Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zieliniak jak zapodasz bubla to twój mózg się uczy żeby naprawić błąd następnym razem. tak działa ludzki mózg i dlatego latamy kosmos.
0
@Faro Raphia by to strzelił z zamkniętymi oczami
1
@fcbarcafan19 przy wypadku mniejsza szansa na przeżycie :)
0
@Eto'o9 R10 Olo wygra jak szwagry sprzedadzą Fermina za 30 baniek
0
@MirusAmisz kapitana drużyny piłkarskiej nie wybierają żeby płynnie przemawiał przed pucharem gampera. poza tym widać, że nie przemawiałeś nigdy nawet przed 100 osobami.
1
Inigo w debiucie 42 kontakty z piłką, u nas miał zazwyczaj około 100. widać, że chciał odpocząć
5
@4Fabregas4 mam nadzieję, że będziesz nagradzał piątego kapitana brawami jak zostanie nim Lewy
1
Dro wygląda jakby miał 12 lat
1
@Sysia11 kapitan jest wyborem piłkarzy bo to on ich reprezentuje w kontaktach z klubem. wybór kapitana przez trenera/selekcjonera zdarza się w patologicznych sytuacjach
3
@MirusAmisz wyjdź przed kilka tysięcy ludzi i powiedz to co chciałeś, nie musi być w hiszpańskim, wystarczy po polsku. ciekawe ile rzeczy zapomnisz.
0
Jakaś laska do mnie napisała, ciekawe czy coś z tego będzie
https://ibb.co/Kc1hgxmV
17
Prosto z samolotu do pierwszego składu, a Ansu od pięciu meczów szlifuje formę na debiut. to są te detale.
0
@seicel wątek jest o pieniądzach a nie o kibicach
2
@Yolas tam też raczej nie będą grać przy pustych trybunach
1
@Herato byłem na tym meczu :)
https://ibb.co/7d9Cq0XP
0
@Lanosss ty dalej nie rozumiesz
0
@Lanosss niesamowite szachy 5d. Oddali najlepszego środkowego obrońcę, jedynego lewonożnego, żeby zrobić miejsce w ffp. A ta twoja teoria o podwyżce to też XD bo jakby w ten sposób można było omijać ffp to mogli mu dać pensję 50 mln
2
Przynajmniej mecz wybrali optymalny - po nim mamy 2 tygodnie przerwy
0
@JohnKennedy gdzie oni im zrobili takie zdjęcia?
0
Odnośnie Inigo taka rzecz mnie zastanawia - przyszedł do nas w 2023 na 3 letni kontrakt (2+1). Kontrakt przedłużyłby się z automatu. W takim razie po co szwagry tak się spieszyli, żeby przedłużać ten kontrakt wcześniej? Jaki to miało sens? Jeśli w pierwotnym kontrakcie miał już zapis, że może odejść za darmo, to przy przedłużaniu była okazja żeby ten zapis zmienić - ufamy ci, potrzebujemy, zostań jeszcze rok. A ci przedłużyli z nim kontrakt po czym 4 miesiące później puścili za darmo. Wtf?
0
@mkord no to lepiej już nic nie pisać niż chwalić się 19 km
0
@PJ777 przecież to nie 50 mln jest problemem tylko kwestia rejestracji.
1
@Jakchcesz wybudował apartament bez dachu to teraz musi robić za parasol
0
@LukaszFan tylko u Arabów ma szansę na przedłużenie na kolejny rok. U nas by już przedłużenia nie dostał, a jeśli to nie na takich warunkach jak teraz miał. Za rok dużo mniejsza szansa, że araby by się po niego zgłosiły i dały mu taką pensję.
0
@RosjaninBut mnie to wkurza, że wojewoda jednym podpisem nakazał demontaż tablicy ale na odnowienie zniszczonej fasady to już chęci nie było, polska bylejakość
0
@BISHBASHBOSH żeby nie wiem jak zaklinać rzeczywistość, to Lewy nie wpisuje się w to lepiej. Lewy to bardziej taki dobry wujek z zagranicy ale nie starszy brat.
1
@Arkon w moim mieście pięknie modernizują wszystkie skrzyżowania, przejściach dla pieszych niewidomych - oznakowanie poziome itd, i co im po tym, jak na środku stoi albo leży hulajnoga albo rower na minuty.
0
@Laminedependencia ter Stegen nie grał z City w zeszłym sezonie
0
"ale w dyrekcji sportowej od dawna podkreślano, że nie jest to korzystne, gdy w kadrze są piłkarze z tylko rokiem umowy."
Ci dziennikarze to mają jakieś teksty kopiuj wklej i wrzucają je w losowych momentach od czapy.
0
@partymaker wróżenie z fusów