1

@NeroTFP1 chodzić z arbuzem po Kauflandzie i zaglądać innym do koszyków, to musi się udać xD

0

@ojWojtek odróżniasz użytkownika od redaktora piszącego artykuł albo komentatora meczu?

2

@MOLESTA no zobaczył monitoring, ale był za daleko żeby samemu pobiec.

0

@Safrani Na początku 90 to się oglądało w niedzielę "Bliżej świata" z prowadzącym Panem Klechtą i tam czasem dali 30 sekund wrestling na koniec i to było fajne, ale wtedy myślałem, że to na serio.

0

@heniek168 nie da się

0

@Encore już nie potrzebują, właśnie ściągnęli goata

0

@Lokusekpl u Włochów znacznie mniej fakt, ale w innych krajach UE podatek będzie podobny do tego w Hiszpanii

0

@JohnKennedy gorszego kierunku nie mógł wybrać

4

@Coutinho007... albo amerykański magik Serginio Dest

0

@Lokusekpl wydają dwa razy więcej niż kto?

0

@FcPortoFan1999 widocznie chciał kupić jakieś zachodnie meble

0

@FcPortoFan1999 Salon Meblowy Emilia polecam

0

@Lanosss ciekawe czy jakby Messi grał w NHL to ten łysy by na łyżwach jeździł

0

@RoberDzik jeśli nie ma dobrze brzmiącego i oddajacego sens odpowiednika w języku polskim, to jestem za tym, żeby pozostawać przy oryginale - Los Colchoneros brzmi ładnie. Poza tym nikt raczej nie mówi i nie pisze "biali" tylko pozostaje przy Los Blancos

0

@ojWojtek Los Pepineros to nie ogórki tylko hodowcy ogórków.

0

@FCBparasiempre nic mu nie umniejszam, bo troszkę radości dał, ale prawda taka, że z tych 7 goli tylko dwa były zwycięskie ;)

3

@Marcin87 w normalnych warunkach lekarze klubowi dają zielone światło i można zostać powołany na mecz (koniec leczenia). Ale w tej nietypowej sytuacji Niemiec może zakwestionować opinie lekarzy klubowych i z pewnością jest jakiś zewnętrzny organ, który może wydać własną opinię. Coś jak twój lekarz który daje L4 ale ZUS może cię wysłać do swojego lekarza żeby to zweryfikował

0

@mrboom tam praktycznie nie ma ruchu w porównaniu do takiej Warszawy. Ale system tuneli to mają zajebisty.


0

@Redakcja 2009-2001

1

@Laminedependencia bez de Jonga w składzie Pedri nie ma z kim klepać i wszystko musi brać na siebie.

0

@A4ron będzie sigma jak to powtórzy przed Kremlem

2

Na tym etapie to są wymysły dziennikarzy. Bernal to narazie znak zapytania a de Jong nie przedłużył kontraktu.

0

@Roobo skoro go tak lubią, to po co mu wydłużanie kadencji

0

@arasz1819 wszyscy są w Berlinie ze Sławomirem na piwku

0

@addept normalnie jakbyś mi w myślach czytał - właśnie kupiłem 3 szklanki żeby dopełnić zmywarkę, bo podobno ludzie myją przed pierwszym użyciem.

3



Jeszcze republika zatęskni za Bondarem xD

0

@Jonyx ciekawe czy później było jakieś piwo z Alice

0

bardzo lubię tą piosenkę, dzisiaj mi się przypomniała


18

@michal26 zdecydowanie trzeba przypominać Niemcom, także dzięki takim akcjom kolejne pokolenia młodych Niemców są wychowywane w tolerancji do innych narodów i kultur aby taka tragedia nigdy więcej się nie powtórzyła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?