Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Prosto z samolotu do pierwszego składu, a Ansu od pięciu meczów szlifuje formę na debiut. to są te detale.
0
@seicel wątek jest o pieniądzach a nie o kibicach
2
@Yolas tam też raczej nie będą grać przy pustych trybunach
1
@Herato byłem na tym meczu :)
https://ibb.co/7d9Cq0XP
0
@Lanosss ty dalej nie rozumiesz
0
@Lanosss niesamowite szachy 5d. Oddali najlepszego środkowego obrońcę, jedynego lewonożnego, żeby zrobić miejsce w ffp. A ta twoja teoria o podwyżce to też XD bo jakby w ten sposób można było omijać ffp to mogli mu dać pensję 50 mln
2
Przynajmniej mecz wybrali optymalny - po nim mamy 2 tygodnie przerwy
0
@JohnKennedy gdzie oni im zrobili takie zdjęcia?
0
Odnośnie Inigo taka rzecz mnie zastanawia - przyszedł do nas w 2023 na 3 letni kontrakt (2+1). Kontrakt przedłużyłby się z automatu. W takim razie po co szwagry tak się spieszyli, żeby przedłużać ten kontrakt wcześniej? Jaki to miało sens? Jeśli w pierwotnym kontrakcie miał już zapis, że może odejść za darmo, to przy przedłużaniu była okazja żeby ten zapis zmienić - ufamy ci, potrzebujemy, zostań jeszcze rok. A ci przedłużyli z nim kontrakt po czym 4 miesiące później puścili za darmo. Wtf?
0
@mkord no to lepiej już nic nie pisać niż chwalić się 19 km
0
@PJ777 przecież to nie 50 mln jest problemem tylko kwestia rejestracji.
1
@Jakchcesz wybudował apartament bez dachu to teraz musi robić za parasol
0
@LukaszFan tylko u Arabów ma szansę na przedłużenie na kolejny rok. U nas by już przedłużenia nie dostał, a jeśli to nie na takich warunkach jak teraz miał. Za rok dużo mniejsza szansa, że araby by się po niego zgłosiły i dały mu taką pensję.
0
@RosjaninBut mnie to wkurza, że wojewoda jednym podpisem nakazał demontaż tablicy ale na odnowienie zniszczonej fasady to już chęci nie było, polska bylejakość
0
@BISHBASHBOSH żeby nie wiem jak zaklinać rzeczywistość, to Lewy nie wpisuje się w to lepiej. Lewy to bardziej taki dobry wujek z zagranicy ale nie starszy brat.
1
@Arkon w moim mieście pięknie modernizują wszystkie skrzyżowania, przejściach dla pieszych niewidomych - oznakowanie poziome itd, i co im po tym, jak na środku stoi albo leży hulajnoga albo rower na minuty.
0
@Laminedependencia ter Stegen nie grał z City w zeszłym sezonie
0
"ale w dyrekcji sportowej od dawna podkreślano, że nie jest to korzystne, gdy w kadrze są piłkarze z tylko rokiem umowy."
Ci dziennikarze to mają jakieś teksty kopiuj wklej i wrzucają je w losowych momentach od czapy.
0
@partymaker wróżenie z fusów
1
@Goralkov linczu nie będzie. Ale Lewy nie wpisuje się w ten scenariusz ani trochę. Coś na zasadzie, że ani CR ani Messi też takiej roli nigdy nie spełniali. Trzy różne charaktery, a żaden z nich nie wpasowuje się według mnie w rolę " starszego brata"
2
@Azi ty jesteś coraz lepiej wiedzący, teraz już nawet siedzisz głowach zawodników, niesamowite, będę cię obserwować. Żartowałem.
0
@Sysia11 Jul będzie podstawowym z Cubarsim środkowym, na prawej Garcia a Urus będzie latal raz tu raz tu. W podstawie go nie widzę. Zawołam się za rok i się zobaczy.
1
Kounde był cierpliwy i wraca na środek obrony, pewnie nawet już wiedział miesiąc temu że tak się zdarzy i dlatego przedłużył kontrakt.
1
@Azi jakie znaczenie miało odejście Inigo na podpisanie raportu?
0
@RosjaninBut chłopak jednak miał jakieś pojęcie. ale ten moment jak jego kolega rozwiązywał linkę to xD
14
jakby wiele nie było nowych młodych talentów, oni potrzebują dobrych wzorców, swego rodzaju starszych braci. drużyna potrzebuje tego balansu. Inigo idealnie wpisywał się w ten wzór. Doświadczony, ale miał ten luz, żeby łapać nić porozumienia z młodszymi, no i Hiszpan a co by nie mówić - rozmowa w tym samym języku dużo daje. obecnie nie mamy takiego zawodnika w składzie i ciężko będzie załatać ten brakujący element.
0
@Eto'o9 R10 to pomyśl co by było z Baskiem w składzie.
0
@TaughtMule piątek wieczór, pewnie było pite
1
@bezalkoholowy ten klub potrzebuje jednego Baska żeby przepowiednia Cruyffa się zgadzała.
0
@dmcteam 100 zł na rok