Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RoberDzik oczywiście zaobserwowałem tą zmianę w ostatnim czasie i nie mam z tym problemu. Ale akurat ten komentarz odróżnia od innych tego typu jego skrajnie subiektywny wydźwięk. Chodzi przede wszystkim o ostatnie zdanie:
"Joan Laporta skompromitował się i po raz kolejny nie spełnił swojej obietnicy, ale socios mają krótką pamięć i otwarcie stadionu na krótko przed wyborami prezydenckimi tylko mu pomoże."
Ciężko to podpiąć pod "rozjaśnienie czytelnikowi o co chodzi i co się prawdopodobnie stanie".
1
@RoberDzik ale przecież to nie chodzi o to, czy tak się stanie czy nie. Redaktor może wydać swoją opinię tak samo jak każdy użytkownik w części komentarzy, tak jak i ty to robisz i to szanuję. Natomiast doklejanie swojej opinii pod newsa jest według mnie nie na miejscu bo odbieram to jako wpływanie na opinię wykorzystując uprzywilejowaną pozycję. To nie jest felieton, nie został tak otagowany.
1
Ten subiektywny komentarz redaktora Walczak to raczej należy do strefy komentarzy a nie do newsa.
0
@Hosh "jako symbol. " wszystko spoko, ale uśmiechnąłem się lekko, bo czego to symbol? :)
0
@Kozinho. nie pomoże w czym?
0
@Hosh nie widać bo ciemno - to jest ta spalona scena?
0
@RosjaninBut mogę taki sam film nagrać o taśmach na twojego starego. weź się nie ośmieszaj.
2
@Karol145 odważył się na budowę nowego stadionu w jednym z najtrudniejszych momentów w historii klubu, to trzeba mieć jaja, a anony z internetu mają problem, że terminy otwarcia im się nie spinają z urlopem. w tym czasie dodatkowo zdobył dwa mistrzostwa ligi. w 4 lata.
0
@NeroTFP1 nie no, Raphinia to był TOP poprzedni sezon, bez niego nie byłoby mistrzostwa
0
@FloroFloro ta opcja bez kibiców jest mało realna, bo to by oznaczało, że do LM nie dopuszczą stadionu, więc i tak powrót na Montjuic
0
@PatrychoO co zrobi znowu? nałoży nakładkę na prędkościomierz? to jeszcze chyba nikogo nie zabiło.
3
@6bakero to jeden z tych wpisów, gdzie gonitwa myśli była szybsza niż klawiatura
3
"Tym bardziej rosną obawy, czy Barça zdąży z budową na pierwszą kolejkę sezonu ligowego"
@Redakcja drobna korekta - na czwartą kolejkę
0
@RoberDzik ministra dla mnie subiektywnie brzmi mniej dystyngowanie, żeby nie powiedzieć śmiesznie. W najbliższym czasie raczej do tego nie dojdzie, ale już się nie mogę doczekać, kiedy premierem Polski zostanie kobieta z tego obozu politycznego gdzie promowane jest to "nowoczesne" słownictwo.
0
@Kubsoleon jaki klub go weźmie w środku sezonu i to jeszcze jako pierwszego bramkarza?
1
@DonCarletto dorzuć jeszcze bejla
0
@barteq Pedri, Yamal, Kounde też pójdą za krocie.
0
@Zip słaba pasta byłaby nie warta komentarza, ale w sumie to nikt nie zabrania edukować plebsu. współczuję ludziom, którzy nie panują nad pracą swoich jelit i defekują w losowych momentach. człowiek panujący nad swoim organizmem wstaje rano, pozbywa się resztek trawienia, po czym idzie się wykąpać.
0
@VegetaPolska żaden klub w europie nie da więcej niż 100 mln.
0
@Kgorecki2500 weź ty już nie pisz pod moimi wpisami
5
@blakkudium nie odzywał się od kilku dni i prawie się udusił więc musiał się znowu odezwać
0
Nie wi3m gdzie to, chyba Portugalia, ale czy taka szybka rozbiórka dachu np w Polsce byłaby dozwolona? Nietoperze są chyba pod ochroną.
0
@marcin62 wątpię, że on ma taki cel, ale dla osób, które za szybko jedzą - co jest niezdrowe, zalecane jest jedzenie zup kremów widelcem
1
@VAMOS1899LaMasia może dopisał klauzulę, że go puszczą za niewielką opłatą jeśli Barca się zgłosi, oczywiście nie w ostatnim dniu okienka.
7
@th@les Flick przychodząc do Barcy rok temu mówił w wywiadzie, że zdaje sobie sprawę z tego, w jakiej sytuacji jest klub. Nie stawiał warunków, że trzeba wymienić pół składu.
0
@Safrani można trzech. 1 kupiony i 2 wolne transfery. Pod to drugie łapie się Szczęsny.
0
@Destroyer_of_Worlds przecież 20 lat temu to internet globalny dopiero raczkował, więc to chyba nie jest dziwne, że nie było tysiąc newsów na temat transferów.
22
@HypeR co nie zmienia że są żałosnym klubem
0
@Safrani z tego co czytałem, to aktualnie można zarejestrować jednego czy nawet dwóch zawodników bez patrzenia na inne sprawy finansowe ale dopiero po osiągnięciu 1:1
0
@barteq 23, ale czy Oriol i Pau Victor też polecą to nie wiadomo. Jeśli tak, to zostaje 3 wolne miejsca dla młodych.