0

@addept Inigo w 10 lat nie zarobił tyle co Lewy w 3 lata. taka różnica.

12

dlaczego nie mógł trenować tak jak powinien? może nie chciał trenować tak jak powinien. ale trzeba podziękować Monaco, że go wzięli i robią mu teraz 2 miesiące presezonu.

0

@barteq ale dokładnie tak samo jest z tymi dopłatami kpo - podatki zwykłego obywatela nie zmienią się jutro, pomimo, że jak zauważa Stanowski trzeba będzie spłacać te pożyczki. jeśli budżet nie będzie w stanie spłacić tej pożyczki, to najczęstszym rozwiązaniem jest podniesienie podatków (oczywiście są tez inne jak cięcie wydatków itp).
@ini_barca no właśnie cieszę się, że się zgadzamy - tak samo Stanowski wrzuca w koszty czyli inwestuje i tak samo ten pan z wywiadu, który dostał dofinansowanie z KPO

0

@ini_barca zdaję sobie sprawę, że dla większości jest to zbyt skomplikowane ;)

2

@Kuczek zapytam jutro szefa o dofinansowanie z kpo

0

@kanver_ "Zwolnij!" byłaby bardziej adekwatna.
@Safrani czy są już drony, które potrafią mierzyć prędkość?

0

@adamek20151 lipa, chyba że w robocie jest też prysznic żeby dupe umyć.

2

@draxidox ale w sumie każdy obywatel zrzuca się też pośrednio na każdą rzecz, którą przedsiębiorca jak Stanowski i każdy inny zakupi i wrzuci w koszta uzyskania przychodu. Bo Stanowski zapłaci mniejszy podatek od działalności a przez to podatek obywatela musi być wyższy żeby budżet się spinał.

1

@MOLESTA nie wiem czy akurat on, ale kojarzę słowa krytyki piłkarzy po meczach superpuchar u arabów.

0

@Nightraider ale skoro mają teraz 30 limitu i mogą zarejestrować część z nich, to jak później wejdą w 1:1 to przecież to się nie zeruje, tylko to wejście w 1:1 będzie czymś spowodowane (np. uznanie miejsc VIP czyli nowy pieniądz), i te pieniądze z VIP można rozliczyć 1 do 1 na rejestrację kolejnych

0

@Nightraider skoro mielibyśmy teraz możliwość rejestracji to nie widzę powodu czekania na 1:1 (oczywiście pod warunkiem, że ta możliwość nie łączy się z gwarancjami bankowymi itp)

2

@Eto'o9 R10 w sumie to po co utrzymywać ekstraklasę

0

@Starrk kojarzy ktoś za ile wtedy mieliśmy sprowadzić Beckhama?

0

@Kapitan9 a w Sevilli zabronią mu drażnić Viniego?

0

@clyde 50 zł nie zmieniłoby mojego życia

0

@Aragorn33 nie chce mi się mu odpisywać, bo to populista, ale płaciłby coś około 30 tyś złotych rocznie, bo tyle płacę w Niemczech prywatnie, chyba że w Polsce lekarze zarabiają więcej

0

@Encore 40 kg w tym wieku robi wrażenie

0

@Juan007 nie wlicza się do limitu na płace, ale pozostaje kosztem, który wpływa na ffp

0

@Juan007 no przecież to ci napisałem

2

Odważne słowa prezesa, bo skoro tam się zgłosi nawet powiedzmy 10 tys karneciarzy, to prezes będzie musiał wyłożyć na ich przelot 10 mln eur albo więcej.

0

@FcPortoFan1999 łatwiejsze wybranie kapitana niż sprawienie żeby ta drużyna coś grała. To miałem na myśli.

0

@CLS63AMG noszą bo im za to płacą. A na drugą część ci nie odpowiem bo pierwszy raz słyszę :)

0

@Who_you_mam różnica taka, że wtedy odchodzili raczej emeryci a teraz saudowie sypią lepszą kasą przez co odchodzą coraz młodsi a jeśli chcą zostać w Europie to negocjują wyższe pensje.

0

@FcPortoFan1999 a wyznaczenie kapitana to jedno z łatwiejszych

2

@Nightraider de Jong też może mieć wątpliwości czy przedłużać gdy widzi jakie są cyrki z rejestracją

0

@Destroyer_of_Worlds ale salary cup też istnieje w la Liga

0

@CLS63AMG natomiast nawet jak ich sprzątną to na ich miejsce przyjdą inni

A gdzie oni ich sprzątną?

0

@Kgorecki2500 będzie trwały tak długo, jak będzie pamiętał co im obiecał - czyli do jutra

6

@Karol145 nie wie, że autostrady są płatne i czołgi zatrzymałyby się na bramkach

0

@Nightraider robią to samo co z ogłoszeniem super ligi - najpierw ogłaszają i teraz bedą czekać na reakcję kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?