1

Kounde był cierpliwy i wraca na środek obrony, pewnie nawet już wiedział miesiąc temu że tak się zdarzy i dlatego przedłużył kontrakt.

1

@Azi jakie znaczenie miało odejście Inigo na podpisanie raportu?

0

@RosjaninBut chłopak jednak miał jakieś pojęcie. ale ten moment jak jego kolega rozwiązywał linkę to xD

14

jakby wiele nie było nowych młodych talentów, oni potrzebują dobrych wzorców, swego rodzaju starszych braci. drużyna potrzebuje tego balansu. Inigo idealnie wpisywał się w ten wzór. Doświadczony, ale miał ten luz, żeby łapać nić porozumienia z młodszymi, no i Hiszpan a co by nie mówić - rozmowa w tym samym języku dużo daje. obecnie nie mamy takiego zawodnika w składzie i ciężko będzie załatać ten brakujący element.

0

@Eto'o9 R10 to pomyśl co by było z Baskiem w składzie.

0

@TaughtMule piątek wieczór, pewnie było pite

1

@bezalkoholowy ten klub potrzebuje jednego Baska żeby przepowiednia Cruyffa się zgadzała.

0

@dmcteam 100 zł na rok

1

@Karol145 Ilkay też był liderem, miał poważanie w szatni, doświadczenie, nie bał się głośno powiedzieć swojego zdania.

4

jakby był gotowy i otwarty na jakieś mediacje, to by zadzwonił do Deco a on pisze jakieś elaboraty na portalach. Dziwni ludzie, dziwne czasy.

3

@Faro oficjalnie jeszcze chyba nie odszedł

1

"ten gość, który się ubiera jak dziecko małe. którego prawdopodobnie mama ubiera"

ale zaściankiem zajechało. to jakiś oficjalny ekspert fcbarca, nie daj boże redaktor?

0

@michal26 "2. Polepszyć defensywę, bo ilość traconych goli, to był absurd. "

przecież to nie zawodnicy tylko taktyka powodowała tak dużą liczbę traconych goli. polepszysz defensywę, to pogorszysz ofensywę.

0

Podobno klub nie może odebrać opaski kapitana Niemcowi bo się nie podpisał

0

@Criss18Barca i jeszcze piłkarze jak ter Stegen sprawiają dodatkowe problemy

2

@Barcanajlepszyteam uratowali poznańską starówkę przed dewastacją

2

czyli Hansi ma dzisiaj dwie poważne sprawy do omówienia - opaska kapitańska i metody antykoncepcji

0

@Lionel_Messi10 nie chce mi się wierzyć, że na lokalnym targu mieli koszulki ze wszystkimi numerami.

3

@Krystiansigma2734 chłopie Niemiec jest jaki jest, ale raczej rano się nie maluje xD

3

Po co ktoś podbił ten felieton?

0

@Herbert SR był najstarszy stażem więc został kapitanem

0

Zostaniemy z czterema bramkarzami plus Kochen.

0

@AlwaysBlaugrana "Dostanie wynagrodzenie, które zgodził się rozłożyć w czasie wiec klub tego go tutaj nie oszuka tylko odda co mu obiecali. "

W sumie to się tego 50 baniek uzbierało. I jak rozwiążesz umowę jednostronnie to musisz to wypłacić od razu a nie w ratach. Także powodzenia.

4

@Kazragore nie, to nie jest logiczne i nie da się tak.

13

W sumie tylko ostatni akapit wnosi coś nowego. Reszta to powtarzanie tego co już tu było w innych newsach. Dziwię się, że się chciało to komuś pisać od nowa.

0

@Azi kurde ale ty jesteś wszystko wiedzący, podziwiam

3

@Malcom piłkarz nie jest kontuzjogenny chyba, że notorycznie fauluje przeciwników

3

@fart najlepsze, że naród odzyskuje wolność po 45 latach i w pierwszych wolnych wyborach prezydenckich wprowadza do drugiej tury anona z Kanady xD

0

@Szymemdymek Nawrockiego? Chyba za późno

3

Polacy już 35 lat temu pokazali, że lubią głosować na kandydatów komicznych - Stan Tymiński ze swoją czarną teczką i żoną indianką przetarł szlaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?