1

@Karol145 Ilkay też był liderem, miał poważanie w szatni, doświadczenie, nie bał się głośno powiedzieć swojego zdania.

4

jakby był gotowy i otwarty na jakieś mediacje, to by zadzwonił do Deco a on pisze jakieś elaboraty na portalach. Dziwni ludzie, dziwne czasy.

3

@Faro oficjalnie jeszcze chyba nie odszedł

1

"ten gość, który się ubiera jak dziecko małe. którego prawdopodobnie mama ubiera"

ale zaściankiem zajechało. to jakiś oficjalny ekspert fcbarca, nie daj boże redaktor?

0

@michal26 "2. Polepszyć defensywę, bo ilość traconych goli, to był absurd. "

przecież to nie zawodnicy tylko taktyka powodowała tak dużą liczbę traconych goli. polepszysz defensywę, to pogorszysz ofensywę.

0

Podobno klub nie może odebrać opaski kapitana Niemcowi bo się nie podpisał

0

@Criss18Barca i jeszcze piłkarze jak ter Stegen sprawiają dodatkowe problemy

2

@Barcanajlepszyteam uratowali poznańską starówkę przed dewastacją

2

czyli Hansi ma dzisiaj dwie poważne sprawy do omówienia - opaska kapitańska i metody antykoncepcji

0

@Lionel_Messi10 nie chce mi się wierzyć, że na lokalnym targu mieli koszulki ze wszystkimi numerami.

3

@Krystiansigma2734 chłopie Niemiec jest jaki jest, ale raczej rano się nie maluje xD

3

Po co ktoś podbił ten felieton?

0

@Herbert SR był najstarszy stażem więc został kapitanem

0

Zostaniemy z czterema bramkarzami plus Kochen.

0

@AlwaysBlaugrana "Dostanie wynagrodzenie, które zgodził się rozłożyć w czasie wiec klub tego go tutaj nie oszuka tylko odda co mu obiecali. "

W sumie to się tego 50 baniek uzbierało. I jak rozwiążesz umowę jednostronnie to musisz to wypłacić od razu a nie w ratach. Także powodzenia.

4

@Kazragore nie, to nie jest logiczne i nie da się tak.

13

W sumie tylko ostatni akapit wnosi coś nowego. Reszta to powtarzanie tego co już tu było w innych newsach. Dziwię się, że się chciało to komuś pisać od nowa.

0

@Azi kurde ale ty jesteś wszystko wiedzący, podziwiam

3

@Malcom piłkarz nie jest kontuzjogenny chyba, że notorycznie fauluje przeciwników

3

@fart najlepsze, że naród odzyskuje wolność po 45 latach i w pierwszych wolnych wyborach prezydenckich wprowadza do drugiej tury anona z Kanady xD

0

@Szymemdymek Nawrockiego? Chyba za późno

3

Polacy już 35 lat temu pokazali, że lubią głosować na kandydatów komicznych - Stan Tymiński ze swoją czarną teczką i żoną indianką przetarł szlaki

0

@kuczyniak nie wiadomo gdzie zagrają, nie wiadomo ile będzie miejsc. Trzeba czekać. Jeśli twoim priorytetem jest wizyta na stadionie, to zakupu biletu bym zaczął i oczywiście samolot tego samego dnia. Nocleg na końcu.

0

@Darek_Maruszczak dawaj to jako komentarz na la rambla bo jako naczelny nie zapłaciłbym za taką wierszówkę

0

@Frimpong Dest pewnie nawet nie znał tego kolesia w garniturze. wiecznie upalony

0

@Kozinho. przecież tu nie chodzi o zwrot niemcom tylko rzymianom

1

@Gaucho urojenia jakiegoś radka pogoda który zadaje pytania bo sam jest za głupi żeby odpowiedzieć. nie pomogę.

7

@Destroyer_of_Worlds szkoda, że nie znasz przepisów, to byś nie musiał tego komentarza pisać i tracić czasu.

1

@Herbert wiadomo, że nie wiemy jak szwagry piszą te umowy. ale to by było dobre, jakby jeszcze się kiedyś sądzili z niemcem, czy chodziło o minimum jedną pełną połowę meczu czy o dokładnie 45 minut xD

1

@Herbert do mediów przedostaje się tylko to, co ma się przedostać. Przecież na rozsądek, to gdzie mu się ta kontuzja pleców odnowiła - nagle pod prysznicem? On miał prawdopodobnie nieogarnięte te plecy od dwóch lat, coś na zasadzie - da się grać, ale idealnie nie jest. Klub to tolerował, ale jak doszła kontuzja kolana, to uznali, że zdrowotnie już się nie pozbiera na bycie w top.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?