Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
jakby był gotowy i otwarty na jakieś mediacje, to by zadzwonił do Deco a on pisze jakieś elaboraty na portalach. Dziwni ludzie, dziwne czasy.
3
@Faro oficjalnie jeszcze chyba nie odszedł
1
"ten gość, który się ubiera jak dziecko małe. którego prawdopodobnie mama ubiera"
ale zaściankiem zajechało. to jakiś oficjalny ekspert fcbarca, nie daj boże redaktor?
0
@michal26 "2. Polepszyć defensywę, bo ilość traconych goli, to był absurd. "
przecież to nie zawodnicy tylko taktyka powodowała tak dużą liczbę traconych goli. polepszysz defensywę, to pogorszysz ofensywę.
0
Podobno klub nie może odebrać opaski kapitana Niemcowi bo się nie podpisał
0
@Criss18Barca i jeszcze piłkarze jak ter Stegen sprawiają dodatkowe problemy
2
@Barcanajlepszyteam uratowali poznańską starówkę przed dewastacją
2
czyli Hansi ma dzisiaj dwie poważne sprawy do omówienia - opaska kapitańska i metody antykoncepcji
0
@Lionel_Messi10 nie chce mi się wierzyć, że na lokalnym targu mieli koszulki ze wszystkimi numerami.
3
@Krystiansigma2734 chłopie Niemiec jest jaki jest, ale raczej rano się nie maluje xD
3
Po co ktoś podbił ten felieton?
0
@Herbert SR był najstarszy stażem więc został kapitanem
0
Zostaniemy z czterema bramkarzami plus Kochen.
0
@AlwaysBlaugrana "Dostanie wynagrodzenie, które zgodził się rozłożyć w czasie wiec klub tego go tutaj nie oszuka tylko odda co mu obiecali. "
W sumie to się tego 50 baniek uzbierało. I jak rozwiążesz umowę jednostronnie to musisz to wypłacić od razu a nie w ratach. Także powodzenia.
4
@Kazragore nie, to nie jest logiczne i nie da się tak.
13
W sumie tylko ostatni akapit wnosi coś nowego. Reszta to powtarzanie tego co już tu było w innych newsach. Dziwię się, że się chciało to komuś pisać od nowa.
0
@Azi kurde ale ty jesteś wszystko wiedzący, podziwiam
3
@Malcom piłkarz nie jest kontuzjogenny chyba, że notorycznie fauluje przeciwników
3
@fart najlepsze, że naród odzyskuje wolność po 45 latach i w pierwszych wolnych wyborach prezydenckich wprowadza do drugiej tury anona z Kanady xD
0
@Szymemdymek Nawrockiego? Chyba za późno
3
Polacy już 35 lat temu pokazali, że lubią głosować na kandydatów komicznych - Stan Tymiński ze swoją czarną teczką i żoną indianką przetarł szlaki
0
@kuczyniak nie wiadomo gdzie zagrają, nie wiadomo ile będzie miejsc. Trzeba czekać. Jeśli twoim priorytetem jest wizyta na stadionie, to zakupu biletu bym zaczął i oczywiście samolot tego samego dnia. Nocleg na końcu.
0
@Darek_Maruszczak dawaj to jako komentarz na la rambla bo jako naczelny nie zapłaciłbym za taką wierszówkę
0
@Frimpong Dest pewnie nawet nie znał tego kolesia w garniturze. wiecznie upalony
0
@Kozinho. przecież tu nie chodzi o zwrot niemcom tylko rzymianom
1
@Gaucho urojenia jakiegoś radka pogoda który zadaje pytania bo sam jest za głupi żeby odpowiedzieć. nie pomogę.
7
@Destroyer_of_Worlds szkoda, że nie znasz przepisów, to byś nie musiał tego komentarza pisać i tracić czasu.
1
@Herbert wiadomo, że nie wiemy jak szwagry piszą te umowy. ale to by było dobre, jakby jeszcze się kiedyś sądzili z niemcem, czy chodziło o minimum jedną pełną połowę meczu czy o dokładnie 45 minut xD
1
@Herbert do mediów przedostaje się tylko to, co ma się przedostać. Przecież na rozsądek, to gdzie mu się ta kontuzja pleców odnowiła - nagle pod prysznicem? On miał prawdopodobnie nieogarnięte te plecy od dwóch lat, coś na zasadzie - da się grać, ale idealnie nie jest. Klub to tolerował, ale jak doszła kontuzja kolana, to uznali, że zdrowotnie już się nie pozbiera na bycie w top.
0
@Herbert Klub (trenerzy, fizjo itd) na bank wiedzieli już pod koniec sezonu, że plecy Marka są do operacji wcześniej czy później. Tak więc można powiedzieć, że klub ściągnął nowego bramkarza bo wiedział, że stary jest kontuzjowany.