Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Coveta tylko z tego co pisali to klub na prośbę Rashforda zezwolił mu na trening indywidualny, albo inaczej - za porozumieniem stron. Po prostu obydwie strony dążą do rozstania.
0
@BORO_12 jeśli przejdzie za starą klauzulę , to nas nie wykorzystał tylko Athletic i dał dam czas na działanie.
1
@blakkudium kurczę obawiam się, że niewiele osób ma świadomość z kim robimy ten deal. Laporta idzie po bandzie.
0
@BORO_12 a co, jeśli ta klauzula wejdzie dopiero np. za rok? pensja, którą mu oferował Athletic pojawiała się już wcześniej i niby i tak wolał przejść do nas.
25
@VamoSBarca88 Szymon Marciniak często sędziuje real Madryt
0
@karci0 specjalnie to robią, żeby nie było, że to Ai za nich robi ;)
1
@PatrychoO obyś nie musiał cofać swoich słów
0
@Cyzix właśnie pisali tutaj oficjalnie, że przy 1:1 jest taka nowa zasada Tebasa, że można rejestrować nowych grajków warunkowo na rok
@HypeR tak by to opakowali medialnie, że to było tak specjalnie itd, że wszyscy by mu tutaj wybaczyli
0
w sierpniu dostajemy 1:1 czyli de facto gwarancja rejestracji i wykupujemy Nico za klauzulę. czy ktokolwiek jest gotowy na taki plot twist?
2
@blakkudium Szczęsny wychwalał go w ostatnim wywiadzie ale żartował z jego fryzury, że już w młodym wieku miał zakola. Ale mu się chyba coś pomyliło, bo Santi cały czas wygląda tak samo, jakby się nie starzał
https://dus09vr7ngt46.cloudfront.net/uploads/2023/01/20143616/Screenshot-2023-01-20-at-14.36.03.png
2
@Popitek12 no nie może pić, bo wjeżdża policja, natychmiastowy wniosek do sądu rodzinnego, odbierają prawa rodzicielskie i lądujesz do północy w rodzinie zastępczej.
0
@Walker Fajna babka, miała też swoje fajne piosenki. Zmarła młodo we śnie.
0
@Bernard777 spoko, teraz ogarnąłem.
0
@Bernard777 czyli piłeś w miejscu publicznym i chcieli ci dać mandat, ale jak się zorientowali, że to twoje 18 urodziny to odpuścili "w prezencie"?
0
trzeba zaznaczyć, że pogratulował po polsku, bo chyba jakiś czas temu coś było że ktoś gratululował komuś, może Lewy a może inny Polak innemu Polakowi (bo już nie pamietam dobrze) ale po angielsku
0
@malypuzon musiałem trafić w czuły punkt xD
0
@Bernard777 jaka to sytuacja, że 17 latek podlega karze mandatu a pełnoletni już nie? Bardzo mnie to ciekawi
0
@malypuzon i ty już to wiesz dzisiaj xD jak jesteś piwniczakiem to nie musisz od razu innym nakazać tak samo żyć.
1
@sokot kontuzje wzięły się ze stylu gry
0
@mordini123 jak zamkną w Polsce to połowa użytkowników tej strony nie będzie miała co oglądać :(
0
@Coveta czyli zarzucasz redaktorom że kłamią? https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15847475#comment-15847791">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15847475
1
Żeby się nie zdziwił jak będzie tak naciskał na pozostanie blisko dzieci, a jego była się z nimi zawinie do Niemiec
0
@Coveta jest właśnie odwrotnie. AI by to przetłumaczyła poprawnie, i jest to dowód, że redakcja sama tłumaczy i redaguje teksty.
0
@Bogan no i co to zmienia odnośnie pierwszego komentarza opa? Przestraszył się trybun, odszedł i dał nam zarobić? No nie.
0
@Kondziubarca Gavi miał problemy z rejestracją bo przechodził z Barcy B. Ogólnie odnowienie rejestracji "starych" zawodników jest formalnością, ale może spowodować że FFP nam spadnie. Natomiast z nowymi zawodnikami jest jak wiadomo większy problem.
0
@Mankind to nie możesz podpiąć telefonu znajomego?
1
@Faro Flick nie jest jego pracodawcą. Deco niech się gimnastykuje.
19
Umowa ze Spotify to też dźwignia? No chyba nie
2
@KidusFCB z takich mniej oczywistych miejsc do zwiedzania to szpital Sant Pau
https://mybarcelona.pl/szpital-sw-krzyza-i-sw-pawla/
6
@Robert_Kubica Fati, Umtiti, Lenglet - któryś przestraszył się trybun?