5

@Coveta tylko z tego co pisali to klub na prośbę Rashforda zezwolił mu na trening indywidualny, albo inaczej - za porozumieniem stron. Po prostu obydwie strony dążą do rozstania.

0

@BORO_12 jeśli przejdzie za starą klauzulę , to nas nie wykorzystał tylko Athletic i dał dam czas na działanie.

1

@blakkudium kurczę obawiam się, że niewiele osób ma świadomość z kim robimy ten deal. Laporta idzie po bandzie.

0

@BORO_12 a co, jeśli ta klauzula wejdzie dopiero np. za rok? pensja, którą mu oferował Athletic pojawiała się już wcześniej i niby i tak wolał przejść do nas.

25

@VamoSBarca88 Szymon Marciniak często sędziuje real Madryt

0

@karci0 specjalnie to robią, żeby nie było, że to Ai za nich robi ;)

1

@PatrychoO obyś nie musiał cofać swoich słów

0

@Cyzix właśnie pisali tutaj oficjalnie, że przy 1:1 jest taka nowa zasada Tebasa, że można rejestrować nowych grajków warunkowo na rok
@HypeR tak by to opakowali medialnie, że to było tak specjalnie itd, że wszyscy by mu tutaj wybaczyli

0

w sierpniu dostajemy 1:1 czyli de facto gwarancja rejestracji i wykupujemy Nico za klauzulę. czy ktokolwiek jest gotowy na taki plot twist?

2

@blakkudium Szczęsny wychwalał go w ostatnim wywiadzie ale żartował z jego fryzury, że już w młodym wieku miał zakola. Ale mu się chyba coś pomyliło, bo Santi cały czas wygląda tak samo, jakby się nie starzał
https://dus09vr7ngt46.cloudfront.net/uploads/2023/01/20143616/Screenshot-2023-01-20-at-14.36.03.png

2

@Popitek12 no nie może pić, bo wjeżdża policja, natychmiastowy wniosek do sądu rodzinnego, odbierają prawa rodzicielskie i lądujesz do północy w rodzinie zastępczej.

0

@Walker Fajna babka, miała też swoje fajne piosenki. Zmarła młodo we śnie.

0

@Bernard777 spoko, teraz ogarnąłem.

0

@Bernard777 czyli piłeś w miejscu publicznym i chcieli ci dać mandat, ale jak się zorientowali, że to twoje 18 urodziny to odpuścili "w prezencie"?

0

trzeba zaznaczyć, że pogratulował po polsku, bo chyba jakiś czas temu coś było że ktoś gratululował komuś, może Lewy a może inny Polak innemu Polakowi (bo już nie pamietam dobrze) ale po angielsku

0

@malypuzon musiałem trafić w czuły punkt xD

0

@Bernard777 jaka to sytuacja, że 17 latek podlega karze mandatu a pełnoletni już nie? Bardzo mnie to ciekawi

0

@malypuzon i ty już to wiesz dzisiaj xD jak jesteś piwniczakiem to nie musisz od razu innym nakazać tak samo żyć.

1

@sokot kontuzje wzięły się ze stylu gry

0

@mordini123 jak zamkną w Polsce to połowa użytkowników tej strony nie będzie miała co oglądać :(

1

Żeby się nie zdziwił jak będzie tak naciskał na pozostanie blisko dzieci, a jego była się z nimi zawinie do Niemiec

0

@Coveta jest właśnie odwrotnie. AI by to przetłumaczyła poprawnie, i jest to dowód, że redakcja sama tłumaczy i redaguje teksty.

0

@Bogan no i co to zmienia odnośnie pierwszego komentarza opa? Przestraszył się trybun, odszedł i dał nam zarobić? No nie.

0

@Kondziubarca Gavi miał problemy z rejestracją bo przechodził z Barcy B. Ogólnie odnowienie rejestracji "starych" zawodników jest formalnością, ale może spowodować że FFP nam spadnie. Natomiast z nowymi zawodnikami jest jak wiadomo większy problem.

0

@Mankind to nie możesz podpiąć telefonu znajomego?

1

@Faro Flick nie jest jego pracodawcą. Deco niech się gimnastykuje.

19

Umowa ze Spotify to też dźwignia? No chyba nie

2

@KidusFCB z takich mniej oczywistych miejsc do zwiedzania to szpital Sant Pau
https://mybarcelona.pl/szpital-sw-krzyza-i-sw-pawla/

6

@Robert_Kubica Fati, Umtiti, Lenglet - któryś przestraszył się trybun?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?