Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commando "Przegrała niedawno wybory z Trumpem. Co ona ma powiedzieć. Zwykła frustracja"
co ty nie powiesz ekspercie od geopolityki XD ona to powiedziała rok temu w kampanii prezydenckiej, dokładniej mówiąc w debacie z Trumpem.
0
@Tatazolwinia a dobrze pamiętasz że to był sezon Xaviego?
1
@zabibarca no i? przecież o tym tu piszemy.
0
@DonCarletto 29 goli, prawie Raphinie dogonił
1
@Malcom przecież wypożyczenie bez opcji wykupu daje to samo, Barca odda go za darmo za rok aby tylko Como pokryło jego pensję
0
@SirChuck jak już wiadomo, wybrał jedno i drugie - pensja od Barcy i Como, granie w Como.
0
@Gall dlaczego nie napiszesz więcej i muszę googlować?
1
@constantine16 zamiana z Araujo nic nie rozwiąże - widzisz Araujo grającego w parze z Yamalem na skrzydle w ataku? Przecież on nic nie kuma.
0
@SirChuck Como go chce, ale nie chce jego pensji a Inaki nie chce pensji Como, w tym problem
1
@draxidox w idealnym świecie wszystkie drogi krajowe objęte odcinkowym pomiarem prędkości (czyli już nie odcinkowym tylko krajowym) :)
17
ja tam widzę coraz więcej znaków prowadzących do powrotu Kounde na środek i Garcia na prawej. Już mnie tu jeden kolega ostatnio wyśmiał za takie teorie, ale jestem cierpliwy i czekam, żeby go zawołać w odpowiednim momencie :)
0
@Coveta on nigdy nie był blisko najlepszych obrońców na świecie.
0
@maroon pod zawieszeniem broni może się podpisać, nie może podpisem przeklepać, że zrzeka się zajętych przez fiutina terytoriów.
0
@maroon to nie Trumpowi lub putinowi groziłoby dożywocie za zdradę stanu tylko Zeleńskiemu
1
@Nightraider jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że dają wysokie kontrakty większości naszych zawodników, ale że drugiemu bramkarzowi, który jest na niższym/równym poziomie z wiekszością bramkarzy LaLiga dali aż 4 bańki to już wcale nie rozumiem. Przecież on powinien Laportę po nogach całować jakby dostał 2 bańki.
1
@norbi77 wcześniej albo później ale zazwyczaj przerywają. Tylko zawsze czekają, żeby piłka była w neutralnej pozycji. i tutaj też czekał. Ciekawe co by krzyeczli ci hipokryci z Majorki, jakby to oni odzyskali piłkę i poszli z kontrą a sędzia by gwizdnął.
0
@tomek8756 "Murzyn potrafi!"
1
@PepGardiola DAZN ma lalige m.in. w Niemczech ale w Polsce nie
0
@Marusek coś jak przy pierwszej bramce gdzie samolubnie strzelał ale mu zeszła i wyszła asysta?
0
@Values wszystko jasne.
0
@addept nie było 37 stopni, tyle było w ciągu dnia w szczycie. Z co do reszty to nie zmienia się i piszą o tym szczegółowo w dobrych podręcznikach trenerskich
2
@Values "interesie XTB jest ogolić klienta, a nie wyszkolić żeby zarabiał…"
Skąd takie wnioski? XD
0
@Pawlusek kolejny mądrzejszy od trenera
0
@Shad0wK1ng kiedy odbył w kanale sportowym?
0
@addept w pierwszym meczu sezonu nie zmieniasz pół składu w 46 minucie xD
0
@KaammiilM1206 zobacz sobie co robiła maszyna Flicka w Barcelonie w zeszłym sezonie, po co szukasz przykładów w Bayernie? A na marginesie to "maszyna Flicka" w reprezentacji przegrywała wszystko co się dało xD
1
@Cyzix najlepiej Lamine niech wcale nie trenuje, żeby być wypoczęty na finał LM
0
@barteq nie byłby zarejestrowany
0
@pt9 możesz inwestować w etf typowo akcyjne a możesz też w bezpieczniejsze które mieszają akcje z obligacjami - wszystko zależy od twojej oceny wyważenia zysk/ryzyko. W perspektywie długoterminowej część oszczędności inwestowałbym w złoto fizyczne
1
@barceloniak_radom no w lidze hiszpańskiej to norma. 17 klubów nie wie kto będzie zarejestrowany w ich drużynach i to zapewne wina Laporty który jest szefem la Liga xdxd