Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykppp17 poza Athleitc i real to wszyscy mają mniejsze albo większe.
4
Ekitike czytany od tyłu to?
1
@Ku84fcb jeszcze Athleitc ma luz. Poza tym Sociedad, Villarreal, Betis w miarę stabilnie.
0
@Michu94 tak powiedział potwierdzam byłem mikrofonem
0
Skoro trenuje z drużyną to już musieli podpisać papiery.
0
@Faro odnoszę się do twojego komentarza "Flick ich nawet nie robił przy wyniku 5:0". Nie lubię takich manipulacji, bo to po prostu nie jest prawda. W sezonie takich meczów gdzie prowadziliśmy 5:0 było chyba pięć, i w każdym były zmiany w ofensywnej formacji.
0
@Faro a co to za herezje o braku rotacji? Praktycznie w każdym meczu gdzie wysoko prowadziliśmy, okolo 60-70 minuty był zmieniany ktoś z trójki Raphinia, Yamal, Pedri, często nawet dwóch albo trzech.
4
W styczniu na pół roku do końca kontraktu optymizm eksploduje
3
@Criss18Barca co ty za teorie wymyślasz to stadiony świata XD. jego ex to Niemka i nie jest związana z Barceloną, dzieci nawet jeszcze nie chodzą do szkoły, to młodsze urodziło się rok temu. chodzą nawet newsy, że ona już nie mieszka w Hiszpanii i wróciła do Niemiec. może najważniejsza dla niego jest ta nowa dupa. ale ona chyba nie ma problemu podróżować po świecie.
0
@Colon dobry content wrzucasz, ale dawaj może więcej z koncertów, bo to jednak człowiek i posłucha i popatrzy
0
@RosjaninBut jacy pradziadkowie? gdyby nie wojna 1939 to sanacja by weszła na drugi poziom i Becka zastąpiłby ktoś o poglądach Studnickiego a wojna i tak była nie do uniknięcia. Czyli Polska byłaby państwem osi kilka lat później. Do tego się właśnie trzepią twoje autorytety w stylu Jabłońśkiego. Oni teraz nie lubią niemiec, ale jakby 4 rzesza rządziła światem, to oni by nie mieli problemu.
1
@Faro to dlaczego piszesz, że Kounde ma więcej od Araujo. Araujo 16 mln, myślisz że te bonusy to są jakoś strasznie ciężkie do spełnienia?
0
@VeB 1899 no z Kobe muszą w nich zagrać, a kiedy wejdzie do sklepów to pewnie nawet nike nie wie, oni tak samo ogarnięci są jak nasze szwagry
0
@Barca_Big_Moment pis i większość konstytucyjna XD nawet kwalifikowanej nie będą mieć razem ze swoimi podnóżkami z konfederacji.
2
@unic bo jeśli z jakiegoś powodu byśmy go nie podpisali, to wraca do Anglii i ManU ma dużo mniej czasu żeby go gdzieś wytransferować. Tylko, że to bez sensu, bo jeśliby nie przeszedł badań to nie nasza wina i raczej na taki zapis nawet szwagry by się nie zgodziły
2
@Popitek12 Pirlo
0
@kubix05 ciekawe czy zamówił karły na imprezkę
3
Czaicie to? Jakiś chłop napisał, że u niego w firmie było 5 pożegnań i musiał pochwalić się tym w internecie.
0
@mercurial2000 był mecz gdzie Pedri musiał się przenieść bliżej Yamala bo Fort zupełnie z nim nie współpracował. Sporo mu brakuje nawet jako rezerwowy
1
@AlexDark00 już nie ma w klubie tych, którzy sprowadzali Raphinię
1
@Litman można policzyć na palcach jednej ręki bramkarzy w laliga którzy zarabiają więcej od niego.
0
@Lisek twój kolega redakcyjny @blazeq był większym optymistą - wspominał go Footroll we wczorajszym filmiku :)
5
@Kondziubarca no to załapał się do Footrolla :) od 6 minuty
1
@Aragorn33 jesteś prawnikiem?
0
@MesQueUnClub_87 może tak być, ale chyba nie wierzysz na słowo we wszystko co piszą w internecie ;)
3
@Herato pamiętam jak dziś
0
@Azazel_Pazuzu czasem lepiej nie mieć takiej kasy, później by przepalali na takich Braithwaitów za 20 baniek
0
@MesQueUnClub_87 jest też prawdopodobna opcja, że to stare pieczywo do zwrotu
0
@AlwaysBlaugrana dalej coś słabo liczysz, albo ja
0
@ranger3120 normalne muchy wkurzają, ale są na tyle mobilne, że otwieram im okno i raczej same wybierają drogę do życia. kątniki to nie owady, pajęczakom bliżej im do ludzkich zachowań - indywidualiści i nie wypada mi ich mordować :)