Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore 40 kg w tym wieku robi wrażenie
0
@Juan007 nie wlicza się do limitu na płace, ale pozostaje kosztem, który wpływa na ffp
0
@Juan007 no przecież to ci napisałem
2
Odważne słowa prezesa, bo skoro tam się zgłosi nawet powiedzmy 10 tys karneciarzy, to prezes będzie musiał wyłożyć na ich przelot 10 mln eur albo więcej.
0
@FcPortoFan1999 łatwiejsze wybranie kapitana niż sprawienie żeby ta drużyna coś grała. To miałem na myśli.
0
@CLS63AMG noszą bo im za to płacą. A na drugą część ci nie odpowiem bo pierwszy raz słyszę :)
0
@Who_you_mam różnica taka, że wtedy odchodzili raczej emeryci a teraz saudowie sypią lepszą kasą przez co odchodzą coraz młodsi a jeśli chcą zostać w Europie to negocjują wyższe pensje.
0
@FcPortoFan1999 a wyznaczenie kapitana to jedno z łatwiejszych
2
@Nightraider de Jong też może mieć wątpliwości czy przedłużać gdy widzi jakie są cyrki z rejestracją
0
@Destroyer_of_Worlds ale salary cup też istnieje w la Liga
0
@CLS63AMG natomiast nawet jak ich sprzątną to na ich miejsce przyjdą inni
A gdzie oni ich sprzątną?
0
@Kgorecki2500 będzie trwały tak długo, jak będzie pamiętał co im obiecał - czyli do jutra
6
@Karol145 nie wie, że autostrady są płatne i czołgi zatrzymałyby się na bramkach
0
@Nightraider robią to samo co z ogłoszeniem super ligi - najpierw ogłaszają i teraz bedą czekać na reakcję kibiców.
0
@Pussy Patrol z ostatnim zdaniem to bym polemizował.
0
@FcPortoFan1999 tu nikt nie będzie poszkodowany, bo obydwie drużyny są na to chętne. na siłę ich tam nie wysyłają.
0
@FcPortoFan1999 ale raczej te same kluby nie będą grały w tym samym sezonie. Poza tym widać że to już było planowane przed sezonem i specjalnie pod.ten mecz ustawili kalendarz. W drugiej części sezonu raczej nie ma miejsca na taki mecz dla drużyn grających w pucharach.
9
@PatrychoO Pizza będzie 31 sierpnia jak będą rozkminiać rejestrację
0
Ciekawe kto to sponsoruje i jaka kasa
0
@heniusss nie, to jest formalnie nowy kontrakt jeśli chodzi o rejestrację, bo stary mu się kończył z końcem sezonu.
0
@Vegeta88 i tak sprzedają tylko bezalkoholowe
0
@tbas a co ma rejestracja do okna transferowego? Przywalanie się z dupy
4
@JohnKennedy już nieraz pisałem, że kupienie do składu kolejnego biegającego krasnala mija się z celem.
0
@clyde ale jak ci się sprawnie udało jednoznacznie wykluczyć ruskie prowokacje to szok normalnie
0
@Faro jak to była jakaś przepuklina czy inny ucisk na nerw, to ulga jest praktycznie zaraz po operacji więc to dobry znak dla Niemca że nie chodził skulony
2
@misterio miałem kumpla nerda, przy naszym bloku była budka telefoniczna, która była wpięta do skrzynki w naszej piwnicy - puściliśmy pionem kabel od mieszkania i w nocy wpinaliśmy się w tą linię, dzięki temu mieliśmy internet za darmo, przez rok nikt się nie kapnął, później wykupiliśmy SDI od tepsy
0
@Faro a znasz raport medyczny i czego dotyczyła operacja?
0
@Czajka90 żadne płyny do okien gazety szmaty itd. Zwykły płyn do naczyń, gąbka i ściągaczka do szyb - okno umyte w 2 minuty
1
@gumaz skoro nie stać ich na mieszkanie to dlaczego nie kupią sobie domu?
1
@Aragorn33 dlaczego teraz jest czas na korygowanie a nie było go jak wnioski były składane? Co się zmieniło? Czekali, aż obywatele im wyślą co trzeba korygować? XD