv

4

@pluszek zakładam że to były plastikowe butelki. W Deutschland to by było 25 Euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?