0

@mekston Arteta wydał więcej od przejęcia Arsenału niż Pep w tym czasie. Ale news oczywiście oszukuje

0

@Aragorn33 a które poglądy ci nie pasują?

0

@Walpiano powinien jak najszybciej uciekać od grubasa mafioza

1

@daniel32778 no nie ma mocnych, bo wbrew pozorom finansowo te kluby Bundesligi nie są wcale mocne. Bayer czy Dortmund też hurtowo wyprzedają, rotują. a wszystkie inne ciułają na poziomie mniejszych klubów LaLiga

0

@Lanosss rozumiem, że odnowi na poziomie 1 mln brutto za lata 26-29

0

@NeroTFP1
Mamo, chcemy, żeby rządziła nami Alice Weidel
Mama: mamy w domu Alice Weidel xD

0

@Hasszz dobra kobita, ja bym ją u siebie zatrudnił

1

@Lanosss ja słyszałem, że to ona jest właścicelem Uber Eats i tylko to czego nie zje sama każe rozwozić kurierom po ludziach

1

@DonCarletto tacy ludzie rządzą Polską

4

@sokot Casado zastąpi Fermina? W czym bo chyba nie w pozycji na boisku.

0

2

@AlwaysBlaugrana Roony też musi być zarejestrowany, nie ma znaczenia w której drużynie

2

@LukaszFan Na to są oddzielne punkty umowy. Nie żebym to sobie wymyślił, był już o tym news jakiś czas temu

7

żeby ktoś nie pomyślał, ze tu chodzi o jakiś szacunek do rozgrywek na terenie Hiszpanii. dostaną premie za delegację oraz aneksy w umowach, że w razie kontuzji klub będzie płacił uposażenie (bo teraz tego nie mają i jak zawodnik się połamie poza Hiszpanią to klub może go olać a kasa chorych powie, że w umowie nie ma, że może grać poza Hiszpanią) i będzie git.

0

@Karol145 nie mieli innych napatnisków, pożegnali Ibrę i Henrego. ok mieli inne plany, wzięli Villę, który oczywiście też się u nas zaznaczył, ale to już był inny etap kariery, końcówka. Przyjście wtedy młodego LS mogło stworzyć legendę niemal na miarę Messiego patrząc na to, jaki mieli ze sobą feeling i jakim kotem był LS w Liverpool (ale cały czas marzył o Barcelonie)

2

@FcPortoFan1999 piękni panowie w krawatach

5

@Karol145 team LS. i jedynie żałuję, że nie wzięli go prosto z Ajaxu.

2

ten audytor na bank nie podbije loży VIP, bo nie są głupi skoro już raz się pod tym nie podpisali. Podpiszą dopiero, jak stadion będzie otwarty dla kibiców.

5

Faza ligowa LM zaczyna się kilka kilka dni po meczu z Walencją. Nie przygotują Montjuic w 5 dni po koncercie na mecz LM. Czyli UEFA poszła nam na rękę, że pierwszy mecz da nam na wyjeździe, z Walencją na Camp Nou bez kibiców a później wracamy na Montjuic w lidze i LM.

0

@tomek8756 160 cm, 50 kg xd

6

Już lepiej zagrać na Gironie. "Otwarcie" pustego stadionu to by była legendarna wtopa

1

@Vurt czyli prawdopodobnie wracamy ze wszystkimi rozgrywkami na Montjuic a mecz z Valencia na Camp Nou bez kibiców bo na Montjuic jest wtedy koncert. Nie ma szans, żeby w tydzień dostali pozwolenia na otwarcie Camp Nou

1

@Ryse to nie warzywa są twoim problemem tylko cukry i nadwyżka kaloryczna. Człowiek nie musi jeść warzyw, w ostateczności te brakujące mikroelementy możesz spróbować zastąpić suplementami. Podsumowując: mniej jeść, więcej białka mniej węglowodanów, więcej ruchu. Z owocami też nie przesadzaj jak chcesz schudnąć.

0

@Nightraider podobno piłkarz może być amortyzowany max 5 lat nawet jak ma dłuższy kontrakt

0

@MesQueUnClub_87 pamiętam transfer R10 i nie robił wow. Szwagry rozbudzili nadzieje ściągnięciem Beckhama a Ronaldinho wtedy nie był jeszcze gwiazdą i nie wiadomo było czego się po nim spodziewać. W sumie podobna historia jak z Neymarem, gdzie to było takie 50/50 czy się sprawdzi u nas. Nazario też wystrzelił w kosmos u nas ale w momencie przyjścia nie było wow. Wszystkie te transfery to coś w stylu Pedriego - umiarkowane oczekiwania w trakcie transferu a dopiero po przyjściu wow.

Większe wow w momencie transferu robił Riquelme, bo z niego media barcelonskie robiły zbawcę naszej drużyny, która wszystko odmieni.

0

@Lanosss to normalna zasada, ale zapewne nie ma dopisku, że doba liczy się od 0:00 do 23:59 i to wprowadza w błąd niektórych.

Jak wynajmuję pokój w hotelu na dobę to nawet jak przyjadę o 22:00 to wiem że rano muszę robić wypad.

4

@boss000 górnicy otwierają szampany

0

@Criss18Barca a jakie transfery były dla ciebie kiedyś wow? Ja tylko kilka bym takich znalazł - Neymar do PSG (negatywny), CR do realu (cena), Ibra do Barcy (fajny grajek i wielkie nadzieje), Fabregas do Barcy (przez ten hype w mediach i sagę)

0

Czyli Lewy to zodiakalny lew ale na granicy panny. W sumie to idealnie to pasuje do niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?