1

@Vurt czyli prawdopodobnie wracamy ze wszystkimi rozgrywkami na Montjuic a mecz z Valencia na Camp Nou bez kibiców bo na Montjuic jest wtedy koncert. Nie ma szans, żeby w tydzień dostali pozwolenia na otwarcie Camp Nou

1

@Ryse to nie warzywa są twoim problemem tylko cukry i nadwyżka kaloryczna. Człowiek nie musi jeść warzyw, w ostateczności te brakujące mikroelementy możesz spróbować zastąpić suplementami. Podsumowując: mniej jeść, więcej białka mniej węglowodanów, więcej ruchu. Z owocami też nie przesadzaj jak chcesz schudnąć.

0

@Nightraider podobno piłkarz może być amortyzowany max 5 lat nawet jak ma dłuższy kontrakt

0

@MesQueUnClub_87 pamiętam transfer R10 i nie robił wow. Szwagry rozbudzili nadzieje ściągnięciem Beckhama a Ronaldinho wtedy nie był jeszcze gwiazdą i nie wiadomo było czego się po nim spodziewać. W sumie podobna historia jak z Neymarem, gdzie to było takie 50/50 czy się sprawdzi u nas. Nazario też wystrzelił w kosmos u nas ale w momencie przyjścia nie było wow. Wszystkie te transfery to coś w stylu Pedriego - umiarkowane oczekiwania w trakcie transferu a dopiero po przyjściu wow.

Większe wow w momencie transferu robił Riquelme, bo z niego media barcelonskie robiły zbawcę naszej drużyny, która wszystko odmieni.

0

@Lanosss to normalna zasada, ale zapewne nie ma dopisku, że doba liczy się od 0:00 do 23:59 i to wprowadza w błąd niektórych.

Jak wynajmuję pokój w hotelu na dobę to nawet jak przyjadę o 22:00 to wiem że rano muszę robić wypad.

4

@boss000 górnicy otwierają szampany

0

@Criss18Barca a jakie transfery były dla ciebie kiedyś wow? Ja tylko kilka bym takich znalazł - Neymar do PSG (negatywny), CR do realu (cena), Ibra do Barcy (fajny grajek i wielkie nadzieje), Fabregas do Barcy (przez ten hype w mediach i sagę)

0

Czyli Lewy to zodiakalny lew ale na granicy panny. W sumie to idealnie to pasuje do niego.

0

Skazany w Niemczech neonazi identyfikuje się od niedawna jako kobieta i został przeniesiony do kobiecego więzienia w Chemnitz https://www.nius.de/gesellschaft/news/neonazi-liebich-frauengefaengnis/c475cf16-29c8-41ee-b52e-2f3353e6240f


1

@Robert520 chyba pod stadionem

0

@Nightraider spoko dzięki, teraz wszystko jasne

0

@Gaucho szkoda że nie można kupić z białym numerem i białym nazwiskiem - byłoby idealnie

0

@Roobo znając ciebie to liczyłem że wyskoczy jakiś uchodźca albo Tusk

0

@Tasde noworodek i 2 latka już ci złamały psychikę? to zaczynam się o ciebie martwić i o nich

0

@Nightraider wnioskuję na podstawie capology, wiadomo, że źródło jest jakie jest. ale tam jest napisane, że w swoim pierwszym sezonie zarabiał 25 mln, co w sumie jest realistyczne patrząc na to, jakie kontrakty dawał Bartomeu. Zakładam, że w kontrakcie miał taką stałą pensje aż do dziś, bo raczej nie malejącą. i teraz dalej patrząc na capology w kolejnych latach zarobił 3 (drastyczna redukcja po ugodzie z Bartomeu), 9 (lekka redukcja po przyjściu Laporty), 18, 18, 19 (trzy lata Laporty gdzie wygląda to realistycznie bo płacili mu więcej, ale nie pełne 25 mln). Jeśli teraz to zsumować to po stronie należności jest 6 x 25 mln, a po stronie płatności jest 25, 3, 9, 18, 18, 19 co daje 92 mln. Różnica to ca. 60 mln.

Czyli teraz te "moje" 60 mln by się nie zgadzało pod warunkiem, że przychodząc do nas umówił się na niższą pensję? Masz jakieś inne źródła ile miał u nas zarabiać?

0

@Laminedependencia czyli jesteś numer 3. Ale takim razie gdzie mecz z Valencią?

0

Jaki poziom optymizmu u was na rundę jesienną:
1. zagramy na Camp Nou w lidze i LM
2. zagramy na Montjuic w lidze i LM
3. zagramy LM na Monjuic a ligę na Camp Nou
4. zagramy LM na Montjuic a ligę na Camp Nou bez kibiców
5. zagramy wszystko na Camp Nou bez kibiców
6. inny wariant?

2

@Litman są zainteresowani piłkarzem ale nie jego aktualną pensją

0

@Nightraider to może być prawda, że oni mu wiszą na chwilę obecną około 60 mln?

1

@nabial już raz rzucił papierami po konflikcie z Salihamidzicem. Wprawdzie ostatnio mówił, że z wiekiem stał się cierpliwszy, ale zapewne i jego cierpliwość ma swoje granice.

0

@esem91 two retards fighting

6

@buglikos bo nie mamy Hallanda?

0

Jak tak dalej Deco z Lapciem będą grzebać w składzie, to Hansi rzuci papierami tak jak zrobił w Bayernie

0

@Malcom tak z pewnością Hansi mu to powiedział. Bo postawił sobie za cel wygrać 3 puchary bez rezerwowych xD

4

@Coveta wszystko się zgadza oprócz tego że Sali za chwilę odszedł. On jeszcze zdążył zatrudnić i zwolnić Nagelsmana i zatrudnić Tuchela. Dopiero wtedy zarząd stracił cierpliwość do niego i wywalili jego oraz drugiego amatora Kahna

0

@draxidox w Niemczech na hulajnogę musisz wykupić OC i dostajesz blachy. Od tego bym zaczął zmianę przepisów.

1

@Sulimo duża szansa, że to sami producenci wypuszczają takie historie żeby było głośno i się klikało i sprzedawało.

0

@Encore partie się nie zmienią, zmienią się tylko zdjęcia pod spodem

0

@kamsi to jest oznaczenie Fifa International cup.

0

@RafiVeB nie przesadzaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?