0

@macio_944 a ty dalej z tymi wyjątkami potwierdzającymi regułę :)

1

@JanZagloba ustawka

0

@LambiPL miałbym wywalone w ten rower

0

@Faro skoro na stronie nike są już do kupienia spodenki to raczej byli już wcześniej przygotowani

0

@StanBarcyFan ale one są łososiowe a nie pomarańczowe. Tutaj jest dziwne oświetlenie.

4

@pluszek kto ma reagować jak to pewnie jego konkurencja nagrywała

1

@fcbarcafan19 tak wiem, że polski. O to mi chodzilo, że piszą tylko european a nie napisali że z Polski.

2

@fcbarcafan19 nigdzie w tekście nie wspomnieli, że to polska firma

0

@Lisek dzięki. W sumie z białymi getrami będzie to dobrze współgrać

2

@Gaucho oddanie go przed przedłużeniem Holendra to by była podwójna głupota

0

@JohnKennedy pewnie średnia skoro produkują dopiero od roku :)

Najpoważniejszy incydent miał miejsce w marcu 2025 roku — SU7 włączył funkcję jazdy asystowanej (ADAS), a gdy auto zderzyło się z barierą, doszło do pożaru. Zginęły trzy studentki. Po tym wypadku chińskie władze ostrzegły producentów EV, by ostrożniej prezentowali swoje technologie autonomiczne.

0

Jak to jest z tym trzecim strojem? W sklepie stacjonarnym sprzedają z granatowym numerem i pomarańczowe nazwiska a w sklepie nike z białym numerem i białym nazwiskiem.

0

@AlexDark00 czekam z niecierpliwością na pierwszy wywiad dla Fox News

2

@betonito skąd w tobie tyle jadu?

0

Co zobaczymy pierwsze: Rushford udzielający wywiadu po hiszpańsku czy doktor Batyr po angielsku?

0

@ini_barca coś mi się pojebało. Jeden i drugi byli bardzo dobrzy w prime.

0

@patrykppp17 są już na stronie nike pomarańczowe spodenki więc na szybko to nie było ogarniane

0

@ini_barca coś chyba nie dojechałeś z komentarzem XD

3

@LukaszFan kiedyś zrozumiesz

4

A pamiętacie jak w 2022 ustalili plan odbudowy Ukrainy i Polsce dali Donbas? XD
https://miro.medium.com/v2/resize:fit:1024/1*1jHRKyx-sqfE9ULYN_zCug.png

1

@Kgorecki2500 Mucha tylko na El Clasico

0

@macio_944 wyjątki nie potwierdzają reguły tylko jej przeczą ;)

0

@Commando "Przegrała niedawno wybory z Trumpem. Co ona ma powiedzieć. Zwykła frustracja"

co ty nie powiesz ekspercie od geopolityki XD ona to powiedziała rok temu w kampanii prezydenckiej, dokładniej mówiąc w debacie z Trumpem.

0

@Tatazolwinia a dobrze pamiętasz że to był sezon Xaviego?

1

@zabibarca no i? przecież o tym tu piszemy.

0

@DonCarletto 29 goli, prawie Raphinie dogonił

1

@Malcom przecież wypożyczenie bez opcji wykupu daje to samo, Barca odda go za darmo za rok aby tylko Como pokryło jego pensję

0

@SirChuck jak już wiadomo, wybrał jedno i drugie - pensja od Barcy i Como, granie w Como.

0

@Gall dlaczego nie napiszesz więcej i muszę googlować?

1

@constantine16 zamiana z Araujo nic nie rozwiąże - widzisz Araujo grającego w parze z Yamalem na skrzydle w ataku? Przecież on nic nie kuma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?