Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo znając ciebie to liczyłem że wyskoczy jakiś uchodźca albo Tusk
0
@Tasde noworodek i 2 latka już ci złamały psychikę? to zaczynam się o ciebie martwić i o nich
0
@Nightraider wnioskuję na podstawie capology, wiadomo, że źródło jest jakie jest. ale tam jest napisane, że w swoim pierwszym sezonie zarabiał 25 mln, co w sumie jest realistyczne patrząc na to, jakie kontrakty dawał Bartomeu. Zakładam, że w kontrakcie miał taką stałą pensje aż do dziś, bo raczej nie malejącą. i teraz dalej patrząc na capology w kolejnych latach zarobił 3 (drastyczna redukcja po ugodzie z Bartomeu), 9 (lekka redukcja po przyjściu Laporty), 18, 18, 19 (trzy lata Laporty gdzie wygląda to realistycznie bo płacili mu więcej, ale nie pełne 25 mln). Jeśli teraz to zsumować to po stronie należności jest 6 x 25 mln, a po stronie płatności jest 25, 3, 9, 18, 18, 19 co daje 92 mln. Różnica to ca. 60 mln.
Czyli teraz te "moje" 60 mln by się nie zgadzało pod warunkiem, że przychodząc do nas umówił się na niższą pensję? Masz jakieś inne źródła ile miał u nas zarabiać?
0
@Laminedependencia czyli jesteś numer 3. Ale takim razie gdzie mecz z Valencią?
0
Jaki poziom optymizmu u was na rundę jesienną:
1. zagramy na Camp Nou w lidze i LM
2. zagramy na Montjuic w lidze i LM
3. zagramy LM na Monjuic a ligę na Camp Nou
4. zagramy LM na Montjuic a ligę na Camp Nou bez kibiców
5. zagramy wszystko na Camp Nou bez kibiców
6. inny wariant?
2
@Litman są zainteresowani piłkarzem ale nie jego aktualną pensją
0
@Nightraider to może być prawda, że oni mu wiszą na chwilę obecną około 60 mln?
1
@nabial już raz rzucił papierami po konflikcie z Salihamidzicem. Wprawdzie ostatnio mówił, że z wiekiem stał się cierpliwszy, ale zapewne i jego cierpliwość ma swoje granice.
0
@esem91 two retards fighting
6
@buglikos bo nie mamy Hallanda?
0
Jak tak dalej Deco z Lapciem będą grzebać w składzie, to Hansi rzuci papierami tak jak zrobił w Bayernie
0
@Malcom tak z pewnością Hansi mu to powiedział. Bo postawił sobie za cel wygrać 3 puchary bez rezerwowych xD
4
@Coveta wszystko się zgadza oprócz tego że Sali za chwilę odszedł. On jeszcze zdążył zatrudnić i zwolnić Nagelsmana i zatrudnić Tuchela. Dopiero wtedy zarząd stracił cierpliwość do niego i wywalili jego oraz drugiego amatora Kahna
0
@draxidox w Niemczech na hulajnogę musisz wykupić OC i dostajesz blachy. Od tego bym zaczął zmianę przepisów.
1
@Sulimo duża szansa, że to sami producenci wypuszczają takie historie żeby było głośno i się klikało i sprzedawało.
0
@Encore partie się nie zmienią, zmienią się tylko zdjęcia pod spodem
0
@kamsi to jest oznaczenie Fifa International cup.
0
@RafiVeB nie przesadzaj
0
@ACMaldini3 ale co znaczy groził? przyjąłeś mandat? 5k to jakby akurat przyjechała straż pożarna a ty byś nie chciał usunąć auto. pomylił się o jedno zero.
1
@John_Doe skupię się tylko na kwestii przeszkolenia wojskowego - na papierze tak, zgadzam się. ale znając realia w Polsce i jak to się później odbywa to lepiej się pod tym nie podpisywać. Tusk czy inny Morawiecki ogłosi coś w tv, wielka dyskusja trzy dni, wielkie telebimy, wielkie prezentacje w power point, a później jedziesz na wyznaczoną jednostkę i oni nie wiedzą co z tobą tam robić, nie ma personelu do obsługi tego, nie ma kasy, nie ma pomysłów jak skutecznie wykorzystać te kilka dni, żeby cokolwiek przekazać anonowi. wracasz jeszcze bardziej wku%rwiony
1
UPDATE po miesięcznym używaniu zmywarki u singla: pozdrawiam użytkownika, który mi wtedy napisał, ze idealnie mieć dwie zmywarki i przekładać z jednej do drugiej, to rzeczywiście byłby game changer.
7
@Hawajczyk na niego leci hejt, a na takiego Forta praktycznie hejtu nie ma, cisza. Tak to jest z kibicami, idą za tłumem jak owce i beczą tak jak ten najgłośniejszy baran.
0
@macio_944 a ty dalej z tymi wyjątkami potwierdzającymi regułę :)
1
@JanZagloba ustawka
0
@LambiPL miałbym wywalone w ten rower
0
@Faro skoro na stronie nike są już do kupienia spodenki to raczej byli już wcześniej przygotowani
0
@StanBarcyFan ale one są łososiowe a nie pomarańczowe. Tutaj jest dziwne oświetlenie.
4
@pluszek kto ma reagować jak to pewnie jego konkurencja nagrywała
1
@fcbarcafan19 tak wiem, że polski. O to mi chodzilo, że piszą tylko european a nie napisali że z Polski.
2
@fcbarcafan19 nigdzie w tekście nie wspomnieli, że to polska firma