Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Arteta wydał więcej od przejęcia Arsenału niż Pep w tym czasie. Ale news oczywiście oszukuje
0
@Aragorn33 a które poglądy ci nie pasują?
0
@Walpiano powinien jak najszybciej uciekać od grubasa mafioza
1
@daniel32778 no nie ma mocnych, bo wbrew pozorom finansowo te kluby Bundesligi nie są wcale mocne. Bayer czy Dortmund też hurtowo wyprzedają, rotują. a wszystkie inne ciułają na poziomie mniejszych klubów LaLiga
0
@Lanosss rozumiem, że odnowi na poziomie 1 mln brutto za lata 26-29
0
@NeroTFP1
Mamo, chcemy, żeby rządziła nami Alice Weidel
Mama: mamy w domu Alice Weidel xD
0
@Hasszz dobra kobita, ja bym ją u siebie zatrudnił
1
@Lanosss ja słyszałem, że to ona jest właścicelem Uber Eats i tylko to czego nie zje sama każe rozwozić kurierom po ludziach
1
@DonCarletto tacy ludzie rządzą Polską
4
@sokot Casado zastąpi Fermina? W czym bo chyba nie w pozycji na boisku.
0
@seicel no popatrz, chyb rzecauwiscie muszę zagrać w totka xD
https://www.fcbarca.com/128782-md-kontrowersyjne-kwestie-zwiazane-ze-sprzeciwem-kapitanow-druzyn-laligi-i-afe.html
0
@Pussy Patrol polecam artykuł sprzed dwóch godzin
https://www.fcbarca.com/128782-md-kontrowersyjne-kwestie-zwiazane-ze-sprzeciwem-kapitanow-druzyn-laligi-i-afe.html
2
@AlwaysBlaugrana Roony też musi być zarejestrowany, nie ma znaczenia w której drużynie
2
@LukaszFan Na to są oddzielne punkty umowy. Nie żebym to sobie wymyślił, był już o tym news jakiś czas temu
7
żeby ktoś nie pomyślał, ze tu chodzi o jakiś szacunek do rozgrywek na terenie Hiszpanii. dostaną premie za delegację oraz aneksy w umowach, że w razie kontuzji klub będzie płacił uposażenie (bo teraz tego nie mają i jak zawodnik się połamie poza Hiszpanią to klub może go olać a kasa chorych powie, że w umowie nie ma, że może grać poza Hiszpanią) i będzie git.
0
@Karol145 nie mieli innych napatnisków, pożegnali Ibrę i Henrego. ok mieli inne plany, wzięli Villę, który oczywiście też się u nas zaznaczył, ale to już był inny etap kariery, końcówka. Przyjście wtedy młodego LS mogło stworzyć legendę niemal na miarę Messiego patrząc na to, jaki mieli ze sobą feeling i jakim kotem był LS w Liverpool (ale cały czas marzył o Barcelonie)
2
@FcPortoFan1999 piękni panowie w krawatach
5
@Karol145 team LS. i jedynie żałuję, że nie wzięli go prosto z Ajaxu.
2
ten audytor na bank nie podbije loży VIP, bo nie są głupi skoro już raz się pod tym nie podpisali. Podpiszą dopiero, jak stadion będzie otwarty dla kibiców.
5
Faza ligowa LM zaczyna się kilka kilka dni po meczu z Walencją. Nie przygotują Montjuic w 5 dni po koncercie na mecz LM. Czyli UEFA poszła nam na rękę, że pierwszy mecz da nam na wyjeździe, z Walencją na Camp Nou bez kibiców a później wracamy na Montjuic w lidze i LM.
0
@tomek8756 160 cm, 50 kg xd
6
Już lepiej zagrać na Gironie. "Otwarcie" pustego stadionu to by była legendarna wtopa
1
@Vurt czyli prawdopodobnie wracamy ze wszystkimi rozgrywkami na Montjuic a mecz z Valencia na Camp Nou bez kibiców bo na Montjuic jest wtedy koncert. Nie ma szans, żeby w tydzień dostali pozwolenia na otwarcie Camp Nou
1
@Ryse to nie warzywa są twoim problemem tylko cukry i nadwyżka kaloryczna. Człowiek nie musi jeść warzyw, w ostateczności te brakujące mikroelementy możesz spróbować zastąpić suplementami. Podsumowując: mniej jeść, więcej białka mniej węglowodanów, więcej ruchu. Z owocami też nie przesadzaj jak chcesz schudnąć.
0
@Nightraider podobno piłkarz może być amortyzowany max 5 lat nawet jak ma dłuższy kontrakt
0
@MesQueUnClub_87 pamiętam transfer R10 i nie robił wow. Szwagry rozbudzili nadzieje ściągnięciem Beckhama a Ronaldinho wtedy nie był jeszcze gwiazdą i nie wiadomo było czego się po nim spodziewać. W sumie podobna historia jak z Neymarem, gdzie to było takie 50/50 czy się sprawdzi u nas. Nazario też wystrzelił w kosmos u nas ale w momencie przyjścia nie było wow. Wszystkie te transfery to coś w stylu Pedriego - umiarkowane oczekiwania w trakcie transferu a dopiero po przyjściu wow.
Większe wow w momencie transferu robił Riquelme, bo z niego media barcelonskie robiły zbawcę naszej drużyny, która wszystko odmieni.
0
@Lanosss to normalna zasada, ale zapewne nie ma dopisku, że doba liczy się od 0:00 do 23:59 i to wprowadza w błąd niektórych.
Jak wynajmuję pokój w hotelu na dobę to nawet jak przyjadę o 22:00 to wiem że rano muszę robić wypad.
4
@boss000 górnicy otwierają szampany
0
@Criss18Barca a jakie transfery były dla ciebie kiedyś wow? Ja tylko kilka bym takich znalazł - Neymar do PSG (negatywny), CR do realu (cena), Ibra do Barcy (fajny grajek i wielkie nadzieje), Fabregas do Barcy (przez ten hype w mediach i sagę)
0
Czyli Lewy to zodiakalny lew ale na granicy panny. W sumie to idealnie to pasuje do niego.