Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 chodzić z arbuzem po Kauflandzie i zaglądać innym do koszyków, to musi się udać xD
0
@ojWojtek odróżniasz użytkownika od redaktora piszącego artykuł albo komentatora meczu?
2
@MOLESTA no zobaczył monitoring, ale był za daleko żeby samemu pobiec.
0
@Safrani Na początku 90 to się oglądało w niedzielę "Bliżej świata" z prowadzącym Panem Klechtą i tam czasem dali 30 sekund wrestling na koniec i to było fajne, ale wtedy myślałem, że to na serio.
0
@heniek168 nie da się
0
@Encore już nie potrzebują, właśnie ściągnęli goata
0
@Lokusekpl u Włochów znacznie mniej fakt, ale w innych krajach UE podatek będzie podobny do tego w Hiszpanii
0
@JohnKennedy gorszego kierunku nie mógł wybrać
4
@Coutinho007... albo amerykański magik Serginio Dest
0
@Lokusekpl wydają dwa razy więcej niż kto?
0
@FcPortoFan1999 widocznie chciał kupić jakieś zachodnie meble
0
@FcPortoFan1999 Salon Meblowy Emilia polecam
0
@Lanosss ciekawe czy jakby Messi grał w NHL to ten łysy by na łyżwach jeździł
0
@RoberDzik jeśli nie ma dobrze brzmiącego i oddajacego sens odpowiednika w języku polskim, to jestem za tym, żeby pozostawać przy oryginale - Los Colchoneros brzmi ładnie. Poza tym nikt raczej nie mówi i nie pisze "biali" tylko pozostaje przy Los Blancos
0
@ojWojtek Los Pepineros to nie ogórki tylko hodowcy ogórków.
0
@FCBparasiempre nic mu nie umniejszam, bo troszkę radości dał, ale prawda taka, że z tych 7 goli tylko dwa były zwycięskie ;)
3
@Marcin87 w normalnych warunkach lekarze klubowi dają zielone światło i można zostać powołany na mecz (koniec leczenia). Ale w tej nietypowej sytuacji Niemiec może zakwestionować opinie lekarzy klubowych i z pewnością jest jakiś zewnętrzny organ, który może wydać własną opinię. Coś jak twój lekarz który daje L4 ale ZUS może cię wysłać do swojego lekarza żeby to zweryfikował
0
@mrboom tam praktycznie nie ma ruchu w porównaniu do takiej Warszawy. Ale system tuneli to mają zajebisty.
0
@Redakcja 2009-2001
1
@gumaz https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/ten-moment-kiedy-zasiedzisz-sie-na-nocnej-i-przyjezdza-dzienna-wykop-facet-z-brzuchem-kolarze.jpg
1
@Laminedependencia bez de Jonga w składzie Pedri nie ma z kim klepać i wszystko musi brać na siebie.
0
@A4ron będzie sigma jak to powtórzy przed Kremlem
2
Na tym etapie to są wymysły dziennikarzy. Bernal to narazie znak zapytania a de Jong nie przedłużył kontraktu.
0
@Roobo skoro go tak lubią, to po co mu wydłużanie kadencji
0
@arasz1819 wszyscy są w Berlinie ze Sławomirem na piwku
0
@addept normalnie jakbyś mi w myślach czytał - właśnie kupiłem 3 szklanki żeby dopełnić zmywarkę, bo podobno ludzie myją przed pierwszym użyciem.
3
Jeszcze republika zatęskni za Bondarem xD
0
@Jonyx ciekawe czy później było jakieś piwo z Alice
0
bardzo lubię tą piosenkę, dzisiaj mi się przypomniała
18
@michal26 zdecydowanie trzeba przypominać Niemcom, także dzięki takim akcjom kolejne pokolenia młodych Niemców są wychowywane w tolerancji do innych narodów i kultur aby taka tragedia nigdy więcej się nie powtórzyła.