6

"Barcelona musi zarejestrować Wojciecha Szczęsnego i Gerarda Martína, a wcześniej mówiło się przecież o wpisaniu do pierwszej ekipy również Marca Bernala i Roony’ego Bardghjiego."

Z tego fragmentu można wnioskować, że z Szwedem nie ma problemu, bo jest zarejestrowany w drugiej drużynie. A przecież to nieprawda i nie ma znaczenia czy pierwsza czy druga drużyna - problem z rejestracją jest taki sam.

0

@priest9999 w ostatnich sezonach nie traciliśmy jakoś znacząco mniej bramek niż w zeszłym sezonie. Wyjątkiem był właśnie pierwszy sezon Xaviball ale wydaje mi się, że mało kto chciałby znowu powrotu do tej taktyki.

29

To jest ten sędzia co płakał niedawno na konferencji. No to przekonali go, jak może zakończyć swoje smutki XDDD

1

według Laliga 20 zawodników biegających w biało-ciemnych strojach lepiej się odróżnia niż żarówiaste pomarańczowe vs granatowe XD

0

@Walker można usłyszeć spore podobieństwo do późniejszego hitu Roxette "Listen to your heart"


2

@1LY0 no i Ateny jeszcze też

2

@JanneAhonen Łódź też miała przez chwilę po wojnie trzy> Start Łódź

3

@1LY0
Włochy
• Rzym – sezon 1952/53:
• AS Roma
• Lazio
• AS Tevere Roma (choć ten trzeci klub był epizodyczny i szybko spadł).

Hiszpania
• Madryt – kilka okresów, m.in. w latach 50. i 60.:
• Real Madrid
• Atlético Madrid
• Rayo Vallecano (awansował później, ale w XXI wieku też bywało, że cała trójka grała w Primera División, np. 2011/12).

Niemcy
• Berlin – okres powojenny i późniejsze lata:
• Hertha BSC
• Tennis Borussia Berlin
• Blau-Weiß 90 Berlin
(np. w latach 70. przez pewien czas cała trójka była w 1. Bundeslidze).

Jugosławia (dawna)
• Belgrad – wielokrotnie w jugosłowiańskiej lidze:
• Crvena Zvezda
• Partizan
• OFK Beograd
(czasem także Rad Belgrad, więc nawet cztery zespoły z miasta).

Portugalia
• Lizbona – lata 40. i 50.:
• Benfica
• Sporting CP
• Belenenses

0

@Greenalley słabe porównanie z Yamalem. Bardziej pasuje z bramkarzem, któremu dałbym 3/10 gdyby miał jedną interwencję w meczu i wpuścił farfocla między nogami.

10

@Redakcja tam chyba powinno być
"Ta ręka NIE jest do odgwizdania, nie da się jej bardziej schować”

5

@Guillegavira i dlatego real dostał tylko 100 karnych więcej od Barcelony xD

0

@Czajka90 dziwne, że wiedziała w której drużynie grał ten bramkarz, szczególnie, że dopiero co przeszedł z Werderu do Frankfurtu.

3

@Greenalley miał sytuację jak na dłoni przed monitorem a i tak podjął błędną decyzję i mógł tym całkowicie wypaczyć wynik meczu. Ocena 3/10 zasadna. Ja wiem, że ci sędziowie tak obniżyli poprzeczkę, że dla niektórych kibiców jeden karny w tą czy w tamtą to nic wielkiego. Powinni mu jeszcze kwiaty wręczyć po meczu.

9

Joan Garcia to potężny kot. Przy kilku interwencjach myślałem, że transmisja przyspieszyła. Ostatni nasi bramkarze przyzwyczaili moje zmysły do slow motion.

0

@Kitek1640 tylko idioci robią ten syf więc się nie przejmuj. chyba ze też robiłeś ten syf

0

@Majkel34 a ile zdobywamy?

0

Zamiast właśnie poszerzyć pole gry na taką drużynę, żeby było więcej wiatru na bieganie to my odwrotnie, Flick beton

0

@Baranek163 Tszuchameni nie powiększył obrysu. Xd

1

@July_6_BcN "ubrać bluzę" to regionalizm i można mieć na to tolerancję, ma swój "urok" coś jak podlaskie "podoba się dla mnie". Natomiast "dwutysięczny ósmy" to zwykły błąd językowy i nie ma żadnego uzasadnienia.

3

jedna z rzeczy, która bardzo mnie drażni jest, gdy ludzie mówią np. "dwutysięcznego osiemnastego roku". Rok dwutysięczny był tylko jeden - 2000

2

@ShawnC no i kliknąłeś xD

0

@barceloniak_radom ale rozmawiamy o trochę specyficznym piłkarzu i człowieku i już ci wyżej napisałem - nie musiał kończyć kariery, mógł grać gdzieś dalej za te kilka milionów a jednak wybrał emeryturę. Później jak wiemy zglosiła się Barca i z tego co mówił w wywiadach, to nie kasa zdecydowała tylko, że to własnie TEN klub. Ale jeśli szwagry sie do niego zgłoszą, ze słuchaj głupia sytuacja wyszła, mamy 4 bramkarzy na etacie, może byś jednak poszedł na ta emeryturę. To myślę, że Wojtek na 99% powie ok, adios.

0

@barceloniak_radom po odejściu z Juve i przejściu na emeryturę pokazał, że raczej na kasie mu nie zależy. Jeśli go szwagry poproszą, a są do tego zdolni, to możliwe że po raz drugi zakończy karierę.

0

Nico to nie wiem czy miał 50 kontaktów z piłką

0

@Who_you_mam skąd przekonanie, że nie sprawdził?

5

Na pewno taka nie będzie, bo nie różni się znacznie od tej z 24/25

3

Ciekawe czy jakby Szczęsnego nie zarejestrowali, to zostanie w klubie bez gry czy jednak im powie, że wraca na emeryturę.

0

@th@les to, że w trzecim stroju możemy zagrać tylko w 4 meczach to przesadził. Sprawdziłem i ten strój pasuje do minimum 10-12 strojów domowych. Ewentualnie getry trzeba będzie zmienić jak coś dziadkowi z Laliga nie podpasuje.

0

Według mnie drugi i trzeci strój powinien być w jednolitych kolorach - w sensie koszulka, spodenki i getry. Np wszystko czarne albo wszystko żółte.

3

@Redakcja drugi tag "koszulki" prowadzi bezpośrednio do artykułu redakcji z 2018 o sprzedaży okolicznościowych koszulek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?