Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
50% od transferu czy od zysku? Bo jak to drugie to zarobią max. 7 mln a jak pójdzie gdzieś za powiedzmy realistyczne 12 mln to zarobimy 3 mln.
0
@Juan007 wyrejestrowanie nic nie daje, bo dalej jest na liście płac.
0
@BORO_12 Rashford będzie zarejestrowany warunkowo (nowe zasady Tebasa), podobnie Szczęsny jako zawodnik bez klubu. Pozostaje Garcia i to właśnie jego próbują zarejestrować w miejsce niemca.
3
@karolek981 Karolek to tak nie działa
2
@nowy19pl a co ma zrobić klub? zasady są jakie są, mamy problem z rejestracjami to co ma zrobić zarząd? usiąść i płakać? patologia to takie komentarze jak twoje. jak byśmy zostali bez bramkarza, bo marek poszedł na L4, nikogo by nie kupili, zostałby tylko Penia, to też byś tu pewnie napisał że to patologia.
0
@Rhaan co ty gadasz za fantazje? jakie zerwanie kontraktu w wieku 28 lat z winy klubu? xD 5 lat temu to Laporty jeszcze nie było, a kontrakt ostatni raz przedłużał na tych dobrych dla niego warunkach w 2023
1
@Rhaan klub też mu poszedł na rękę bo dostał dodatkowe 3 lata kontraktu i dobrą pensję. W żadnym klubie w Europie nie dostałby takiego kontraktu w tym wieku z taką historią kontuzji. Poza tym chyba zauważyłeś, że jutro będzie operowany - myślisz, że klub nie wiedział tego kilka miesięcy temu? To nie jest kontuzja, którą złapał tydzień temu. Te problemy z plecami ciągną się za nim już dwa lata po poprzedniej operacji.
1
@mkl87 nie ma na świecie trudniejszego klubu do pracy jak Barca. Dodatkowo trafił na okres największych wojen medialnych z realem i Mourinhio. Zryło mu to banię
2
@BIGCULES dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi
Rzeki. A poza tym Musisz sprawdzić znaczenie tego powiedzenia bo używasz go błędnie
1
@ProMILs już jak dabiutował to musiał mieć kilka cm powyżej 170 bo tyle ma Xavi a Yamal stojąc obok niego był sporo wyższy.
0
@JaneKOS Huja gra, Huja strzela. Udany debiut.
0
@Schoogs te 82,5 tys to jest max na tym stadionie. Możliwe, że na finale był też komplet, tylko fifa coś pozmieniała zgodnie ze swoimi wytycznymi i ograniczyła miejsca ze względów bezpieczeństwa, albo ograniczyli normalne miejsca kosztem zwiększenia miejsc VIP.
0
@FcPortoFan1999 ty nie dość że nie kibicujesz Barcelonie to Porto też nie
5
@Encore dobrze ze już w tym kraju nie mieszkam, rodziny mi szkoda
0
@FcPortoFan1999 to ciekawe nie wiedziałem. mnie oznacza Walker przy tych piosenkach, to dostanie bana jak ja dostanę wcześniej bana. , muszę się pilnować
0
@RoberDzik jestem tak stary, że pamiętam jak Ła rambla pisała, że Messi nie nadaje się na kapitana Argentyny
0
@FcPortoFan1999 za to jest kara?
0
@APTAPT spoko, mam nadzieję, że zapoznasz się dodatkowo z kontekstem jej stejtmentu wtedy :)
0
@APTAPT obrażasz te piłkarki nie znając kontekstu i tylko jako kolejny powielasz nieprawdę a pouczasz innych. XD
7
powinni rozdzielić dwie sprawy
1. kapitan reprezentujący drużynę w sprawach klubowych - wybiera drużyna
2. kapitan na boisku - jeśli wybór drużyny nie pokrywa się z wizją trenera, ostatnie słowo ma trener.
0
@BORO_12 prawdopodobnie bedą głosować tylko nad piątym kapitanem i hierarchia pozostanie (1. Araujo). reszta to nagonka i wymysły dziennikarzy.
0
@Herbert i trzeba jeszcze zwrócić uwagę na ostatni akapit - wynika z niego, że rozchodzi się o głosowanie na piątego kapitana :)
2
@Pawci023x Ja bym zrobił kurs na spawacza
4
@Szczygiel06 coraz więcej tych uchodźców
0
@Astad książki trzeba kończyć w jakimś określonym czasie? pytam serio, nie mam dzieci i nie wiem jaki jest aktualnie trend
0
@Lucyffffer1922 kiedyś to sprawdzałem, nie mam siły znowu, ale jak się nie mylę, to w pierwszej kadencji Laporta w dwa lata wymienił cały skład (poza wychowankami i Eto, którego też wypychali w drugim sezonie). On ma chyba taką misję, teraz wygląda to podobnie, z De Jongiem jakoś się narazie pogodzili (było blisko) no i zostaje Pedri ale to jak wychowanek. Kogoś pominąłem jeszcze?
0
@Lucyffffer1922 że gra w takich rękawicach?
16
@Herbert tak się właśnie tworzy newsy z niczego
0
@Kasy
- czysto kolego
- czysto
- nie podpowiem, dopiero ruszyłem
- czysto
1
@tbas tego raczej nie robi się w jednym ciągu dzień po dniu tylko terminy są ustalane indywidualnie a teoria online. Mnie zastanawia co innego - 8 dni teorii po 11 godzin dziennie?? Oni tam doktorat piszą? XD