0

@patrykppp17 poza Athleitc i real to wszyscy mają mniejsze albo większe.

4

Ekitike czytany od tyłu to?

1

@Ku84fcb jeszcze Athleitc ma luz. Poza tym Sociedad, Villarreal, Betis w miarę stabilnie.

0

@Michu94 tak powiedział potwierdzam byłem mikrofonem

0

Skoro trenuje z drużyną to już musieli podpisać papiery.

0

@Faro odnoszę się do twojego komentarza "Flick ich nawet nie robił przy wyniku 5:0". Nie lubię takich manipulacji, bo to po prostu nie jest prawda. W sezonie takich meczów gdzie prowadziliśmy 5:0 było chyba pięć, i w każdym były zmiany w ofensywnej formacji.

0

@Faro a co to za herezje o braku rotacji? Praktycznie w każdym meczu gdzie wysoko prowadziliśmy, okolo 60-70 minuty był zmieniany ktoś z trójki Raphinia, Yamal, Pedri, często nawet dwóch albo trzech.

4

W styczniu na pół roku do końca kontraktu optymizm eksploduje

3

@Criss18Barca co ty za teorie wymyślasz to stadiony świata XD. jego ex to Niemka i nie jest związana z Barceloną, dzieci nawet jeszcze nie chodzą do szkoły, to młodsze urodziło się rok temu. chodzą nawet newsy, że ona już nie mieszka w Hiszpanii i wróciła do Niemiec. może najważniejsza dla niego jest ta nowa dupa. ale ona chyba nie ma problemu podróżować po świecie.

0

@Colon dobry content wrzucasz, ale dawaj może więcej z koncertów, bo to jednak człowiek i posłucha i popatrzy

0

@RosjaninBut jacy pradziadkowie? gdyby nie wojna 1939 to sanacja by weszła na drugi poziom i Becka zastąpiłby ktoś o poglądach Studnickiego a wojna i tak była nie do uniknięcia. Czyli Polska byłaby państwem osi kilka lat później. Do tego się właśnie trzepią twoje autorytety w stylu Jabłońśkiego. Oni teraz nie lubią niemiec, ale jakby 4 rzesza rządziła światem, to oni by nie mieli problemu.

1

@Faro to dlaczego piszesz, że Kounde ma więcej od Araujo. Araujo 16 mln, myślisz że te bonusy to są jakoś strasznie ciężkie do spełnienia?

0

@VeB 1899 no z Kobe muszą w nich zagrać, a kiedy wejdzie do sklepów to pewnie nawet nike nie wie, oni tak samo ogarnięci są jak nasze szwagry

0

@Barca_Big_Moment pis i większość konstytucyjna XD nawet kwalifikowanej nie będą mieć razem ze swoimi podnóżkami z konfederacji.

2

@unic bo jeśli z jakiegoś powodu byśmy go nie podpisali, to wraca do Anglii i ManU ma dużo mniej czasu żeby go gdzieś wytransferować. Tylko, że to bez sensu, bo jeśliby nie przeszedł badań to nie nasza wina i raczej na taki zapis nawet szwagry by się nie zgodziły

2

@Popitek12 Pirlo

0

@kubix05 ciekawe czy zamówił karły na imprezkę

3

Czaicie to? Jakiś chłop napisał, że u niego w firmie było 5 pożegnań i musiał pochwalić się tym w internecie.

0

@mercurial2000 był mecz gdzie Pedri musiał się przenieść bliżej Yamala bo Fort zupełnie z nim nie współpracował. Sporo mu brakuje nawet jako rezerwowy

1

@AlexDark00 już nie ma w klubie tych, którzy sprowadzali Raphinię

1

@Litman można policzyć na palcach jednej ręki bramkarzy w laliga którzy zarabiają więcej od niego.

0

@Lisek twój kolega redakcyjny @blazeq był większym optymistą - wspominał go Footroll we wczorajszym filmiku :)

5

@Kondziubarca no to załapał się do Footrolla :) od 6 minuty


1

@Aragorn33 jesteś prawnikiem?

0

@MesQueUnClub_87 może tak być, ale chyba nie wierzysz na słowo we wszystko co piszą w internecie ;)

3

@Herato pamiętam jak dziś

0

@Azazel_Pazuzu czasem lepiej nie mieć takiej kasy, później by przepalali na takich Braithwaitów za 20 baniek

0

@MesQueUnClub_87 jest też prawdopodobna opcja, że to stare pieczywo do zwrotu

0

@AlwaysBlaugrana dalej coś słabo liczysz, albo ja

0

@ranger3120 normalne muchy wkurzają, ale są na tyle mobilne, że otwieram im okno i raczej same wybierają drogę do życia. kątniki to nie owady, pajęczakom bliżej im do ludzkich zachowań - indywidualiści i nie wypada mi ich mordować :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?